Brnění

Zde najdete typy na práci v RPG Makeru VX a VX Ace.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 7
Registrován: květen 26, 2010, 5:48 pm

Brnění

Příspěvek od SuperHonza » květen 26, 2010, 5:56 pm

Ahoj!
Neví tady někdo,jestli jde něják vytvořit brnění(armor),nebo něco co brání,nejlépe absorbuje kouzla nějákého určitého elementu,např.ohně? Může to být i třeba štít,nebo něco,ale docela by se mi to hodilo.
Díky!

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 852
Registrován: říjen 30, 2007, 2:56 pm
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Brnění

Příspěvek od Lukaaash » květen 26, 2010, 6:26 pm

Takže, zdravím tě. :)
Jestli se alespoň trochu vyznáš v makeru, jestli víš, kde je Databáze, angl. Database, vyber záložku Armor (brnění), tam si můžeš tlačítkem dole vlevo rozšířit brnění (jako že jich tam bude víc těch brnění), na nové políčko klikneš, vprostřed se ti zobrazí tuna věcí k nastavení, třeba název, popis oblečení atd.
- a teď to, cos chtěl ty -
vpravo můeš vybrat ve dvou sloupcích - 1. bránění se elmentům (guard); 2. odolávání statusům (resist)
1. zatrhni třeba oheň (fire) a odolá tomu
2. zatrhni paralýza (paralysis) a od nějaké magie třeba odolá paralýze
snad pochopíš, jestli neumíš s makerem pracovat vůbec, napiš, co přesně nevíš, na forum by mnou mohl být v brzké době přidán tutoriál do RPG Makeru VX, nebo tu už některé jsou, i z jiného makeru - xp - liší se jen trochu
dyžtak si stáhni češtinu od Grima ZDE :)
ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: Brnění

Příspěvek od Michalc » květen 26, 2010, 7:08 pm

Samozrejme, ze to jde, nejsme tady zadny lamy a takovihle zaklady se tu dozvis... :D Lukaash ti to napsal, kdybys potreboval nakej presnejsi postup, tak napis...
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 7
Registrován: květen 26, 2010, 5:48 pm

Re: Brnění

Příspěvek od SuperHonza » květen 26, 2010, 7:27 pm

Toho jsem si nevšiml. Díky :D


Zpět na Tipy, triky, rady a tutoriály k RPG Makeru VX/Ace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků