Bulma

Pokud jste noví na foru, dejte nám o sobě vědět. :)

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 40
Registrován: březen 6, 2011, 1:33 am

Bulma

Příspěvek od Bulma » březen 9, 2011, 8:51 am

Ahojík :D
V reálu se jmenuji Markéta a je mi... (na to zapomeňte že bych vám někdy svůj věk prozradila :D ) Bydlím v Praze, mám hezký výhled na Saska Arénu :P Míváme tu celkem rušno :D
Moje koníčky jsou... Čtení, bruslení, plavání, pc hry, hraní Dračího doupěte (Chodí někdo na Andor? :D) Anime, překládání Anime :P (No fakt mě dělání titulků baví :D) Fascinace Berberskou kulturou :D

Moji rodiče jsou rozvedení, ale pořád žijí na jedné hromádce :D S mámou doufáme, že táta odjede pracovat do zahraničí :D Rády bychom se ho zbavili :D Ve dvou nám tu bylo lépe :P Mám staršího bráchu, kterého jen tak tak zvládám vystát :D (naštěstí se už odstěhoval :P )

Mno i když se ráda bavím s lidmi tak jsem spíš solista :D Zjistila jsem, že práce ve skupině mi není po chuti, protože nejsem příliš průbojná a tak se nakonec vždycky podřídím skupině :D Mno snad to o mě stačí :D

Jinak jsem se k RPG makeru dostala jen čirou náhodou. Původně jsem se totiž chtěla věnovat tvorbě češtiny do DS her a narazila jsem při hledání nějakých informací na tenhle program :D Trochu jsem se po tom pokoukala a vidina toho, že bych mohla udělat vlastní RPG hru mě nadchla :D (jen aby to nebyli velké oči :D)
Problém je v tom, že nejsem příliš technický tip a o programování nic nevím (Mno a jestli chci udělat něco pořádného budu se muset naučit :D)
Ale všechno půjde když se bude chtít :)

Mno a už mě nenapadá co dalšího napsat :D
S pozdravem všem.
Bulma :)
Někteří lidé jsou jako chodící spirála. Vlastně jsou k ničemu, ale je legrace shazovat je ze schodů. :D

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Re: Bulma

Příspěvek od Vivi » březen 9, 2011, 9:01 am

Zdravím, napsala jsi nám tu o sobě víc než většina ostatních, je fajn vidět mezi náma holku :yes:
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 40
Registrován: březen 6, 2011, 1:33 am

Re: Bulma

Příspěvek od Bulma » březen 9, 2011, 9:11 am

Vivi píše:Zdravím, napsala jsi nám tu o sobě víc než většina ostatních, je fajn vidět mezi náma holku :yes:


Díky :D
Mno to víš :D jsem celkem sdílná :D nemám problém mluvit o sobě XD
Někteří lidé jsou jako chodící spirála. Vlastně jsou k ničemu, ale je legrace shazovat je ze schodů. :D

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 655
Registrován: listopad 2, 2008, 5:31 pm

Re: Bulma

Příspěvek od Maxicek » březen 9, 2011, 10:13 am

ahoj, tak tu vítej a snad s náma vydržíš.... a možná i nějaký projekt doděláš :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 40
Registrován: březen 6, 2011, 1:33 am

Re: Bulma

Příspěvek od Bulma » březen 9, 2011, 10:26 am

Maxicek píše:ahoj, tak tu vítej a snad s náma vydržíš.... a možná i nějaký projekt doděláš :D


Dík :D mno doufám v to :D Mám spoustu plánů :D jen ještě nevím jak to udělám :D ale to půjde :D (doufám :P )
Někteří lidé jsou jako chodící spirála. Vlastně jsou k ničemu, ale je legrace shazovat je ze schodů. :D

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Bulma

Příspěvek od JKlena » březen 9, 2011, 11:13 am

Vítej u nás! Veřím že do roka do dvou RPG Maker zvládneš i ze scripty, ono to zas neni tak těžké jak se na první pohled zdá ;) S legáčem sme sví první scripty udělali z ničeho za 8 hodin. Docibrit to pak už neni problém.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1416
Registrován: červen 13, 2007, 11:05 am
Bydliště: Brno, snad někde na kopečku.

Re: Bulma

Příspěvek od Grim » březen 9, 2011, 11:57 am

Vítej na Fóru. Všechno jde jen chtít a mít na to motivaci. :D
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 40
Registrován: březen 6, 2011, 1:33 am

Re: Bulma

Příspěvek od Bulma » březen 9, 2011, 12:16 pm

Grim píše:Vítej na Fóru. Všechno jde jen chtít a mít na to motivaci. :D


Díky :D té mám prozatím víc než dost :D:D
Někteří lidé jsou jako chodící spirála. Vlastně jsou k ničemu, ale je legrace shazovat je ze schodů. :D

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: Bulma

Příspěvek od Michalc » březen 9, 2011, 12:33 pm

Taky vitej :D ... Jinak prave vyhodou RPG makeru je v tom, ze nic moc programovat nemusis, eventy zas tolik komplikovany nejsou a slusna hra se da udelat i bez scriptu. Hlavne, at ti vydrzi to nadseni. Hodne stesti :D !
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 852
Registrován: říjen 30, 2007, 2:56 pm
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Bulma

Příspěvek od Lukaaash » březen 9, 2011, 12:43 pm

Jojo, fórum s otevřenou náručí uvítá každého :) Tedy já už nějak moc lidí nevítám, protože tu nejsem tak často, ale zase je lepší čas od času to udělat :D

Takže překládáš titulky? Paráda :) Já teďka překládal pár minutek do stargate a celkem jsem s touto "zábavou" taky spokojený. Pocit, že si to někdo přečte a porozumí tomu - super.

A ano, s RPG Makerem se naučíš v pohodičce. Je to výborný prográmek. Nemusíš v tom vyrobit jenom RPG hry, můžeš vyrobit i adventury, bludiště a různé minihry. :wink:
ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Bulma

Příspěvek od JKlena » březen 9, 2011, 3:02 pm

K tomu bych snad dodal jen tolik že sme byli na prelomu objevu první strategie v RPG Makeri, ale sešlo z toho, hrozne moc práce to bylo.... (a ješte k tomu v době kdy nikdo z naší skupiny neovládal scripty :) )

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 586
Registrován: duben 7, 2010, 4:47 pm
Bydliště: někde v Praze

Re: Bulma

Příspěvek od Poryg » březen 9, 2011, 3:05 pm

Tak tě tu vítám, i když dneska nejsem v nejlepší náladě, tělocvik, asi to neznáš...

Je fajn vidět v chlapské komunitě holku, to řeknu na rovinu. Ostatně, už jsem se jednou ptal na.... Ehh, to je OT.

Co se týká programování, tak to jsou jen scripty v RM XP a VX (Proto je nepoužívám, nedokážu naprogramovat ani okno :D)

Co se týká tvý sdílnosti, to si radši nechej do pokecu o všem, kdybys byla takhle sdílná všude možně i nemožně, to by mohlo být i na ban.

Jinak víc neřeknu, momentálně nemám slov, prožívám velkou bolest svalů. (I když asi většina lidí řekne, že žádný nemám :D)
http://www.ulozto.cz/7478224/lsdemo-zip


Ach, jak já byl šťastný, když jsem přišel na to, jak vytvořit svoji mapu :D
Ach, jak já byl šťastný, když jsem přišel na to, jak fungují switche a variably :D
Ach, kdepak jsou ty časy? Teď RM otevřu jednou za sto let... :(

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: Bulma

Příspěvek od Michalc » březen 9, 2011, 3:21 pm

No, dneska je celkem vzacnost vubec holka, co hraje cokoliv jinyho nez The Sims a natoz RPG :D ... Jinak sdilnost... Pises sem to, co sem patri, takze se nemas ceho bat, samozrejme se snazime, aby tu nevznikal neporadek, protoze kdyz se v tematu k RM bude rozebirat nakej serial, tak se tu v tom zachvili nikdo nevyzna. Ale za ty dva roky co tu jsem se este nestalo, ze by nekdo dostal ban...

Jinak ano, scripty v RM XP a VX jsou programovani, ale nemusis je vubec pouzivat. Spousta her vznika bez scriptu a presto jsou dobry. Dalo by se rict, ze v RMXP se da i bez scriptu udelat hra podobny kvality jako v RM2k3 a ty scripty jsou jen takovej bonus, ktery ti umoznujou pridat si do hry nejaky vylepseni, ktery by normalne nesli, ale kdyz nebudes scripty vyuzivat, tak te to nejak neomezuje.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Bulma

Příspěvek od JKlena » březen 9, 2011, 3:42 pm

Jo a ješte k porygovi, Banu se neboj, když se občas nekde neco začne OTčkovat obycéjne na to jen nekto upozorni a po 2-3 komentaroch to ustane, jinak niČeho se neboj, poryg je jen strašnej žvanil, trochu nam to tu hlavne ze začátku lezlo na nervy, ale už sme si zvykli. Jinak co tak uvažuju fakt tu jeŠte nebil žádnej ban, akurad co sme donutili lekillera odejit, po tom co sme se spolu nehezky pohádali. ale to už je dost OT.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 661
Registrován: červen 19, 2008, 11:03 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Bulma

Příspěvek od Neas » březen 9, 2011, 5:12 pm

Vítej na fóru.
Co se týká programování, vše podstatné o něm co se týká RM zde již bylo řečeno, takže to nemusím opakovat :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Bulma

Příspěvek od JKlena » březen 9, 2011, 8:31 pm

Ja vim je OT, ale zaklad kvuli tomu tema....

Jak kluci říkali že ti nejde skype... Myslim že sou nejaký sity co fungujou jako IMka, jen nevim jestli je nejakej site s podporou skypu, já osobne sem to neskoušel... Lidi neznáte takovej? Mnela by tú výučbu 1000x rychlejší...

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 655
Registrován: listopad 2, 2008, 5:31 pm

Re: Bulma

Příspěvek od Maxicek » březen 9, 2011, 8:38 pm

Znám ICQ :d
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 40
Registrován: březen 6, 2011, 1:33 am

Re: Bulma

Příspěvek od Bulma » březen 9, 2011, 8:40 pm

Jo fajn :D ale stejně... do Skypu nepůjdu :D raději ne :D

Jinak... vzácnost? :D Já znám spoustu holek co hraje RPG :D:D
Někteří lidé jsou jako chodící spirála. Vlastně jsou k ničemu, ale je legrace shazovat je ze schodů. :D

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 655
Registrován: listopad 2, 2008, 5:31 pm

Re: Bulma

Příspěvek od Maxicek » březen 9, 2011, 8:41 pm

Ehm, já vím celkem o... čtyřech... když počítám i tebe :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Bulma

Příspěvek od JKlena » březen 9, 2011, 8:46 pm

já znam jen jednu a ani to neni jisté jestli je holka, žádný důkazy neexistují... :D
tak či onak, je to naozaj miracle...


(jen aby se tu s náma nakonec nezahrával lekiller, ale na to by snad neměl :D )

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: Bulma

Příspěvek od Michalc » březen 9, 2011, 8:48 pm

Jn, ja znam par takovych holek, ale v realu vim jen o jedny :D ty dalsi to tvrdi, ale nikdy jsem je nevidel :D .
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Bulma

Příspěvek od JKlena » březen 9, 2011, 8:51 pm

typuju 3 ze 4 na wowkarky, ale už :ot: :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: Bulma

Příspěvek od Michalc » březen 9, 2011, 8:58 pm

Wowkarky do toho nepocitam, pac tam je to s pohlavim nejvetsi bordel :D ... Ale mas pravdu s tim :ot: ... Jeden prispevek uz mi tu neas smazal :D .
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 40
Registrován: březen 6, 2011, 1:33 am

Re: Bulma

Příspěvek od Bulma » březen 10, 2011, 11:33 am

Já znám asi tak přes deset holek co hrají RPG :D
A tak ono se pozná když někdo není doopravdy holka :D aspoň většinou :D
Někteří lidé jsou jako chodící spirála. Vlastně jsou k ničemu, ale je legrace shazovat je ze schodů. :D

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 586
Registrován: duben 7, 2010, 4:47 pm
Bydliště: někde v Praze

Re: Bulma

Příspěvek od Poryg » březen 10, 2011, 3:28 pm

Michalci, mě taky jeden smazal :D A ještě jsem dostal varování :D

Tak teď si dám bacha, abych varování nedostal :D

Ono co se týče holek a RPG, obvykle je hrát RPG nevidím a ani neslyším o tom, že by se to snad vyprávělo. Prostě, pokud je slyším, tak se baví o čistě "dámských" věcech. (Já z toho týdnu s etiketou snad zešílím, ti chlapi jsou hrozně nesvéprávní :D) Ale tvorba RPG, to neznám jedinou holku, kterou by tato myšlenka napadla :D
http://www.ulozto.cz/7478224/lsdemo-zip


Ach, jak já byl šťastný, když jsem přišel na to, jak vytvořit svoji mapu :D
Ach, jak já byl šťastný, když jsem přišel na to, jak fungují switche a variably :D
Ach, kdepak jsou ty časy? Teď RM otevřu jednou za sto let... :(

Další

Zpět na Představte se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků