Beta testing

Diskuze o všem možném kolem RPG, RPG Makerů, apod.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 104
Registrován: prosinec 16, 2010, 6:10 pm

Beta testing

Příspěvek od filozof » květen 29, 2011, 7:26 pm

Zajímal by mě váš postoj k beta testingu. :D posíláte testerům celou hru? a nebo jenom její část? a vystavujete někde na netu seznam už objevených chyb, aby vám pořád nepřicházely ty samé hlášení? a je lepší zapojit jako testery své přátele nebo lidi které znám jenom z internetu? nebo je podle vás lepší to zkombinovat?
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: Beta testing

Příspěvek od Michalc » květen 29, 2011, 8:20 pm

Podle me je uplne jedno, jestli to jsou pratele nebo ne... Hlavni je to, aby to delali zodpovedne a hlasily chyby... Tester musi byt urcity typ cloveka, ktery je ochotny zahrat si hru znovu a znovu, aby prosel ruzne cesty a nasel co nejvice chyb a ne kazdy to vydrzi... Je dobre posilat celou hru, protoze cilem beta testingu je logicky vychytat nedostatky a cim vetsi kus hry beta testeri maji, tim vice chyb vycisti... Je i uzitecne mit ten seznam, aby neprichazelo porad to same, to je podle me u vetsich projektu i zaklad...
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set


Zpět na RPG maker diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků