Gothic III :New Story

Napsali jste zajímavý příběh a chcete ho někomu ještě ukázat ? Tohle je potom sekce pro Vás !

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Gothic III :New Story

Příspěvek od JKlena » červen 13, 2010, 8:23 pm

Je to vlastne navrh pribehu do našeho GIII a ak sa to ujme moŽe to byt zhruba jak tutik, je to pisane z pohledu bezejmeného, od plavby morem a stroskotana, až po zniČeni "zla".

Po tom co jsem porazil nemrtvého draka sme se ješte dlouho plavili mořem, Gorn vyžral všechny zásoby a lih taky dochádzel, Lee pořád opakoval to své:"Už tam budem!". Takhle to šlo už pár dní a pěkne mi to lezlo na nervy. Jednou v noci, všichni až na mne a Larese spali, strhla se bouře, déšť nás bičoval, moře se bouřilo, z dáli sme badali záblesky, všichni se probudili a snažili se loď udržet....

Bili sme unaveni, už nekolik hodin sme nejedli a nespali, bouře neustávala... Naopak! Byla v rozkvetu. Blesky lítali okolo jako šípi. Jeden zasáhl hlavní stořák začalo peklo. Loď byla mimo kontrolu a večina vecí začela hořet. Bili sme beznadejný, když v tom...
Obrovská vlna, přímo gigantická! Strhla nás do moře, od té doby si nic nepamatuju...

Až, až kdyŽ sem se probral, slyšel sem hlasy... 2 hlasy. Mužské hlasy, slyšel sem je mluvit o nekom koho hledá jejich pán, pak jeden z nich řekl:
"Pán nás volá, mneli bychom jít."
"A co on?"
"Nech ho tu! Pán nám řekne až bude třeba."
Pak sem slyšel jen kroky. Hlava mi duněla. Pomalu sem otevřel oči, videl sem písek. Ležel sem na pláži a ode mne pomalu odcházeli dva chlápci. Jeden z nich se podobal na Lestera, ale nebil to on. Ne! Mnel jinou zbroj! Ano byla templářská, podobná jako teď nosil Lester, ale nebila to ona, mněla fialovo modré okraje a ornamenty. Byla poněkud jiná, i když podobná. bilo to divné...

"Hele to je on!"
"To je on!"
"Ten co zabil draka!"
"Přišel hrdina!"
"Je to on!
"Hrdina je tu!"
Lidi se ke mne hrnuli a slavili. Bilo to divné.
"Copak se deje?"
"Ty nejsi hrdina? Ty si nezabil draka?"
"To jo a nekolik, proč? A jak? A odkud?"
"Řekl nám to tvůj přítel! Myslím Grn se jmenuje."
"Gorn? On je tu pažravec jeden?"


Zbitek zitra du spát :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 103
Registrován: červenec 16, 2007, 3:00 pm
Bydliště: pobliz roznov pod radhostem

Re: Gothic III :New Story

Příspěvek od hajnis » červenec 18, 2010, 8:56 pm

Osobně, Gothic pro mě skončil trojkou, která byla už skoro úplně jiná než jednička a dvojka, sám jsem pro to aby se projekty nepřebíraly a tak hraji Risen od starých dobrých Pyrana Bytes ;)
Obrázek
U? jsi viděl tento web?: http://www.gromwars.ic.cz
Obrázek
I am Warrior - Play Free Online Games


Zpět na Vaše příběhy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků