CyberShedow

Pokud jste noví na foru, dejte nám o sobě vědět. :)

Moderátor: Moderátoři

 
Příspěvky: 16
Registrován: srpen 26, 2012, 8:23 pm

CyberShedow

Příspěvek od CyberShedow » srpen 27, 2012, 2:36 pm

Zdravím všechny kdo si čtou tento příspěvek...

Jak už z názvu vyplývá, jmenuji se CyberShedow.
S RM mám zkušenosti asi na úrovni pokročilého. Zabírám se spíše do eventů protože je pro mě lehčí a tím samozřejmě i lepší. Do scriptů jsem nikdy moc nejel protože nejsem moc velký typ který rád scriptuje. Zatím na svém kontě nemám žádnou hru ale to chci v nejbližší době změnit.
Také pracuji v RPG Makeru 2003 XP a VX Ace...
U Vx se mi nelíbí ta nesouměrnost takže to moc nemusím(jak může bejt žába stejně velká jak hrdina Obrázek Giga-žába ?)
Co ještě dodat... ? Je mi 16 let a bydlím v Praze... nic víc už mě nenapadá co bych zde mohl napsat.

Mám jednu otázku :
Je lepší RM 2K3K nebo XP ? U obouch se mi líbí grafika ale nemůžu se rozhodnout který zvolím... mohl by mi někdo poradit ?

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Re: CyberShedow

Příspěvek od Vivi » srpen 27, 2012, 4:28 pm

Ahoj.
S výběrem makeru ti nemůžu poradit přesně, ale možná ti bude víc vyhovovat XP, protože nemusíš psát scripty sám a na netu se jich povaluje hromada, má 3 vrstvy objektů + eventy, lepší interface, self-switche, je na něj víc tutoriálů atd. Já osobně ale dělám s 2k3 (kvůli grafice a mému konzervativnímu zaměření na eventy :))
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

 
Příspěvky: 16
Registrován: srpen 26, 2012, 8:23 pm

Re: CyberShedow

Příspěvek od CyberShedow » srpen 27, 2012, 4:48 pm

Vivi píše:Ahoj.
S výběrem makeru ti nemůžu poradit přesně, ale možná ti bude víc vyhovovat XP, protože nemusíš psát scripty sám a na netu se jich povaluje hromada, má 3 vrstvy objektů + eventy, lepší interface, self-switche, je na něj víc tutoriálů atd. Já osobně ale dělám s 2k3 (kvůli grafice a mému konzervativnímu zaměření na eventy :))


No takže jsem se rozhodl pro XP... protože pro mě je 2k3 strašně nepřehledné (XP sice taky ale o kapánek méně)
Takže i tak díky ;)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: CyberShedow

Příspěvek od Michalc » srpen 27, 2012, 6:37 pm

Zdravím. Řešení toho, co který RPG maker umí a čím se liší jsme tu už zabrali strašně moc času, něco málo o tom je v mém vlastním zapadlém FAQ http://forum.rpg2heaven.cz/viewtopic.php?f=8&t=1287, i když to vypadá, že už sis vybral.

Každopádně hodně štěstí s projekty a jak říkám každému nově příchozímu, neboj se zeptat, budem se snažit poradit se vším Obrázek.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

 
Příspěvky: 16
Registrován: srpen 26, 2012, 8:23 pm

Re: CyberShedow

Příspěvek od CyberShedow » srpen 27, 2012, 6:48 pm

Michalc píše:Zdravím. Řešení toho, co který RPG maker umí a čím se liší jsme tu už zabrali strašně moc času, něco málo o tom je v mém vlastním zapadlém FAQ http://forum.rpg2heaven.cz/viewtopic.php?f=8&t=1287, i když to vypadá, že už sis vybral.

Každopádně hodně štěstí s projekty a jak říkám každému nově příchozímu, neboj se zeptat, budem se snažit poradit se vším Obrázek.


Díky :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 122
Registrován: červenec 23, 2010, 11:38 pm
Bydliště: Českolipský kraj

Re: CyberShedow

Příspěvek od nostradam » srpen 27, 2012, 8:47 pm

Ahoj vítej mezi náma
V životě ma skoro každý z nás slzy smutku ale věřím že tito lidi stejně jako já by to radši vyměnily za slzy štěstí

 
Příspěvky: 16
Registrován: srpen 26, 2012, 8:23 pm

Re: CyberShedow

Příspěvek od CyberShedow » srpen 28, 2012, 8:34 am

nostradam píše:Ahoj vítej mezi náma

Dík

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 9
Registrován: červen 6, 2012, 11:46 am

Re: CyberShedow

Příspěvek od teq » září 5, 2012, 2:55 pm

Jakozto jeden z tech mladsich clenu forka te taky vitam. Osobne sem zastancem VX Ace, ale i XP je imho dobra volba.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 794
Registrován: únor 14, 2010, 10:07 pm
Bydliště: Slaný. To je kousek od Prahy.

Re: CyberShedow

Příspěvek od legition » září 21, 2012, 7:58 pm

Každý RPG maker je dobrý, každý má své výhody a nevýhody. Jinak tě tu taky vítám
Obrázek


Obrázek


Zpět na Představte se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků