[RM 2k] Kylko Tales : remake 2009

Seznamte ostatní s vaším dokončeným projektem. Tato sekce zahrnuje projekty všech současných verzí RM i jiných enginech.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 692
Registrován: červen 6, 2007, 7:26 pm
Bydliště: Liberecký kraj

[RM 2k] Kylko Tales : remake 2009

Příspěvek od Rebel » květen 21, 2009, 2:06 pm

Kylko Tales je krátá, spíš demonstrativní hra.

Nová verze přinesla další ending v závislosti na tom jak se vypořádát s bossem. V původní verzi byl ending jen špatný, v nové je i dobrý konec. Rovněž jsem projel texty ve hře a alespoň je trochu stylizoval.

Obrázek

Příběh zůstává původní. Hrajte v roli Samanthy nebo Kylka, putujete po světě a zabloudíte do prokletých bažin. V ten moment na scénu přichází obrovská bouřka a tak vám nezbyde nic jiného než vyhledat úkryt v podobě kaple. Avšak v kapli dřímá pradávné zlo.

Obrázek

Na začátku si můžete vybrat ze dvou postav, při čemž má každá svůj specifický bonus. Vývoj postav je jinak stejný. Hra obsahuje několik různých prostředí plných monster. Ovládání je přiměřeně složité a atmosféra hry celkem ujde. Hra obsahuje jednoduchý ABS.

Download :

http://freehry.doupe.cz/recenze/kylko-tales-tatinek-broken-hearts/
Naposledy upravil Rebel dne listopad 3, 2009, 3:57 pm, celkově upraveno 1

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 661
Registrován: červen 19, 2008, 11:03 pm
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Neas » květen 22, 2009, 8:57 am

tak sem si zahrál ten remake. A povedl se, ale myslim ze sem nasel jdnu chybicku: kdyz zasáhneš nepřítele a on od tebe odskočí, měl bys v příkazu Move Event zaškrtnout Ignore Impossible Move (aspoň tak se to menuje v RM2k3, nwm jak to je přesně ve 2k, ale asi nějak podobně), protože se mi při hře stalo, že když sem do protivníka sekl, tak místo odskočení se nadobro zasekl, protože kousek za ním byla zeď.
Ale jinak dobrej remake :wink:

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 40
Registrován: květen 6, 2009, 6:39 pm
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jorche » srpen 9, 2009, 6:33 pm

Už jsem byl(doufám) před final bossem, ale když jsem chtěl projít, párek kostlivců na mě vymyslel PERFEKTNÍ strategii. Jeden stál přede mnou a jeden o jedno pole za mnou. První mě hodil a druhej mě bloknul. Pak už se to vezlo, protože z jedný strany byl sarkofág a z třetí strany (VYTŘENO!).. kecám.. další skelet a tak jsem jen sledoval rychlé ubývání mého HP.... Jinak hra má kvůli týhle chybce podle mě tak 7,75/10
Internet - Místo, kde mu?i jsou mu?i, ?eny jsou mu?i a děti jsou agenti FBI.

Universální kousátko!


Zpět na Hotové hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků