Zkratky

Diskuze o všem možném kolem RPG, RPG Makerů, apod.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Zkratky

Příspěvek od Vivi » prosinec 5, 2010, 1:43 pm

Jklena dostal zajímavý nápad založit databázi zkratek, tak jsem s tím začal, vysvětlím základní zkratky a přezdívky, v průběhu času to tu můžeme doplňovat:
RM - RPG Maker
ABS - Action Battle System (něco jako z her Secret of Mana nebo Terranigma, běháte po mapě a kosíte nepřátele)
SBS - Sidewiew Battle System (Autoři si vzali inspiraci z her Final Fantasy I-VI, páč to vypadá úplně stejně)
DBS - Default Battle System (u zkušenějších ne moc oblíbený bojový systém, který máte v RM už zakomponovaný, ale i s ním se dají dělat divy)

A přezdívky
Krtek, Q'tek, Q'teck, Crtek, El Crtko (o tom nic nevím :D) - Sorc
Horác - Jklena
Baker - Michalc
Bobo - Já
Max - Maxicek
Legáč, Legi - Legition (ikdyž tu není, má cenu ho zmínit)By legition: Již není pravda Hahaha :twisted:
Doplňte mě, na něco jsem určitě zapomněl.
Admini a moderátoři sry, že vám to tu zasírám, ale já si nemohl pomoct. :)
Naposledy upravil Vivi dne prosinec 9, 2010, 2:03 pm, celkově upraveno 1

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: Zkratky

Příspěvek od Michalc » prosinec 5, 2010, 2:09 pm

Ja sorcovi rikam obcas Kirk, takze to je taky mozny, pak max mel naky to jeho giga dlouhy meno, znelo to jako Q'tek'te'o nebo buh vi :D . Me se obcas este taky rika bejk, teda tak mi rika hlavne max, i kdyz ted spis baker. Pak tu je jedna zkratka, kterou nebudu uvadet, pac bych nerad nekoho urazil :D ... A jen bych rek ze 2k a 2k3 jsou zkratky pro 2000 a 2003 coz ale asi dojde kazdymu.

EDIT: Mohli bysme tu psat i zkratky pro hry lidi z fora, ale to by se to fakt uz zasralo moc :D .
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set


Zpět na RPG maker diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků