Iwitrag

Pokud jste noví na foru, dejte nám o sobě vědět. :)

Moderátor: Moderátoři

 
Příspěvky: 9
Registrován: květen 20, 2011, 6:48 pm

Iwitrag

Příspěvek od Iwitrag » květen 20, 2011, 6:51 pm

Zdravím
Říkám si Iwitrag, je mi sedmnáct let a v RPG MAKERU už nějakou tu dobu dělám. Umím s ním snad vše, kromě skriptů (to nejdůležitější).
Skriptování v RPG MAKERU se tedy ještě chci naučit.

Na toto fórum jsem přišel, jelikož chci sestavit tým, který konečně vytvoří nějakou CZ hru v RPG MAKERU - a dokončí ji. Nějakou větší hříčku.
Zapálený pro to jsem a hodně. Někde se tady ještě objeví info o tomto týmu, až se tady rozkoukám :D

Dělám v RPG MAKERU XP

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Re: Iwitrag

Příspěvek od Vivi » květen 20, 2011, 7:23 pm

Vítám tě mezi námi.
Já už se asi nepřidám, chodím sem jenom, když chci někoho pozdravit, nebo popřát hodně zdraví, protože jsem si našel jiný engine ve kterém chci pracovat.
Jinak ti přeju hodně štěstí.
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: Iwitrag

Příspěvek od Michalc » květen 20, 2011, 7:46 pm

Kazdopadne te tu vitam a hodne stesti! Jinak s tim tymem te asi nepotesim, ale uz tu byly asi tri pokusy a vsecky neuspesne... Ale za zkousku to stoji... Jinak ono ani ty scripty umet nepotrebujes, ale to je celkem jedno... Ale Vivi ten tvuj CryEngine3 chci videt :D .
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Re: Iwitrag

Příspěvek od Vivi » květen 20, 2011, 7:51 pm

Nechci tu flamovat, ale CE3 rozhodně nevypadá špatně, co jsem koukal, tak je proti tomu UDK nepřehledná hora ****** (což je i bez něj) a mě jde hlavně o tom, aby se v tom dalo normálně pracovat. Haters gonna hate.
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

 
Příspěvky: 9
Registrován: květen 20, 2011, 6:48 pm

Re: Iwitrag

Příspěvek od Iwitrag » květen 20, 2011, 8:01 pm

Díky za přivítání :)

Jen se chci zeptat, je zde vůbec někdo, kdo ještě nic nedělá a chce dělat? Jen abych věděl, zda to má vůbec cenu, něco v RPG MAKERU začínat (myslím týmový projekt)... Alespoň 4 další lidi potřebuju, z toho minimálně 1-2 grafiky. Je to reálné?

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 122
Registrován: červenec 23, 2010, 11:38 pm
Bydliště: Českolipský kraj

Re: Iwitrag

Příspěvek od nostradam » květen 21, 2011, 7:44 am

Tak vítej u nás a hodně štestí s projektama
V životě ma skoro každý z nás slzy smutku ale věřím že tito lidi stejně jako já by to radši vyměnily za slzy štěstí

 
Příspěvky: 9
Registrován: květen 20, 2011, 6:48 pm

Re: Iwitrag

Příspěvek od Iwitrag » květen 21, 2011, 8:52 am

Díky, budu ho potřebovat :D
Můj první oficiální projekt - viewtopic.php?f=9&t=1305

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: Iwitrag

Příspěvek od Michalc » květen 21, 2011, 9:40 am

Iwitrag píše:Díky za přivítání :)

Jen se chci zeptat, je zde vůbec někdo, kdo ještě nic nedělá a chce dělat? Jen abych věděl, zda to má vůbec cenu, něco v RPG MAKERU začínat (myslím týmový projekt)... Alespoň 4 další lidi potřebuju, z toho minimálně 1-2 grafiky. Je to reálné?


Nevim presne, kolik lidi sem ted aktivne chodi a kolik z nich by melo zajem... Kazdopadne by byl znacny problem s grafiky... Je pravda, ze tu nekdo neco udelat dokaze, ale jedinej poradnej grafik tu je asi klena (i kdyz nechci nikomu krivdit), teprve by se videlo, co presne potrebujes, protoze na netu se da taky sehnat skoro vsechno... Jinak ja osobne bych se mozna i pridal, ale nemam ted tolik casu a hlavne nevim, cim bych mohl pomoci... Ale jinak by asi bylo nejlepsi kdybys zalozil anketu o to, kdo by ti chtel pomoct a kdo ne a hned bys mel jistotu...
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

 
Příspěvky: 9
Registrován: květen 20, 2011, 6:48 pm

Re: Iwitrag

Příspěvek od Iwitrag » květen 21, 2011, 9:46 am

No už jsem se rozhodl tak, že začnu sám a koho projekt osloví, může se přidat. Myslím že anketa bude zbytečná :)
Takhle aspoň zjistím, jaký je o RPG MAKERy zájem v česku (tohle je jediná aktivní komunita, kterou znám - co se týče RM) a taky podle toho můžu přizpůsobit ten můj projekt, abych ho i sám zvládl dokončit.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: Iwitrag

Příspěvek od Michalc » květen 21, 2011, 11:04 am

Jo, tohle je jedina komunita, ono je zbytecne, aby jich bylo vic... Pak jsou leda lidi, co radi pracujou sami a nevime o nich :D ...
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Iwitrag

Příspěvek od JKlena » květen 21, 2011, 11:50 am

Vítej u nás! A jak sem už psal do tvýho postu s hrou, tvůj nápad se mi 2X nelíbí takže sorry ale s tymto ti nepomůžu. Ale kdybys potřeboval s nečim menšim pomoct (scripty nebo grafika) tak se ozvy :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 586
Registrován: duben 7, 2010, 4:47 pm
Bydliště: někde v Praze

Re: Iwitrag

Příspěvek od Poryg » květen 24, 2011, 1:38 pm

Hmm... Já v RM XP nikdy nepracoval a možná nikdy nebudu...

Jinak welcome.
http://www.ulozto.cz/7478224/lsdemo-zip


Ach, jak já byl šťastný, když jsem přišel na to, jak vytvořit svoji mapu :D
Ach, jak já byl šťastný, když jsem přišel na to, jak fungují switche a variably :D
Ach, kdepak jsou ty časy? Teď RM otevřu jednou za sto let... :(


Zpět na Představte se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků