Dai-roka

Pokud jste noví na foru, dejte nám o sobě vědět. :)

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 89
Registrován: červenec 22, 2010, 3:01 pm
Bydliště: Chytrák mezi havíři v Karviný :D

Dai-roka

Příspěvek od DAiRoKaAngelOfEditor » červenec 22, 2010, 5:20 pm

Tak zdravím všechny členy ... Jsem jen další RPG Maker maniak, který si myslí, že umí všechno...
Tak jo... každý to jednou udělá... (měl by :)) takže to řeknu co nejstručněji: Je mi 14
jsem z Kravi... tedy z Karviný. S Rpg makerem pracuju už nějáké ty dva roky... Pracuju spíše s RPG Makerem 2000 a trochu s Vx ale taky s 2003. Xp používám taky. (Jo zapomněl jsem na Rpg Maker 95 ale ten používám minimálně...) V Rpg Makeru 2000 mám rozdělané celkem 3 projekty, do kterých vkládám všechen svůj čas. Jeden projekt hotovej (6 hodin, ale jen pro mě :D ) a ten je pro mě úspěch (Taky jsem hrál (spíše hraju) legendy jako Laxius power 1,2,3, Romancing walker, bla bla bla) ... v RPG 2003 1 projekt, ve XP zatím trénuji, a VX opět 1 projekt, v kterém však také trénuji (Zatím trénuji skriptování ... Úspěch? 1%...) A KDYKOLIV SI VYZKOUŠÍM JAKOUKOLIV HRU... POKUD NĚKDO BUDE POTŘEBOVAT BETATESTERA... Jinak mimo Rpg makery jsou hry s editorem ty pravé (Far Cry, Quake 4 ... Wolfenstein 3D (To myslím vážně :wink: )) Jinak taky sledují Anime nebo čtu Mangu... Taky ji kreslím :) Celkem jsem v tom dobrej... ... no tak děkuji, že jste klikli na tenhle ehm... Topic.... :D Doufám, že tu zapadnu... :wink: ... Tý jo! To jsem trochu přehnal... :shock: kdo tohle bude číst?
Speciálně upgradovaný signature, abych vypadal, že jsem velice pracující a schopný člověk.

Projekt? Já? Hahaha, jo dobrý. Ne, vážně... okay, něco málo dělám. :c
Anime: http://myanimelist.net/animelist/artyom_dairoka

Xfire: looserandpreyltrk345
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1416
Registrován: červen 13, 2007, 11:05 am
Bydliště: Brno, snad někde na kopečku.

Re: Dai-roka

Příspěvek od Grim » červenec 22, 2010, 6:14 pm

Dost dobrý výčet a vítej na fóru maniaku. :hello: stahni si GW i GW RTP. A pak písni dojmy. Můj první RPG maker byl RMK2003 a po té XP a nakonec VX. Jo stahni si češtinu do VX někde na fóru. A dost dlouhý název pro přihlašování na zapamatování. A jak si psal kdo by toto četl? :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Re: Dai-roka

Příspěvek od Vivi » červenec 22, 2010, 6:39 pm

(omg :roll: ) Ehm...vítej na fóru, začnu tě rovnou kritizovat (muhehe). Přejdi na RM2003. Ten dokáže otevřít projekt v RM2000 a má pár dalších vychytávek. Jinak co k tobě říct...asi nic, ještě jednou vítej.
Až budu chtít aby si někdo vyzkoušel můj tajný projekt tak ti písnu ;)
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 89
Registrován: červenec 22, 2010, 3:01 pm
Bydliště: Chytrák mezi havíři v Karviný :D

Re: Dai-roka

Příspěvek od DAiRoKaAngelOfEditor » červenec 22, 2010, 6:57 pm

Ehm... takže abych byl stručnější než před chvílí :?
Nejprv pro Grima: Fajn... Instaloval jsem ji aji RTP a dal jsem si kitkat :D Ta hra je dobrá ... začnu bitku s medvědem a vono se ukáže Unable to find file Graphics/Pictures/GWbatle (NEBIJ MĚ JESTLI JSEM UDĚLAL NĚCO ŠPATNĚ!)
A teď pro toho kritika Viviho :wink: RPG makeru 2003 se vyhýbám z pár důvodů: 1. je ... časovaná bitva... Vím, že si můžeš dát Wait nebo Active ale mě to prostě vadí 2. Vadí mi pohled z boku (Vím, že se to dá zrušit) protože by mě nebavilo dělat Battle charsety (už facesety mi dají nějákou tu práci) 3. Jsem spíše na Klasiku (Nediv se když hraju furt Doom 2 a Wolfenstein 3D, pokud vůbec víš co to je :D ) 4. Různá grafika (Chipsety, Battlecharsety, HLAVNĚ MONSTRA) je trochu lepší než ve 2000. A kdybych chtěl nakreslit monstrum... tak by vypadalo... no... jako ten avatar co jsem nakreslil oproti skutečnému anime ( :( Asi se musím ještě hodně učit) ale taky někdy zapracuji na projektech RPG Maker 2003 ... A UŽ JSEM TO ZASE PŘEHNAL S TÍM PSANÍM! :shock:
Speciálně upgradovaný signature, abych vypadal, že jsem velice pracující a schopný člověk.

Projekt? Já? Hahaha, jo dobrý. Ne, vážně... okay, něco málo dělám. :c
Anime: http://myanimelist.net/animelist/artyom_dairoka

Xfire: looserandpreyltrk345
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1416
Registrován: červen 13, 2007, 11:05 am
Bydliště: Brno, snad někde na kopečku.

Re: Dai-roka

Příspěvek od Grim » červenec 22, 2010, 7:03 pm

DAiRoKaAngelOfEditor píše:Ehm... takže abych byl stručnější než před chvílí :?
Nejprv pro Grima: Fajn... Instaloval jsem ji aji RTP a dal jsem si kitkat :D Ta hra je dobrá ... začnu bitku s medvědem a vono se ukáže Unable to find file Graphics/Pictures/GWbatle (NEBIJ MĚ JESTLI JSEM UDĚLAL NĚCO ŠPATNĚ!)...

Ne není na toho medvěda jsem zapomněl a bitka je v rekonstrukci.
DAiRoKaAngelOfEditor píše:.... (Nediv se když hraju furt Doom 2 a Wolfenstein 3D, pokud vůbec víš co to je :D ) ....

Jóóó stařičký dřív DOOM a pak DOOM2 pařba po síti mího mládí. :tanec:
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Dai-roka

Příspěvek od JKlena » červenec 22, 2010, 8:25 pm

Vitaj u nás, dúfam že sa ti tu zalúbi, ked tak vyskúšaj aj MMF2 (Multimedia Fusion 2) je to lepší jak RM a rovnak primitývne..
A ak sa ti nelúbi Batlle system, tak ten neni problém zmenit, existuje hŕba scriútú které ho meňá (aj ked nerad použivám veci od iných, potom sa človek nic nenaučí), a ak ti na nekterem z nich neco nesedí, vŽdy sa to dá zmenit, a prípadne sa dá urobit ABS cez eventy, což je o hodne lachší, a vzhledem k temu jak dlho robíš s RM, povidal bych Že bys to rychlo pochopil, aj ked mne sa nikdy nepodarilo urobit v RM systém strílaňá :D
Tak sem sa též trochu rozpísal :D
PS: Ešte raz Vitaj u nás! :mrgreen:

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Re: Dai-roka

Příspěvek od Vivi » červenec 22, 2010, 9:18 pm

Dai-roka : No, nemusíš nutně využívat defaultní bitvu. Když říkaš že s 2000 pracuješ druhý rok, tak to byl měl znát co všechno se dá udělat s eventy. Hráls Forbidden Sagu? Tam Rebel v soubojáku ukazuje co všechno eventy dokážou. Scripty (v XP a pozdějších) jsou už takové pozlátko.
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 89
Registrován: červenec 22, 2010, 3:01 pm
Bydliště: Chytrák mezi havíři v Karviný :D

Re: Dai-roka

Příspěvek od DAiRoKaAngelOfEditor » červenec 22, 2010, 10:57 pm

No... každý nový editor nebo program na vytváření her rád uvítám :) ! Na jeden editor mi stačí 2 dny a umím základy ... ne, vážně :!: Editory jsou můj život... ne, vážně :!: :) Každopádně jsem slyšel, že prej se chystá novej Rpg maker a vyjde něják jak začne škola :cry: , tak se.... um... těším i netěším..., zatím budu zkoušet nové věci ( 2003, Xp a Vx ) a soustředit se, aby mé projekty v Rpg 2000 měly alespoň 30 hodin hrací doby :?: Nemožné? :arrow: :mrgreen: Vůbec ne... chystám se na alespoň 3 - 6ti dílný příběh... (určitě dostupné i na Vx, Xp, 2003 a když už, tak 95 8) ) Uvidíme.... jestli to stihnu dříve než přijde 2012 :?
Speciálně upgradovaný signature, abych vypadal, že jsem velice pracující a schopný člověk.

Projekt? Já? Hahaha, jo dobrý. Ne, vážně... okay, něco málo dělám. :c
Anime: http://myanimelist.net/animelist/artyom_dairoka

Xfire: looserandpreyltrk345
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Dai-roka

Příspěvek od JKlena » červenec 23, 2010, 12:22 am

Příde mi že z tebe bude další spammer :mrgreen:

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Re: Dai-roka

Příspěvek od Vivi » červenec 23, 2010, 10:42 am

Spammer to je, myslím že spammerů tu začíná být nějak dost (Poryg, Saboteur1997, (ehm, já :D)) . Novej RPG Maker se jmenuje IG (Dříve Action game) Maker a už dávno vyšel. Stáhnul jsem si ho, ale ještě jsem ho moc nevyzkoušel. Dokáže tvořit 3 typy her (akční RPG, plošinovku, a myslím že takovou hru viděnou ze strany, lítáš tam s lodí a měníš výšku a střílíš). Ale o tom až jindy a jinde. Jinak s tím že chceš udělat hru dostupnou pro všechny makery si docela dost věříš. Mě nikdy taková šílenost nenapadla (a to mě napadlo hodně šíleností, například hra jako dračí doupě s tím že vidíš celý svůj equip a ten se mění podle toho co máš na sobě). Ale taky jsem se nějako rozepsal. :D
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 661
Registrován: červen 19, 2008, 11:03 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Dai-roka

Příspěvek od Neas » červenec 23, 2010, 8:12 pm

Tak vítej na fóru, ať se ti daří. Tohle píšu z nouzovýho režimu, takže se moc rozepisovat nebudu :) Můj názor na 2k + 2k3 viz. příslušný topic v RPG Maker diskuzi. Jinak o novém RM sem zatím neslyšel, až to půjde, čeknu ho a snad i teda přidám pro něj nějaký sekce, ale to už je trochu :ot: a nechci předbídat čas :roll: takže o něm se tu nerozepisujte! :o

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 89
Registrován: červenec 22, 2010, 3:01 pm
Bydliště: Chytrák mezi havíři v Karviný :D

Re: Dai-roka

Příspěvek od DAiRoKaAngelOfEditor » červenec 23, 2010, 8:21 pm

Díky admin, IDMB! :)
Speciálně upgradovaný signature, abych vypadal, že jsem velice pracující a schopný člověk.

Projekt? Já? Hahaha, jo dobrý. Ne, vážně... okay, něco málo dělám. :c
Anime: http://myanimelist.net/animelist/artyom_dairoka

Xfire: looserandpreyltrk345
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 661
Registrován: červen 19, 2008, 11:03 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Dai-roka

Příspěvek od Neas » červenec 23, 2010, 8:41 pm

mimochodem v tom podpise ta japonská část - chybí ti tam partikule 8)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 794
Registrován: únor 14, 2010, 10:07 pm
Bydliště: Slaný. To je kousek od Prahy.

Re: Dai-roka

Příspěvek od legition » červenec 23, 2010, 8:54 pm

Ahoj... ehm.... nevím jak dlouho tu jsi protože jsem tu dlouho nebyl ale vítaj :yes:
Obrázek


Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 89
Registrován: červenec 22, 2010, 3:01 pm
Bydliště: Chytrák mezi havíři v Karviný :D

Re: Dai-roka

Příspěvek od DAiRoKaAngelOfEditor » červenec 23, 2010, 9:05 pm

:shock: ... Doh... měl jsem tam dopsat: Ti co znají japonštinu neodepisovat :lol: a navíc わたし へた かき にほんご :mrgreen: a co teď?(já vím...pády (Mají japonci nějáké?)...)
Jo a pro legitiona: Včera jsem povstal a našel místo, kde bych mohl najít svůj pravý osud 8) To zní dobře
Speciálně upgradovaný signature, abych vypadal, že jsem velice pracující a schopný člověk.

Projekt? Já? Hahaha, jo dobrý. Ne, vážně... okay, něco málo dělám. :c
Anime: http://myanimelist.net/animelist/artyom_dairoka

Xfire: looserandpreyltrk345
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 794
Registrován: únor 14, 2010, 10:07 pm
Bydliště: Slaný. To je kousek od Prahy.

Re: Dai-roka

Příspěvek od legition » červenec 23, 2010, 9:12 pm

no ale jak tak koukám na forum jsi se rozepsat stihl rychle..... :yes:
Obrázek


Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Dai-roka

Příspěvek od JKlena » červenec 23, 2010, 9:12 pm

Mam z tebe zmatek xD

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 89
Registrován: červenec 22, 2010, 3:01 pm
Bydliště: Chytrák mezi havíři v Karviný :D

Re: Dai-roka

Příspěvek od DAiRoKaAngelOfEditor » červenec 23, 2010, 9:14 pm

Řeknu to asi takhle... Hvězdičky na obloze :mrgreen: jestli víš kam tím mířím :mrgreen: :D
A co je na japonštině zmateného XD
Speciálně upgradovaný signature, abych vypadal, že jsem velice pracující a schopný člověk.

Projekt? Já? Hahaha, jo dobrý. Ne, vážně... okay, něco málo dělám. :c
Anime: http://myanimelist.net/animelist/artyom_dairoka

Xfire: looserandpreyltrk345
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Dai-roka

Příspěvek od JKlena » červenec 23, 2010, 9:18 pm

TY! xD

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 89
Registrován: červenec 22, 2010, 3:01 pm
Bydliště: Chytrák mezi havíři v Karviný :D

Re: Dai-roka

Příspěvek od DAiRoKaAngelOfEditor » červenec 23, 2010, 9:21 pm

Chtělo by to vysvětlit proč :) ... ale jinak díky za urážku :D :lol:
Speciálně upgradovaný signature, abych vypadal, že jsem velice pracující a schopný člověk.

Projekt? Já? Hahaha, jo dobrý. Ne, vážně... okay, něco málo dělám. :c
Anime: http://myanimelist.net/animelist/artyom_dairoka

Xfire: looserandpreyltrk345
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Re: Dai-roka

Příspěvek od Vivi » červenec 23, 2010, 9:23 pm

Proč v podpise máš čtverečky? :D
Ale chlapi, asi bychom měli přestat OTčkovat.
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Dai-roka

Příspěvek od JKlena » červenec 23, 2010, 9:33 pm

DAiRoKaAngelOfEditor píše::shock: ... Doh... měl jsem tam dopsat: Ti co znají japonštinu neodepisovat :lol: a navíc わたし へた かき にほんご :mrgreen: a co teď?(já vím...pády (Mají japonci nějáké?)...)
Jo a pro legitiona: Včera jsem povstal a našel místo, kde bych mohl najít svůj pravý osud 8) To zní dobře


Tohle je zmatek :D
a jo už končím s OT ! :roll:

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 794
Registrován: únor 14, 2010, 10:07 pm
Bydliště: Slaný. To je kousek od Prahy.

Re: Dai-roka

Příspěvek od legition » červenec 23, 2010, 10:02 pm

Japonsky tak dobře ještě neumím takže to ti neosvětlím... ale to stím osudem myslel že tu od včerejška našel nové ůtočiště
Obrázek


Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Dai-roka

Příspěvek od JKlena » červenec 23, 2010, 10:04 pm

:?: :?: :?: :arrow: jasne! :mrgreen:

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 655
Registrován: listopad 2, 2008, 5:31 pm

Re: Dai-roka

Příspěvek od Maxicek » červenec 25, 2010, 9:57 am

Ahoj člověče s nickem dlouhým jako D1 :D vítej tady a gl s projektama a snaž se nezapadnout do gangu těch spammerů co jsou tady (porgy, saboteur, michalc...) :D :hello:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Další

Zpět na Představte se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků