Ceny

Zde najdete typy na práci v RPG Makeru XP.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 93
Registrován: listopad 18, 2007, 12:27 pm
Bydliště: Most

Ceny

Příspěvek od Chrono741 » duben 19, 2008, 7:35 am

jak mám udělat aby třeba potion stál u ka?dého obchodníka jinak ??

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1416
Registrován: červen 13, 2007, 11:05 am
Bydliště: Brno, snad někde na kopečku.

Re: Ceny

Příspěvek od Grim » duben 19, 2008, 8:05 am

Chrono741 píše:jak mám udělat aby třeba potion stál u ka?dého obchodníka jinak ??

No udelat vic polozek v Items s oznacenim a stejnymi vlastnostmy Potion s ruznymi cenamy. Anebo udelat vlastni obchodniky a dat cenu u kazdeho jinak. :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 93
Registrován: listopad 18, 2007, 12:27 pm
Bydliště: Most

Příspěvek od Chrono741 » duben 19, 2008, 9:46 am

to první sem pochpil a zase je to mínus RM ale to druhý se nepochopil co si tim myslel

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1416
Registrován: červen 13, 2007, 11:05 am
Bydliště: Brno, snad někde na kopečku.

Příspěvek od Grim » duben 19, 2008, 10:05 am

Udelat bud: graficky obchod s lahvickami a dat do eventu rozhodovani jestli chce si vzit tak odbrat penize (cenu bude jina u kazdeho obchodnika)a dat do inventare lahvicku. Nebo textovy obchod rozhodovaci vetev co chce a chce si vzit tak odbrat penize (cenu bude jina u kazdeho obchodnika)a dat do inventare lahvicku. :twisted:
Obrázek

 
Příspěvky: 7
Registrován: únor 26, 2009, 1:20 pm

Příspěvek od MMonkey » únor 26, 2009, 2:31 pm

Nebyl by na to nějaký skript? U? jsem o tom mockrát přemý?lel, třeba udělat nějakou stupnici slev, podle které by se obchodníci řídili. (Jako v Might and Magic - dovednost osoby: obchodování)
Bohu?el skriptům nerozumím a dělat v?echny itemy desetkrát s různou cenou je pro mě nepraktická blbost. Poradí někdo i v mém případě?

Jsem náročný a vím o tom :)

P.S.: Hodil by se mi skript nejlépe do VX


Zpět na Problémy, tipy, rady, tutoriály k RPG Makeru XP

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků