Harisson

Pokud jste noví na foru, dejte nám o sobě vědět. :)

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 26
Registrován: únor 14, 2010, 2:58 pm

Harisson

Příspěvek od Harisson » únor 17, 2010, 8:42 pm

Zdravim v?etkych členov fora.
Mam 17 rokov. Zaujimam sa skôr o tvorbu modov, ne? vytvaranie hier cez RM. Moje najobžubenej?ie hry su tie, ktore maju v nazve Command and Conquer, hlavne tie od westwood studia. Na CaC: Red Alert 2 Yuris Revenge robim mody. Som po celej CZ/SK CaC komunite, tak?e keby?e začinate s modingom, tak vam pomô?em :D .Tie? robim mapky do Age of Empires 2. Bohu?ial tieto dve hry (RA2YR a AoE2) maju spoločnu 2D isomtricku grafiku a su star?ie.... :(
Teraz trochu z RPG. Nemam rad fantasy RPG, alebo tie v ktorych je veža magie... Inač som si obžubil Heroes of Might and Magic seriu, tak?e to je a? prili? veĺka fantasy :D ,ale skôr ma zaujala kvôli tej strategii :D . Mam dohraty Planescape Torment, Broken Hearts a Forbidden Saga, to je asik v?etko z RPG :D .

Dufam ?e nam to tu bude klapa? (som dos? ukecany, tak by to nemal by? problem, tu?im :D ), vidim tu veža ochotnych žudi, tak horsa do prace :) .

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » únor 17, 2010, 9:21 pm

Heh, no, doufam, ze tu jsme ochotny, co sem koukal na ceske-hry, tak tam vykopnou kazdeho, co nema aspon vlastni systemy pres c++. Snazim se tu pomahat komu jde, no s tema hrama ja radsi StrongHold nebo treba Original War, co se strategii tyce... Nevim jak, ale casem bych chtel zkusit udelat mod pro tahovou hru Wesnoth, ale to neres, hlavni je, ze te tu vitam a preju ti hodne stesti s tvorbou.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 655
Registrován: listopad 2, 2008, 5:31 pm

Příspěvek od Maxicek » únor 17, 2010, 10:21 pm

No my dva jsme si u? spolu pokecali na ICQ a připadá? mi jako good člověk. Jinak, ikdy říká? ?e moc RPG jsi nehrál, tak Planescape Torment je opravdu velkej a kvalitní kus. Jestli tě bavil tka doporučuju i Fallout, nebo třeba baldur's gate. A samozřejěm tě tu vítám.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 26
Registrován: únor 14, 2010, 2:58 pm

Příspěvek od Harisson » únor 17, 2010, 11:22 pm

Michalc: Tak ste tu dos? ochoty, na inych forach ako pi?e? by u? ka?deho vyhodili. Stronghold mam rad, ale neako ?pecialne som si ho neobĺubil. Ako namet bol dobry aj v?etko ostatne, ale niečo mi tam chybalo.... Original War je perfektna strategia, len ?koda ?e bola tak malo propagovana, mal nato vyjs? datadisk a malo by? aj dvojka, no bohu?ial OW nepriniesol ?iadnu urodu. Inač mam rad Original War, len ?koda ?e nemal skirmish (ten mal by? v datadisku), MP je pecka :D .
S tym Weshnotom to nieje problem, niekedy sa mi ozvi, určite ti doka?em pomôc?. Inač Weshnot mam tie? rad....
Maxicek: Fallout som tie? hral, ale nedohral :D . Malo to vežmi dlhy pribeh na dlhy čas.... Inač ten PT bol mojou prvou RPG a asik si viete predstavi? čo to so mnou spravilo :D.

Obom ďakujem za privitanie :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Příspěvek od Vivi » únor 18, 2010, 3:27 pm

Jé, já tě nepřivítal, ahoj. :D
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » únor 18, 2010, 4:38 pm

Harisson píše:S tym Weshnotom to nieje problem, niekedy sa mi ozvi, určite ti doka?em pomôc?. Inač Weshnot mam tie? rad....


WoW to bys byl hodnej... Zezacatku nemam namysli rozhodne nic komplikovanyho, spis trochu treba zuzitkovat mapy... mit tazeni v cestine aspon trochu zajimavy a kdyz by to slo, tak pak udelat treba i s vlastnima jednotkama...

Mam ted takovou malou predtavu na jednoduchy tazeni...

Jinak k tomu tutoru, dnes jsem udelal pro Svempiho a uz se mi do toho moc nechce, vim, ze pres vikend budu mit vic casu, tak jestli chvili pockas... prece jenom vetsina veci, co pozadujes je dost komplikovana.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 26
Registrován: únor 14, 2010, 2:58 pm

Příspěvek od Harisson » únor 18, 2010, 9:46 pm

BoWeshnot mam rad, pekna strategia. Najviac sa mi pači to levelovanie postav a prechadzanie do ďal?ich urovni :) .
No a čo sa tyka toho moddingu, tak som ti určite schopny pomôc?. Mapy tu?im, ?e vie? ako sa robia a s novymi pajacmi by som ti pomohol. Inač weshnot mi nepride ako neaka super hra k moddingu. Keby?e chce? zbesilu RTS, tak skus Red Alert 2 Yuris Revenge :D .
Veď keď to bude, tak to bude, nenahli sa stym. A určite by si mohol zverejnit aj ten tutor pre svempiho, tu?im ?eby mi to pomohlo. U? som aj pos?ahoval tutory od Grima a neviem koho...

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » únor 18, 2010, 10:47 pm

Ja jsem t opostoval do toho Svempiho threadu: Viz http://www.rpg2heaven.ic.cz/forum/viewtopic.php?t=829 ...

Jinak ja nevim no, mapy... Ten editor tam to pochopi absolutne kazdej, ale nemam moc cas se venovat studovani jak to slozit dohromady. To levelovani je pekny, z nektery jednotky muze bejt fakt hodne druhu hrdinu a kazdej je pak jinak unikatni... Jeden je inteligentni a verny, druhy je zas houzevnaty a bystry. Ztrata lvlu 3 me zaboli :D . No jinak asi jsou lepsi hry k moddingu, ale proste bych to chtel zkusit uz jenom tim, ze je to tahovy a nemusi se tam nic-moc animovat, kdyby se delali vlastni postavy.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set


Zpět na Představte se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků