TrackMania SUPR@RIDIC

Napsali jste zajímavý příběh a chcete ho někomu ještě ukázat ? Tohle je potom sekce pro Vás !

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 567
Registrován: květen 10, 2009, 7:49 pm
Bydliště: Sluneční soustava > planeta Země > Evropa > Česká republika > Moravskoslezský kraj...

TrackMania SUPR@RIDIC

Příspěvek od lekiller » červenec 31, 2009, 6:09 pm

Tento příběh popisuje jednoho maniaka s nickem SUPR@RIDIC, který bojuje v trackmanii Nations 4EVER pro ČR. Příběh je psán formou deníku - a mů?ete si ho zakoupit za 80Kč v novinových stáncích (vtip).

31.7.09
Milý deníčku :lol:

Zapínám trako?ku, jdu si zajezdit, mých 138 medailí mi nestačí. Musím udělat zlatou medaili na v?ech tratích jinak se v ?ebříčku o moc neposunu. Jsem 100000. na celém světě a to je nic moc ze 4 miliónů hráčů po světě. V moravskoslezském kraji jsem pětistý a to je hrůza a děs... je čas se posunout kupředu.
Mrknu se do sekce ČERNÁ, tra? E04 lze odemknout 5000 ?ebříčkovými body ze hry na internetu, bohu?el internet nám nejede bo jsem přes den překopl krumpáčem kabel od O2. No nic, jdu hrát teda něco jiného. Je?tě jsem nedohrál v?echny ČERVENÉ tratě, jdu se do nich pustit. Tu je nějaká Acrobatic, co to bude?? Nahrává se to poměrně rychle, nebude to nic dlouhýho. No, Nadeo rekord je 16 vteřin, to bude brnkačka... COOO?? :shock: začínám na startu, není to Multilap, předemnou 12x turbo, pak cesta končí a a? dáááleko je dal?í cesta vyvý?ená nad normální úrovní země, v?ude kolem je voda. Asi tam budu muset skočit. No deníčku, nebudu ti psát, kolikrát jsem tuhle tra? jel, párkrát se mi podařilo tam skočit ale pak tam jsou dal?í turba a skáče se na třetí "ostrůvek". To se mi podařilo 2x, jinak jsem se jenom dotkl a hned spadl. Stačilo mi to na stříbrnou medaili, no, uvidíme co přinese budoucnost. Jdu spát.

Dobrou noc deníčku :twisted:
Dělám v RPG MAKERU XP
http://www.lekiller.ic.cz - MŮJ WEB

 
Příspěvky: 569
Registrován: květen 21, 2009, 7:49 pm

Příspěvek od Raptore » srpen 1, 2009, 10:31 am

Dobrá ptákovina :D celkem pobavilo

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 567
Registrován: květen 10, 2009, 7:49 pm
Bydliště: Sluneční soustava > planeta Země > Evropa > Česká republika > Moravskoslezský kraj...

Příspěvek od lekiller » srpen 1, 2009, 11:35 am

1.8.09
Milý deníčku

Je tu srpen a s tím i tréma, bojím se ?e za měsíc začne ?kola a já se nedostanu k PC u? vůbec. Co budu dělat? Ptám se sám sebe při zapínání hádej čeho? No hádej! Omg ty nemluví? se mnou nebo co? No, zapínám trako?ku a co nevidím, ikdy? jsem udělal včera 2 medaile, a mám jich 140, jsem 120000. Nechápu jak se to mohlo stát, to je asi více takových pařmenů jako já. No, něco s tím musím udělat. Ale to počká, mrknu do editoru. U? jsem tam jednou dělal aby jsem odemkl jednu tra?, chtělo to po mně, a? vytvořím jednu hratelnou mapu, tak jsem dal start a hned cíl :lol: .
Táák?e, chce to po mně a? se rozhodnu mezi jednoduchým a slo?itým módem stavby. Minule jsem dal jednoduchý mód a bylo tam 5 druhů kostek a jinak nic :o tak?e stejnou chybu u? neudělám a dám mód slo?itý. :shock: :shock: :shock: SI NĚKDO DĚLÁ SRANDU NE? Tooooooolik věcí, co si mám vybrat? A co je tohle? Aha to je konec, to nebudu dávat. Venku je bouřka, pr?í. Celkem se to tam blýská tak?e si musím zapařit o to víc, důvod? Ani nevím ale to je jedno :lol: . Tak jo, jdu udělat nějakou bleskovou tra?. Tu bude start, pojede se rovně, mega turbo, něco jako hyper pohon v SG-1. Prudká zatáčka, kolem voda, kdo spadne má smůlu, skok, rampa, jede se vzhůru kolama, pak skok do vody, voda odra?ovací, skočí tu na cestu, pak stromy, kolem nich slalom, turbo, mega skok, U-rampa, protáhnu jí. *?OK*. Kompl se restartuje. Čím to bude? No, dneska stačilo. :twisted:

To je kvůli tobě deníčku :twisted: :evil:
Dělám v RPG MAKERU XP
http://www.lekiller.ic.cz - MŮJ WEB


Zpět na Vaše příběhy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků