Návrh

Diskuze o všem možném kolem RPG, RPG Makerů, apod.

Moderátor: Moderátoři

 
Příspěvky: 113
Registrován: duben 19, 2010, 10:56 am
Bydliště: Praha

Návrh

Příspěvek od Darkmoor » květen 12, 2010, 9:20 pm

pozn.: Nevím do jaké sekce jsem to měl dát. Takže to kdyžtak prosím Administrátoři přesuntě. Jestli se Vám tohle téma sem nehodí.

Tak jsem projel celý forum a koukám, že spoustu lidí začalo nějakej svůj projekt a po nějaký době to vzdalo. Nechci tím nikoho urážet ani odsuzovat. Důvody jsou u každého jiné. Ale spíš mě u toho čtení všech možných návrhů a nápadů přišla škoda, že ty projekty nebyly dokončeny. A tak jsem si říkal, že by možná nebylo od věci zkusit aby se dalo víc lidí tady z fora dohromady a pokusili se udělat jednu hru. Víc hlav víc ví. A když jich bude dost a jeden nebude moct pokračovat tak ho v týmu může zastoupit někdo další. Co na to říáte?

Je to jen návrh tak mě hned nekamenujte. :mrgreen:
“Hrdinství a bláznovství od sebe dělí jen slabá čára. Jde jen o to jak to skončí.“

Obrázek

Obrázek
HOTOVO 30%

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 794
Registrován: únor 14, 2010, 10:07 pm
Bydliště: Slaný. To je kousek od Prahy.

Re: Návrh

Příspěvek od legition » květen 12, 2010, 9:32 pm

Taková skupina již na foru je a říkasi Fire Diamond :twisted: :twisted: :twisted:
Obrázek


Obrázek

 
Příspěvky: 113
Registrován: duben 19, 2010, 10:56 am
Bydliště: Praha

Re: Návrh

Příspěvek od Darkmoor » květen 12, 2010, 9:45 pm

legition píše:Taková skupina již na foru je a říkasi Fire Diamond :twisted: :twisted: :twisted:



Aha, tak to jo. To je, ale divný projel jsem snad celý forum a nic jsem od nich nenašel. Tak jsem asi slepej. :oops: No ale i tak se může třeba zkusit vytvořit nějakej další tým ne? :?:

EDIT: Jé promin, už jsem ten Fire Diamond našel. V tom případě držím klukům palce. :yes:
“Hrdinství a bláznovství od sebe dělí jen slabá čára. Jde jen o to jak to skončí.“

Obrázek

Obrázek
HOTOVO 30%

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Návrh

Příspěvek od JKlena » květen 13, 2010, 5:43 am

Ono je takových skupin víc, třeba michalc se snaží oživit vokálsoft, ale v tom si každý dělá vlastní hru, a o fire diamondu moc neučujute pokad sa nedostaneme do fazy kedy vám našu hru ukážeme...

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: Návrh

Příspěvek od Michalc » květen 13, 2010, 8:41 am

Ozivit :D to zni tak, jak jsem to napsal, no. Ale jak sem psal jinde. Vokalsoft je sdruzeni lidi, kde si kazdy dela svoji hru, neni tam spoluprace a tym je vicemene hlavne pro vetsi propagaci her (kdo uz jednou navstivi stranku Vokalsoftu, vetsinou si toho stahne vic nez hru jednoho cloveka). Fire Diamond je pokus o komplexni tym fungujici dohromady a tvorici jednu hru. Proto clenstvi v Fire Diamondu je neco uplne jineho nez clenstvi ve Vokalsoftu. Ale treti tym uz bych sem moc nerval, muselo by se promyslet, jaky by mel smysl, ale podle me uz se tu toho moc noveho vymyslet neda.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Re: Návrh

Příspěvek od Vivi » květen 13, 2010, 12:30 pm

Jo, psali sme to do topicu vokálsoftu. Jinak souhlesím že se o to snaží Fire Diamond.
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 293
Registrován: listopad 2, 2009, 11:30 am
Bydliště: Horúce Peklo

Re: Návrh

Příspěvek od Raiper34 » květen 13, 2010, 4:56 pm

Ja som mal tiež založené vývojarkse študio...... sice nie v RM ale neskôr som usúdil že keď majú byť viazaný na mňa a ja kôli škole som Off tak to fungovať dobre nebude, teraz pracujem sám a asi to tak ostane :)
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 794
Registrován: únor 14, 2010, 10:07 pm
Bydliště: Slaný. To je kousek od Prahy.

Re: Návrh

Příspěvek od legition » květen 13, 2010, 7:27 pm

Obrázek


Obrázek


Zpět na RPG maker diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník