Hry ze starého fóra

Seznamte ostatní s vaším dokončeným projektem. Tato sekce zahrnuje projekty všech současných verzí RM i jiných enginech.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 104
Registrován: prosinec 16, 2010, 6:10 pm

Hry ze starého fóra

Příspěvek od filozof » listopad 29, 2016, 4:13 am

Přestože má toto forum už taky svůj věk, vím že rpg2heaven existovalo už dávno předtím. Jsou zde uživatelé jako jsem já, kteří přišli později a starý web vůbec nezažili. Je mi jasné že existují staré hry, které na novém fóru ještě nejsou. Pokud starší uživatelé ještě mají některé z nich u sebe na disku, tak by bylo fajn kdyby je zveřejnili v tomto tématu, abychom si je mohli zahrát i my mladší. Samozřejmě za předpokladu, že to Rebelovi nebo jiným původním autorům nebude vadit. :shock:

Vím že tohle téma porušuje pravidla sekce, ale pokud se něco starého opravdu najde, tak to alespoň bude na jednom místě. Samozřejmě je možné toto téma kdykoli smazat.
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 104
Registrován: prosinec 16, 2010, 6:10 pm

Neuvěříte co jsem našel!

Příspěvek od filozof » duben 3, 2018, 8:23 am

Jen tak si prohlížím staré archivy freeware her a přitom narazím na malý poklad. Vypadá to, že jeden z redaktorů hrej.cz byl fanoušek RPG2 Heaven a přidával hry ze starého fóra! :tanec: Samozřejmě pokud si to Rebel přeje, tak může téma smazat a na tyhle hry zapomenout, ale podle mě by to byla velká škoda. Většina z nich potřebuje staré RM 2000 RTP.

Penguin's Maze

Bavilo mě to víc než Pac-Man od Namca, kterého mám na mobilu. Teď ještě aby někdo přidal Cat's Maze a budu dokonale spokojený. :)

ObrázekObrázekObrázek


Wario's Adventures

Na to jak je ta hra stará je kupodivu lepší než Koopaboyův Castle Windcross. Hlavně to na rozdíl od něj jde dohrát!

ObrázekObrázekObrázek


Fish Panic !!

Pro zprovoznění hry musíte nahradit spouštěcí soubor. Je to sice rychlejší než rybaření ve FS, ale nemusím tam mačkat ten hrozný mezerník a skoro nejde prohrát. Myslím že bych se dostal dál než do druhého levelu, ale moje šipky už zažily lepší časy. :P

ObrázekObrázekObrázek


Sonic 3D Run

Sonicovské demo od uživatele jménem Drson. Je to na takové úrovni až se mi nechce věřit, že to není udělané na nějakém vzoru ze zahraničí.

ObrázekObrázekObrázek


Jinak vzkaz pro Rebela: Na twitter jsi psal, že máš problém pokračovat s tvorbou. Vím že se ti tvoje staré hry nelíbí v porovnání s těmi novými. Přitom to možná s nimi mohlo skončit a ty nejlepší kousky by nikdy nevznikly. Tak na to nezapomínej až budeš přemýšlet o budoucnosti.
Obrázek


Zpět na Hotové hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků