co je lep?í

Diskuze o všem možném kolem RPG, RPG Makerů, apod.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 197
Registrován: prosinec 5, 2009, 4:07 pm
Bydliště: Praha

co je lep?í

Příspěvek od jandurek » prosinec 16, 2009, 6:46 pm

prosím poraďte v jakém rpg makeru mám dělat... v RMVX, RMXP nebo RM2k3
Nic nepokazí pátek tak jako zjištění, že je teprve úterý.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 111
Registrován: červen 9, 2009, 7:20 pm
Bydliště: Vesmír-> Mléčná Dráha-> Sluneční soustava-> Země-> Evropa-> Česko-> Ústecký kraj

Příspěvek od seven73352 » prosinec 16, 2009, 6:48 pm

Zále?í hlavně co a jaké má? s RPG makerama zku?enosti.... Osobně bych Ti doporučoval RMVX, proto?e má docela jednoduché rozhraní......Ale je to jen věc názoru....
Moje městečko
Můj blog
Obrázek
My Japanese name is Akinari Furusawa.
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 661
Registrován: červen 19, 2008, 11:03 pm
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Neas » prosinec 16, 2009, 7:10 pm

já dělám v RM2k3, i kdy? tenhle u? je dneska trochu zastaralý. má malé rozli?ení a nemů?e? v něm psát scripty, co? pak ře?í VX a XP. Podle mého názoru má XP lep?í grafiku ne? VX a ne ?e bych se v těch dvou posledních verzích nějak extra vyznal, moc sem v nich nedělal, ale doporučit podle toho co vim, mů?u právě XP.. ale jak sem řekl: já dělám ve 2k3 :D

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 881
Registrován: srpen 25, 2008, 9:01 pm

Příspěvek od Sorc » prosinec 16, 2009, 7:33 pm

XP a 2k3 jsou super, ka?dý mě výhody v něčem jiném, ale jestli jsi zqačátečník, měl bys začít s VX.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » prosinec 16, 2009, 7:55 pm

Presne, VX ma vyhodu, ze spoustu veci ti udela skoro sam, napriklad truhlu udelas trema klikama kdyzto ve starsich verzich si to musel zdlouhave nastavovat. Taky asi grafika je zezacatku mozna i hezci a taky je rozhrani prehlednejsi. Vetsina lidi pak z VX prechazi na XP, ktere umoznuje vetsi customizaci (proste si tam muzes dat vice vlastni grafiky a tak) a asi taky vice funkci, ale do zacatku urcite VX. Ja s tim taky zacinal.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1416
Registrován: červen 13, 2007, 11:05 am
Bydliště: Brno, snad někde na kopečku.

Příspěvek od Grim » prosinec 16, 2009, 7:58 pm

No VX je mix XP a RMK2K3 a bohu?el jen na VX je če?tina sice na 90% ale je. A jak v?ichni říkaj je pro začátečníka snad i díky tomu nejlep?í. Tímto nahradit původní v adresáři VX makeru RPGVXENU.dll.
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Příspěvek od Vivi » prosinec 16, 2009, 8:15 pm

VX je dobrý maker pro začátečníky. Já osobně preferuju RM2k3 (líbí se mi ty old school games), který sice oproti nověj?ím makerům ztrácí na přehlednosti, ale zdá se mi lep?í v?echno programovat v eventech ne? ve skriptech, proto?e pak má? lep?í pocit z toho, ?e si systém funguje. Ale jak říkám, nováčkům vyhovuje nejvíc VX.
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 197
Registrován: prosinec 5, 2009, 4:07 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandurek » prosinec 18, 2009, 10:31 am

díky za radu vyzkou?el jsem v?echny makery o kterých jsem přemý?lel vyhrál RM XP a VX
Nic nepokazí pátek tak jako zjištění, že je teprve úterý.


Zpět na RPG maker diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků