DISKUZE

Napsali jste zajímavý příběh a chcete ho někomu ještě ukázat ? Tohle je potom sekce pro Vás !

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 567
Registrován: květen 10, 2009, 7:49 pm
Bydliště: Sluneční soustava > planeta Země > Evropa > Česká republika > Moravskoslezský kraj...

DISKUZE

Příspěvek od lekiller » červenec 31, 2009, 6:35 pm

Tak jsem si dovolil založit diskuzní topic, ať tato sekce ožije.

Pište sem, co si myslíte o příbězích, co jste tu četli - napište chyby, co se vám na nich líbilo, atd.
Hlavně nepište nic urážlivého pro autory :evil:
Dělám v RPG MAKERU XP
http://www.lekiller.ic.cz - MŮJ WEB

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 334
Registrován: květen 27, 2009, 8:03 pm

Příspěvek od Derk Yall » srpen 1, 2009, 2:08 am

Hodil jsem první pracovní kapitolu příběhu na kterém pracuji ji? několik let. Odehrává se v mém univerzu a zrovna tenhle je hlavním příběhem. V budoucnu ho plnuji udělat jako?to mangu a s tim jak se potupně zlep?uji jak v kresbě mangy, tak i ve vymý?lení deje doufám, ?e to jednou bude ocenitelná práce, ale zatím je to od toho velmi daleko.
Avadea: Aadem Jagers
Příběh: 2% Musím vymyslet příběh novej
Grafika: 2 % Pokrok o 1%, oh yeah
Systém: Zatím v návrhových představách (víceméně se u? na něm dělá RM, ale spí?e méně, ne? více :D )
Zvuky, hudba: A co takové Jmelí!!!
Obrázek

 
Příspěvky: 569
Registrován: květen 21, 2009, 7:49 pm

Příspěvek od Raptore » srpen 1, 2009, 10:02 am

Rozhodně to není ?patný. Příběh je fakt zajímavý a ?árn mě taky chytil :) A ty z toho chce? fakt udělat mangu?

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 852
Registrován: říjen 30, 2007, 2:56 pm
Bydliště: Pardubický kraj

Příspěvek od Lukaaash » srpen 1, 2009, 12:12 pm

je to mrtě, na mangu se to určo hodí, u? vidim tu holku se zbraní nata?enou proti čtenáři :)
ObrázekObrázek Obrázek

 
Příspěvky: 569
Registrován: květen 21, 2009, 7:49 pm

Příspěvek od Raptore » srpen 1, 2009, 12:30 pm

jj to je celkem hard-core představa :D

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 334
Registrován: květen 27, 2009, 8:03 pm

Příspěvek od Derk Yall » srpen 1, 2009, 1:57 pm

Tak plánuji to, v kreslení mangy se postupně zlep?uji a sice to je?tě nějakou dobu potrvá ne? to budu mít v malíčku, ale kreslím u? víceméně obstojně základy. :D

To o té holce, no, tohle je zatím nic moc, ona je vět?í ehm "svině" ale neni jediná. Jinak ?ánr je teda scifi, ale neni tam moc nějakejch mimozemstanů, vět?ina inteligentněj?ích byla pobyta v kolonizačních válkách a ni??í inteligence se pou?ívaj jako u?itková zvířata. A ohledně echi :lol: :lol: Sem tam se tam vyskytnou přímo takové okam?iky. :D
Avadea: Aadem Jagers
Příběh: 2% Musím vymyslet příběh novej
Grafika: 2 % Pokrok o 1%, oh yeah
Systém: Zatím v návrhových představách (víceméně se u? na něm dělá RM, ale spí?e méně, ne? více :D )
Zvuky, hudba: A co takové Jmelí!!!
Obrázek

 
Příspěvky: 569
Registrován: květen 21, 2009, 7:49 pm

Příspěvek od Raptore » srpen 1, 2009, 3:56 pm

Tak teď se ne to tě?ím je?tě víc :D A kdy tak plánuje? s tím začít?

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 334
Registrován: květen 27, 2009, 8:03 pm

Příspěvek od Derk Yall » srpen 1, 2009, 9:22 pm

No, víceméně se k tomu čím dál tím víc blí?ím, postupně kreslím vzhledy a designy postav a pomalu se k tomu blí?ím, ale termín kdy začnu přímo, to nejde tak snadno říct. Ale bude to a? na to budu připraven. :wink:
Avadea: Aadem Jagers
Příběh: 2% Musím vymyslet příběh novej
Grafika: 2 % Pokrok o 1%, oh yeah
Systém: Zatím v návrhových představách (víceméně se u? na něm dělá RM, ale spí?e méně, ne? více :D )
Zvuky, hudba: A co takové Jmelí!!!
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Příspěvek od Vivi » srpen 2, 2009, 3:35 pm

Tak to se tě?ím.
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

 
Příspěvky: 569
Registrován: květen 21, 2009, 7:49 pm

Příspěvek od Raptore » srpen 2, 2009, 6:00 pm

¨to asik v?ichni

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » srpen 4, 2009, 12:30 pm

Jj, to bude bomba.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 852
Registrován: říjen 30, 2007, 2:56 pm
Bydliště: Pardubický kraj

Příspěvek od Lukaaash » srpen 30, 2009, 2:48 pm

:arrow: The Dark Wyvern
Michalci, je to fakt dobrý příběh, velmi čtivý, mě určitě zaujal. Kolik si představuje?, ?e to bude mít kapitol? Rád bych si přečetl dal?í :wink:
ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 852
Registrován: říjen 30, 2007, 2:56 pm
Bydliště: Pardubický kraj

Příspěvek od Lukaaash » září 2, 2009, 5:36 pm

:arrow: The Dark Wyvern
4. a 5. kapitola začíná stejnými slovy, nevím, jak se to líbí ostatním, ale mě to nepřijde moc dobře
ale jinak to dělej podle sebe, pí?u tu jen své pocity, nemusí se shodovat s ostatními

Edit: a jak to dává? do toho pdf? to dělá? přes net na tech adobe stránkách nebo jak? plná verze adobe readeru?
ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » září 2, 2009, 6:00 pm

Ja mam Office 2007 a ty maj ve Wordu 2007 zabudovanej PDF Creator.

Jinak diky a omlouvam se za ty zacatky, ja s itoho nevsiml, uz si na to budu davat pozor. Ja to pisu tak nak, ajko ty spisovatele, jejichz knizky jsem precetl. Planuju to udelat na tak 120 stran (ale v ramci 120 stran bude na konci i obsah podekovani a tak) v A4, coz by znamenalo priblizne 250 stran v A5, coz je format, ve kterem bych tu knihu nekdy v budoucnosti rad vydal.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 852
Registrován: říjen 30, 2007, 2:56 pm
Bydliště: Pardubický kraj

Příspěvek od Lukaaash » září 2, 2009, 6:03 pm

je?i? aha, mám taky nějakej novej office, tak dík, na to bych asi nepři?el, to asi dám Ulo?it jako, ?e?
ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » září 2, 2009, 6:49 pm

Jj, tam vybere? PDF nebo XPS a tam tě to navede na stránku kde si bude? moct program stáhnout nebo pokud má? premium office bude? to moct rovnou ulo?it (preium verze ma program v sobe).
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1416
Registrován: červen 13, 2007, 11:05 am
Bydliště: Brno, snad někde na kopečku.

Příspěvek od Grim » září 2, 2009, 7:30 pm

Jestli nechce? stahovat acrobata stahni si foxit reader -->> http://www.foxitsoftware.com/pdf/reader/download.php na PDFka
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 852
Registrován: říjen 30, 2007, 2:56 pm
Bydliště: Pardubický kraj

Příspěvek od Lukaaash » prosinec 28, 2009, 2:03 pm

Proxima -> tak takovéhle příběhy se mi líbí, kdy bude dal?í část?
ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 111
Registrován: červen 9, 2009, 7:20 pm
Bydliště: Vesmír-> Mléčná Dráha-> Sluneční soustava-> Země-> Evropa-> Česko-> Ústecký kraj

Příspěvek od seven73352 » prosinec 28, 2009, 4:05 pm

Hned se k tomu dostanu......
Moje městečko
Můj blog
Obrázek
My Japanese name is Akinari Furusawa.
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 852
Registrován: říjen 30, 2007, 2:56 pm
Bydliště: Pardubický kraj

Re: DISKUZE

Příspěvek od Lukaaash » květen 27, 2010, 10:10 am

Michalci, ty tvé krátké příběhy nebyly tak špatné, až na nějaké ty hrubky (y/i a tak), možná místy trochu opakování slov, hlavně jméno tam bylo často, můžeš místo toho používat muž či kentaur...
některé části byly též jakoby jen... no... takhle, zkus tam zasadit třeba něco více nečekaného

:yes:
ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: DISKUZE

Příspěvek od Michalc » květen 27, 2010, 1:41 pm

Jak rikam, bylo to do souteze a ta byla omezena na pocet znaku, takze sem se nemoh vic rozepsat. A co se tyce gramatiky, znas me... Neudelam s tim nic, oprava me nudi.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

 
Příspěvky: 569
Registrován: květen 21, 2009, 7:49 pm

Re: DISKUZE

Příspěvek od Raptore » květen 28, 2010, 5:24 pm

A jen tk pro info, četli ste už někdo tu mojí povídku? já jen chci slyšet názor ostatních :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 852
Registrován: říjen 30, 2007, 2:56 pm
Bydliště: Pardubický kraj

Re: DISKUZE

Příspěvek od Lukaaash » květen 28, 2010, 10:17 pm

:arrow: Nákaza
Tákže dočetl jsem, dobrý nápad, fakt jsi to psal? Mrtě.
Pravopisných chyb moc nebylo. Vyšperkované zase ano. :) Všechny ty přívlastky a podobně - super.
Jen co se mi moc nelíbilo - hned na začátku (tedy až po té historii) je to dost.. no nevim... prostě najednou do něj ta holke de. To jsem nepobral. A pak ještě po tom, co šli spát - u konce. Nebylo tam, jak se dostali do boje, prostě už jen, jak jí vraždí. Nejprv jsem myslel, že půjde o sen...
No, ale fakt se ti to povedlo, jestli píšeš ještě nějaké takové povídky, pošli :twisted:

:yes:

EDIT: jo a lidi, když budete mít čas, editněte si svá dílka, tedy ta, která mají ty hnusné otazníky místo háčků. Rada - použijte text, který máte uložen ve svém pc :wink:
ObrázekObrázek Obrázek

 
Příspěvky: 569
Registrován: květen 21, 2009, 7:49 pm

Re: DISKUZE

Příspěvek od Raptore » květen 29, 2010, 4:20 pm

Já a jenom já :) Korekturu udělala moje kamarádka a trochu tomu dala to citové zabarvení, ae 2/3 jsou čistě moje. Tky mi to rozodstavcovala, at se v tom dá vyznat ( z 6 stránek udělala 10 a to jen díky enteru xD)
To proč do něj jede, je řečeno hned na začátku jk jsou v tom stanu ("„Já vím, ale nemůžu odolat tvé vůni, zelenáči“") je to upírka, cítí krev a co se stane, když si prostřelíš nohu? :lol: Máš pravdu, ten poslední boj je bez začátku, to mi nějak uniklo, dodělám to :) dík. Jestli něco takového napíšu, tk dám vědět :) Bylo to založeno na snu, tk snad se mi zase bude něco zdát :D Sice už sem jednu povídku, kterou sem měl ze sna začal psát, ae nedošlo to daleko. I tk dík :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 852
Registrován: říjen 30, 2007, 2:56 pm
Bydliště: Pardubický kraj

Re: DISKUZE

Příspěvek od Lukaaash » květen 29, 2010, 4:43 pm

Ale tak pravda, ten začátek, mno, asi ano, jen mě to přišlo dost rychlý :)
A já měl taky někdy zajímavý sen, tak povídka by také nebyla marná, bylo by to trochu jiného žánru, detektivka,taková "vražda" v přímém přenosu :)
ObrázekObrázek Obrázek

Další

Zpět na Vaše příběhy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků