Lubo 586

Pokud jste noví na foru, dejte nám o sobě vědět. :)

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 295
Registrován: únor 13, 2008, 4:41 pm

Lubo 586

Příspěvek od Pinsius » leden 12, 2010, 2:27 pm

Zdravím...som tu u? dos? dlhý čas no a zistil som, ?e som sa ani nepredstavil...Na tomto fóre pôsobím od roku 2008 a pri?iel som začiatkom februára kedy toto fórum e?te nenav?tevovalo tožko ludí kožko teraz.

Trochu zo súkromia: ?tudujem na Gymnáziu v Nitre s odborom informatiky a popri ?túdiu doma ?tudujem z príučiek pre samoukov jazyk C++ a taktie? som začal s PHP...Hrám stolný tenis a z hudby mám najrad?ej Hip-Hop alebo Rap.

Tvorba S RMRK tvorím cca 2 roky. Mal som u? viacej rozrobených projektov z ktorých asi najviac projekt Kiss of Death. No teraz sa plne venujem projektu Army of the Heroes. Viem, ?e sú tu aj skúsenej?í makery, ale pokial by mal niekto nejaké otázky rád pomô?em aj ja...
Naposledy upravil Pinsius dne leden 29, 2011, 11:51 am, celkově upraveno 1
Stare RM projekty zrušené (viď stare prispevky) a RPG Makeri už nerobim(asi 3. rok). Momentalne sa sustredim na všeobecne programovanie typu Java,C++,C.


Lubo 586 my old nick

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 295
Registrován: únor 13, 2008, 4:41 pm

Re: Lubo 586

Příspěvek od Pinsius » květen 29, 2010, 7:14 am

Nejaký čas budem mimo tohto fóra a moja práca sa zastaví, som v Hospitáli, tak tu určite makať nebudem... Až sa moja "dovolenka" skončí opäť pracujem na TTOH
Stare RM projekty zrušené (viď stare prispevky) a RPG Makeri už nerobim(asi 3. rok). Momentalne sa sustredim na všeobecne programovanie typu Java,C++,C.


Lubo 586 my old nick

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 295
Registrován: únor 13, 2008, 4:41 pm

Re: Lubo 586

Příspěvek od Pinsius » červen 30, 2010, 12:17 pm

rád oznamujem že včera som sa vrátil s5 domov, a tak už tento týždeň znovu otvorím tvorbu na TTOM...

Demo môžte očakávať ešte počas prázdnin
Stare RM projekty zrušené (viď stare prispevky) a RPG Makeri už nerobim(asi 3. rok). Momentalne sa sustredim na všeobecne programovanie typu Java,C++,C.


Lubo 586 my old nick

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1416
Registrován: červen 13, 2007, 11:05 am
Bydliště: Brno, snad někde na kopečku.

Re: Lubo 586

Příspěvek od Grim » červen 30, 2010, 3:47 pm

Welcome Back Soldier. :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Lubo 586

Příspěvek od JKlena » červen 30, 2010, 3:50 pm

\\//_
Zdar
Sewas
Nazdar
Ahoj
Cau
LLAP
:hello:
:D

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Re: Lubo 586

Příspěvek od Vivi » červen 30, 2010, 5:18 pm

Nazdar :D
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: Lubo 586

Příspěvek od Michalc » červen 30, 2010, 5:48 pm

Ja chci nemecky :D :D :D .
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 794
Registrován: únor 14, 2010, 10:07 pm
Bydliště: Slaný. To je kousek od Prahy.

Re: Lubo 586

Příspěvek od legition » červenec 23, 2010, 10:35 pm

Nazdar, mám jen jednu věc..... Zpátky do práce!! :lol: :lol:
Obrázek


Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 295
Registrován: únor 13, 2008, 4:41 pm

Re: Lubo 586

Příspěvek od Pinsius » leden 29, 2011, 10:52 pm

Chcem len oznámiť...pre niektorých smutnú, pre niektorých potešujúcu správu, že končím s tvorbou AoH a dalších projektov v RM XP, rozvinul sa mi spoločenský život a viete ako to v mladosti býva (láska,zábava,trsačky :D ) ...Preto sa tu ukazujem len z času na čas...

Budem tu pre vás pre akúkoľvek pomoc,či už len grafickú, alebo pomoc s mapingom, alebo eventovaním. Nechcem povedať že končím nažvdy, len si dávam pauzu a nemažem svoje projekty... Sem tam niečo potvorím a možno niekedy prekvapím...:)


PS:Poprosím zmazanie môjho projektu v zozname RMXP projektov :) nechcem aby niekto zbytočne čakal na niečo, čo niesom momentálne schopný dokončiť...aj keď som žiaden projekt doposial nedotiahol do konca :)

edit by legition: Hotovo, ale je to škoda
Stare RM projekty zrušené (viď stare prispevky) a RPG Makeri už nerobim(asi 3. rok). Momentalne sa sustredim na všeobecne programovanie typu Java,C++,C.


Lubo 586 my old nick

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 295
Registrován: únor 13, 2008, 4:41 pm

Re: Lubo 586

Příspěvek od Pinsius » únor 21, 2012, 4:08 pm

Po asi roku čo som tu nebol, som sa sem šlahol že nakuknem a vidím, že sa komunita rozrastá ale práca na projektoch dajako upadla sa mi zdá ... Rado vidieť staré prostredie ktoré ešte existuje :)
Stare RM projekty zrušené (viď stare prispevky) a RPG Makeri už nerobim(asi 3. rok). Momentalne sa sustredim na všeobecne programovanie typu Java,C++,C.


Lubo 586 my old nick


Zpět na Představte se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků