[RM 2k3] Forbidden Saga

Seznamte ostatní s vaším dokončeným projektem. Tato sekce zahrnuje projekty všech současných verzí RM i jiných enginech.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 692
Registrován: červen 6, 2007, 7:26 pm
Bydliště: Liberecký kraj

Re: [RM 2k3] Forbidden Saga

Příspěvek od Rebel » srpen 2, 2019, 7:42 pm

No vidíš, to ani nevím. Tak jsem projel videa a trochu si pročistil youtube kanál. Smazal jsem vše, co by nějakým způsobem mohlo poutat zbytečnou pozornost. Resp. porušení autorských práv. Dělat RM hry byla zábava, ale pravda je, že jsem využil všechno, co jsem našel online (např. muzika. :tanec:) Raději jsem taková videa odebral, budu respektovat jiné vývojáře.
((random(1)*2)-1)*(rrandom(1,x)) ;
((random(1)*2)-1) will give you -1 or 1
(rrandom(1,x))

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 104
Registrován: prosinec 16, 2010, 6:10 pm

Re: [RM 2k3] Forbidden Saga

Příspěvek od filozof » srpen 3, 2019, 10:03 am

Nechci tě moc otravovat, ale mohl bys mi prosím v tom případě poslat videa z TLE? Myslím že se to jmenovalo osud Karin, nová podoba tar gazoh a návrat princezny. Nebo mi můžeš poslat odkaz na soukromá videa a já si to stáhnu sám.
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 692
Registrován: červen 6, 2007, 7:26 pm
Bydliště: Liberecký kraj

Re: [RM 2k3] Forbidden Saga

Příspěvek od Rebel » srpen 3, 2019, 4:07 pm

@filozof bohužel už tato videa nemám, jsou permanentně pryč. Nicméně byly to scény, které se do hry nedostaly a měly odkrýt jak se měla vyvíjet. Každý ze skupiny 7 měl mít vlastní příběh, který všech 7 svázal dohromady. Byla tu skupina poháněna silnou nenávistí, protože každý měl nějaký těžký psychický i fyzický prožitek. Ten příběh by byl asi dobrý, kdybych to rozvedl dál - 7 vs the world :hello:
((random(1)*2)-1)*(rrandom(1,x)) ;
((random(1)*2)-1) will give you -1 or 1
(rrandom(1,x))

Předchozí

Zpět na Hotové hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků