Livia - The Dark Wyvern

Napsali jste zajímavý příběh a chcete ho někomu ještě ukázat ? Tohle je potom sekce pro Vás !

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Příspěvek od Vivi » listopad 1, 2009, 8:14 pm

NEEEEEE, tolik peněz zase nemám! :(
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 881
Registrován: srpen 25, 2008, 9:01 pm

Příspěvek od Sorc » listopad 1, 2009, 8:17 pm

No tak si počkej nebo si puč :D

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » listopad 1, 2009, 8:24 pm

Nemohli byste psat citelneji? Kdo to ma po vas lustit. Ale jo, ja to rozlustim, ale kdyt je to jedno.

Proste tam bude darth-wader, ne delam si srandu, pravdu vam nereknu
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 881
Registrován: srpen 25, 2008, 9:01 pm

Příspěvek od Sorc » listopad 1, 2009, 8:27 pm

proto?e pravdu ani nezná

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » listopad 1, 2009, 8:29 pm

Co siris mylny informace? Ja jsem vsemocny a znam vse, kazdej noob pochopi o co se jedna.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 881
Registrován: srpen 25, 2008, 9:01 pm

Příspěvek od Sorc » listopad 1, 2009, 8:34 pm

Sry já si spletl toppic. [size=0]Já myslel ?es to psal k čarosvětu.[/size]

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » listopad 1, 2009, 8:52 pm

OMG to je bordel toto xD.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 881
Registrován: srpen 25, 2008, 9:01 pm

Příspěvek od Sorc » listopad 1, 2009, 9:41 pm

Jo to má? teda pravdu. :D

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1416
Registrován: červen 13, 2007, 11:05 am
Bydliště: Brno, snad někde na kopečku.

Příspěvek od Grim » listopad 1, 2009, 9:55 pm

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 852
Registrován: říjen 30, 2007, 2:56 pm
Bydliště: Pardubický kraj

Příspěvek od Lukaaash » listopad 2, 2009, 11:39 am

to bude bitka, u? se tě?ím :)

a ano, Grim má pravdu, je to tu jako ně nějakém pidi-chatu
ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » listopad 2, 2009, 3:17 pm

Noo, ted se zadna bitka neblizi, Haxre uhnul, ale ta na konci bude velkolepa.

EDIT: Jo a Grim ma pravdu, budto piste normalne, nebo jdete nekam jinam.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » listopad 6, 2009, 7:29 pm

Přiná?ím jubilejní desátou kapitolu knihy Livia - Temná Wyverna. A proto?e stojí za to, to pořádně oslavit, vydal jsem dal?í PDF verzi s bonusy jako ukázka ze staré knihy Sarroth nebo spousta dal?ího. Download najdete na konci tohoto příspěvku.

Dnes je kniha trochu víc o cestování Xenorovi skupiny a přístě přijde bitva (dnes pochopíte jaká). Tak čtěte.

Kapitola 10. ?Obrázek


Xenor vstal. Vět?ina jeho společníků ji? připravovala v?e k odjezdu. Xenor si přisedl k Helogasovi, který zrovna přihazoval polínka do ohně. ?Helogasi, kam to jedeme?? ?K trpaslíkům Xenore, já nevím, kde přesně to je, ale jedeme do jednoho z jejich měst. Prý tam bude? ve vět?ím bezpečí ne? v Treenu.? ?Tak?e můj výcvik neskončí?? ?Ne, to určitě ne, ty jsi naděje. Musí? to pochopit, přijít o tebe by bylo hor?í, ne? kdyby zemřel někdo ze současných mocných mágů. A proto nesmí? zemřít. Připrav se taky na to, ?e trpaslíci po tobě mo?ná budou chtít odpovědi na otázky. Budou chtít, abys jim poradil, zda si mají vzít za ?enu tamtu nebo tamtu a podobně.?. Xenor nic neříkal. Přemý?lel, jaké to asi bude. Jak bude vypadat trpasličí město a zda se tam seznámí s nějakými hodnými trpaslíky.

Po pár minutách bylo v?e připraveno. Vzhůru u? teď byli v?ichni. Posnídali, uhasili oheň a chystali se odjet. Liewhar s Helqusem do?li pro koně a kdy? bylo v?e připraveno, vyrazili. Jeli teď lesem, ale brzy se před nimi otevřela velká zelená planina. Na obzoru byl kopec. ?A? přejedeme tamten kopec, u? budeme za hranicemi na?í ří?e.? Poznamenal mimoděk Haldrad. Helqus pobídl koně do rychlej?ího cvalu, tak?e teď uháněli tak rychle, ?e se Xenor sotva dr?el na koni. Tímto tempem tam budou ji? brzy.

_.-*-._

Haxre se probudil. Včera plnil lahve prachem ?ivota. Ačkoliv je to bě?ná činnost mágů, docela ho to vyčerpalo a tak si musel lehnout. Nicméně teď byl vzhůru plný energie. Protáhl se a vstal. Vzal do ruky svůj meč a prohlí?el si nádherné runy, kterými byl posázen. Poté pře?el do místnosti, kde byl černou látkou přikryt jeho vět?í, je?tě nedokončený výtvor. Dnes poprvé Haxremu připomínal to, co má vzniknout. Byl to velký pokrok. Ji? brzy si Haxre podmaní celou Livii. Leda, ?e by se vyskytl nějaký nečekaný problém. Nicméně Haxre byl toho názoru, ?e jemu se u? nic stát nemů?e.

_.-*-._

?Pochodují k El Benqu.? ?Kdo?? ?Draci. Zlatí draci.? ?Co?e? Jak se sem dostali, rebelové dr?í přístav.? ?Rebelové se u? nějakou dobu nehlásí.?. Wulf s Jezdcem teď vedli ?ivou diskuzi o tom, ?e vojsko Zlatého draka se dalo do pohybu k vesnici El Benqo. ?Ale El Benqo nám dodává vět?inu jídla, bez něj umřem hlady.? ?To ano a navíc, jestli zaberou El Benqo, u? jim pak nic nebrání k pochodu sem na Treen. Wulfe, vý? co to znamená? Celké elfské království je teď v ohro?ení zrovna, kdy? se začala připravovat armáda na Haxreho.? ?Svolej na zítra schůzi. Musíme projednat důle?ité. Musíme pomoci na?ím přátelům v nouzi. A? se neprodleně dostaví ka?dý, kdo mů?e.?

_.-*-._

Xenor a jeho společníci pokračovali v cestě. Nad nimi létali ptáci. Vpravo le?elo jezero a vlevo byl mlýn. Trpasličí krajina za horami měla jiný ráz, ne? ta u elfů. ?iroko daleko nebyl jediný les, naopak jezer, skal a kopců bylo vidět v?ude dost. Haldrad zamířil k jednomu z kopců. V?ichni zabočili. Udr?ovali stálé tempo, i kdy? bylo vidět, ?e koně u? to dlouho nevydr?í.

Po chvíli se proti skupině jezdců na cestě objevili dva trpaslíci. Jeden vět?í a hubeněj?í s lukem a druhý značně robustněj?í ale ni??í se dvěma válečnými kladivy. ?Mohou to být oni?? ?A? tak či onak, je nás víc, jich se bát nemusíme.?. Kdy? se trpaslíci přiblí?ili dost blízko, vy??í promluvil: ?Já jsem Wico a támhle je můj společník Trazz. Byli jsme vyslani trpaslíky, abychom dovedli do Troth Garu men?í skupinku elfů a jednoho člověka. Pojďte prosím za námi.?. Haldrad kývl. Cestování bylo teď značně pomalej?í. Proto?e trpaslíci neměli ?ádná jízdní zvířata, museli v?ichni jít pě?ky. Xenor měl alespoň čas na obdivování krajiny. Za jedním z kopců se rozvíral les. Byl to první les, který Xenor viděl od vstupu do trpasličí země. Uprostřed lesa se tyčila vysoká hora. Byla mnohem vy??í, ne? jakákoliv, co kdy Xenor viděl u lidí a Wico vysvětlil, ?e to je Troth Gar, podle kterého se jmenuje město, a ?e to nic není, ?e je to jedna z ni??ích hor. ?li dál a Wico je ujistil, ?e do večera tam budou.

Nicméně nic nebylo podle očekávání. Po hodině se spustil mohutný dé??, který skupinu zpomaloval. Země teď byla promáčená a koně zapadali. Proto se celá skupinka rozhodla najít suché místo v lese a tam přespat. Nakonec nalezli malou skalku, pod kterou nepr?elo a zároveň tam byla měkká tráva. Elfové se najedli a dali část svých zásob také Wicovi a Trazzovi. Poté se ulo?ili ke spánku. První strá? měl Trazz a později ho vystřídal Helogas.

Ráno na skupinku čekalo nepříjemné překvapení. Jejich koně zmizeli. Strá? nikoho neviděla a tak tohle musel provést někdo zku?ený. Ačkoliv teď celá skupina cestovala pě?ky, koně byly jejich majetek a sehnat znovu tak vytrvalá zvířata bude komplikované. Nicméně skupinka posnídala a vyrazila dál na cestu. Teď svítilo slunce. Po včerej?ím de?ti ani stopy. V?e uschlo. Cesta teď vedla do kopce a les měnil svůj rád. Listnaté stromy vystřídaly smrky a jiné jehličnany, které vydr?eli i ni??í teploty a tak se více hodili sem, do skalnaté trpasličí krajiny.

_.-*-._

Haxre zase sypal prach na své stvoření. Teď u? zbývalo k dokončení ne víc ne? pět dnů. Haxreho taky napadlo, ?e by si měl udělat je?tě nějaké men?í stvoření, pro případ, ?e by to velké nestačilo. Jeho slu?ebníci přinesli Haxremu stůl a on na něj nasypal trochu prachu. Několika magickými slovy způsobil, ?e se prach vytvaroval do koule a později i do placky. Přisýpáním dal?ího a dal?ího prachu se postupně Haxreho nový výtvor zvět?oval. Stejně jako ten velký, i ten men?í bude hotový do pěti dnů. Haxre byl spokojen. Vylezl ven z jeskynně, nadechl se vzduchu a prohlí?el si lesy a hory před sebou. Ach, jak pěkná krajina. A nejlep?í na tom bylo, ?e ji? brzy jí bude vládnout.



Download PDF verze s bonusy: http://www.ulozisko.sk/229144/10_kapito ... Wyvern.rar
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Příspěvek od Vivi » listopad 6, 2009, 8:00 pm

Hlá?ka měsíce :
Ach, jak pěkná krajina. A nejlep?í na tom bylo, ?e ji? brzy jí bude vládnout.

Haxre is Badass :twisted:
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » listopad 6, 2009, 8:03 pm

Hmm, Haxre je silenec a genius zaroven. Zavislak Vivi to vzdycky vsechno vi.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 655
Registrován: listopad 2, 2008, 5:31 pm

Příspěvek od Maxicek » leden 23, 2010, 9:29 pm

Dal?í díl?

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » leden 23, 2010, 10:05 pm

Snad jo casem, mezitim sem musel resit slohovky do skoly a tak a malo kdy sem mel nakonec vecer chut a sednout si k psani, ale myslim, ze se k tomu taky dostanu, ale az tak pristi vikend...

VIZ můj topic v představení.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » únor 3, 2010, 4:40 pm

Po del?í odmlce sem se pustil do dal?í kapitoly. Teď musím na trénink, ale večer by to tu mohlo být... zítra určitě.

Čekejte:
-První bitvu z pohledu draka
-Pokračování Xenorovi cesty
-Taktizování proti Haxremu a dal?í... Ji? brzy.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » únor 4, 2010, 4:03 pm

Tak tu je dalsi kapitola a dalsi bude jiz velmi brzo...

EDIT: A asi pochopite, ze se blizi pomerne velka bitva (vlastne dokonce dve bitvy), coz bude fakt sranda :P :D .

Kapitola 11. ?Obrázek


Armáda Zlatého Draka se přibli?ovala k El Benqu. Zlatý Drak tam sice nebyl, proto?e musel zůstat ve své zemi, ale jeho nejzku?eněj?í vojevůdce Gorza měl také hodně moc zku?eností. Proto?e mezi dračí armáda vět?inou čítá i ni??í draky, co? jsou bazili?kové nebo chudáci, kteří se narodili bez křídel a nemohou létat. Kvůli nim je cestování pomalej?í, proto?e se musí jít po zemi. Z vý?ky armáda vypadala opravdu děsivě, ale ve skutečnosti to zas tak hrozné nebylo, proto?e například právě vět?ina ni??ích draků vypadají obrovsky, ale jsou téměř ne?kodní a jdou spí? do první řady, aby měl zbytek armády čas promyslet strategii.

Několik draků ale krou?ilo nahoře nad armádou. Pečlivě sledovali zem a hlásily případná nebezpečí, jako armádu, která by ?la proti. Pro draky tady nahoře bylo málo nebezpečí. Luky sem nedostřelily a mágové tam také neradi kouzlili. Jediná nevýhoda byla to, ?e ani ve vzduchu nebyly samy.

Nad tři draky se snesl velký červenozelený okřídlený tvor. Měl čtyři křídla, tak?e připomínal velikého motýla, ale byl nebezpečněj?í, proto?e měl velké nohy s drápy a zobák. Tihle tvorové prý ?ijí v Livii déle, ne? draci nebo elfové a neměli by se zařazovat k nejhloupěj?ím. Dorozumívají se primitivními zvuky a v hejnu doká?í udolat i zku?ené bojovníky. Teď tu byl ale jen jeden, co? hrálo ve prospěch draků. Tvor vyu?il momentu překvapení a rozpřáhl se nohama na jednoho draka. Dal mu ránu, která ale nebyla moc vá?ná, proto?e na místě, kde draka tvor sekl, měl drak hodně mohutnou ků?i a tak se jednalo spí? o povrchové zranění, které ale bolelo. Tvor se na zraněného draka zaměřil, proto?e by mohl být snadná kořist. Dal?í draci nečekali, otočily se a pokusily se sesmahnout ohnivým plamenem tvora. Ten byl ale dost rychlý a asi i zku?ený, tak?e se vrhl dolů a tím se útoku vyhnul.

Draci nečekali a spustily se dolů za tvorem, jen?e ten to stočil a zamířil zase nahoru k raněnému. Ten to ov?em stočil doleva a uhnul se mu taky. Tvor to vzal zas dolu na otočku, ale to u? tam čekal jeden ze zdravých draků a jeho oheň ho trefil přímo. Tvor nezemřel, ale byl dost raněn, tak?e nabral vý?ku a ztratil se mezi mraky. Draci se ho nesna?ili pronásledovat, proto?e jeho zranění byla stejně asi smrtelná a navíc chtěli pomoci jejich raněnému příteli.

_.-*-._

Xenor s ostatními nyní stáli před jeskynní. Dva trpaslíci, kteří tam hlídali, promluvili s Vicem v trpasličím jazyce a pak v?ichni ?li. Dlouho ?li jeskynní, která byla místy nízká, proto?e trpaslíci jsou značně ni??í ne? lidé, ale vět?inu času se ?lo dobře a Xenor měl čas na přemý?lení, mimo jiné i o tom, jak dlouho muselo trvat postavit tak dlouhou chodbu. Nakonec se dostali někam, kde byla hlavní část města. Teď Xenora rozsáhlost komplexu udivila úplně. Nahoře bylo několik proláklin, kudy svítilo na palouček slunce. I zde, v podstatě v podzemí byla tráva a rostlo zde několik stromů. Xenor se ptal, jak je to tu vůbec velké a Vico mu povídal, ?e tohle není nic. Vět?ina města je prý v podzemí.

Gru?ntas se rozhodl, ?e vezme Xenora trénovat. Po?ádal Trazze, aby je doprovodil. Trazz jim ukázal místo, kde bylo cviči?tě. Starý vousatý trpaslík s jizvami se jim ihned začal věnovat: ?S kým byste chtěli zkusit boj? Támhle Zagger je málo zku?ený, oproti tomu támhle Razacka porazí jen málokdo.?. Xenor si v?iml, ?e je tu i dost elfů. Gru?ntas, jako by vycítil jeho dotaz, odpověděl: ?Spousta elfů, kteří se nevydají po cestě magie, ale chtějí bojovat s klasickými zbraněmi, trénují zde. V oblasti boje nablízko, mají trpaslíci více zku?eností a mohou nás toho víc naučit.?. Xenor uviděl v rohu cviči?tě osamělého elfa s dlouhými hnědými vlasy a světlou ků?í. ?Kdo to je?? ?On? Je to chudák. Jeho rodiče zemřeli, kdy? byl malý a dost se to na něm podepsalo. Jejich smrt viděl na vlastní oči. Zabili je zloději kvůli tro?e masa a pár zlatým.? Odpověděl mu vousatý trenér. Xenor cítil k elfovi zvlá?tní náklonnost. Připomínal mu trochu sebe. Xenorovi rodiče byli také ztracení a ačkoliv je Xenor nikdy nepoznal, dost mu chyběl někdo, s kým by si mohl popovídat o čemkoliv. Bjorn, jeho vychovávatel sice dělal, co mohl, ale není nad rodiče.

Xenor si vyzkou?el bojovat s několika elfy a trpaslíky. Trpaslíci byli silněj?í a jejich rány mohutné, zato elfové pou?ívali lehčí zbraně, ale bojovali s nimi mr?tně a bylo tě?ké je zasáhnout. Ačkoliv po tréninku Xenor měl několik odřenin, jako v?dy, vousatý trenér v něm vycítil jakýsi potenciál: ?Člověče, z tebe jednou něco bude, ale tahle zbraň, musíte si sehnat něco lep?ího. Měli byste zajít za nějakým kovářem. Poradím vám jednoho dobrého.?. Po chvíli vysvětlování Xenor s Gru?ntasem pochopili, kam mají jít.

Kdy? tam do?li, starý vrásčitý trpaslík je pozval dál a vyslechl je. Poté přemý?lel a pak řekl: ?Musíme se rozhodnout, jaké zbraně bude? pou?ívat. Mů?e? bojovat s dvěma jednoručními meči a nebo s jedním vět?ím dvouručním. Meč mů?e být také trochu zahlý.? Trpaslík se zamyslel a podal Xenorovi několik mečů. Xenor v?echny zkusil a pak v?ichni zjistili, ?e Xenorovi by hodně vyhovoval dvouruční rovný meč. Trpasličí kovář se tedy hned dal do práce.

_.-*-._

Armáda Zeleného Draka prohledávala po men?ích skupinách okolí jeskynně. Draci hledali jakékoliv vodítko, které by jim pomohlo Haxreho najít, jenom?e dobře věděli, ?e je dost zku?ený a nic po sobě nezanechá.

Zelený přemý?lel o taktice, která by se na Haxreho dala pou?ít, věděl, ?e Haxre je hodně zku?ený a pouhá početní přesila na něj stačit nebude. Také věděl, ?e bě?ní dračí ohnivý dech Haxre magií dost jednodu?e vykryje. Proto bude potřeba kouzlit taky. Zelený se celkem vyznal v přírodě a uměl vyu?ívat různé terénní nerovnosti ve svůj prospěch. Také uměl magii, hlavně tu přírodněj?í stranu. Měl s sebou pár dračích ?amanů a doufal, ?e bude mít co nejmen?í ztráty, i kdy? věděl, ?e to bude i tak dost tě?ký boj. Do?lo mu, ?e Haxre nebude také sám. S největ?í pravděpodobností bude mít Haxre dostatek démonů na to, aby zničily dost velkou část dračí armády.

Přemý?lení Zeleného k ničemu nevedlo, tak my?lenky zahnal a ?el s ostatními hledat, kam Haxre utekl.

_.-*-._

Elfská armáda pochodoval k El Benqu také, stejně jako vojsko Zlatého Draka. Wulf se rozhodl zůstat v hradě a pokračovat ve čtení knih, proto?e se mu zdálo, ?e se blí?í k roz?eření něčeho zajímavého. Bitvě tedy bude velet Stínový Jezdec. Wulf neměl obavy o to, ?e by Jezdec vedení pokazil. Jezdec toti? za?il na poli ji? více bitev ne? Wulf. Wulf se bál spí? o to, co by se stalo, kdyby Jezdec zemřel.

Armáda elfů se skládala z tří hlavních částí. První a nejpočetněj?í části byli elf?tí lukostřelci. Men?í skupinka byli válečníci na blízko se svými mohutnými meči a poslední skupinku tvořili mágové a Jezdec. Elfové měli v lese výhodu a pohybovali se dost rychle. Věděli ale, ?e přímo v El Benqu v bitvě tuto výhodu mít nebudou, poněvad? ?iroko daleko od El Benqa byly pole a louky, které spí? pomáhali drakům. V lese mají draci nevýhodu, ?e se musí pohybovat proměnění do lidské nebo elfí podoby a v případě napadení se tě?ko mohou proměnit zpět do své pravé podoby, proto?e v lese je na to málo prostoru. Zato na louce se budou moct draci elfům postavit v plné síle.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 655
Registrován: listopad 2, 2008, 5:31 pm

Příspěvek od Maxicek » únor 6, 2010, 11:12 pm

Je to dobrý, jako v?dy, ale hlavn se tě?ím na bitvu. :twisted:

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: Livia - The Dark Wyvern

Příspěvek od Michalc » červen 4, 2010, 3:18 pm

Pár novinek:

1- Livia je na webu Vokálsoftu. V případě výpadku fóra, nebo nevim co jí tam najdete. Je tam to co tady, budu se snažit to tak nějak dávat na obě místa stejně, ale nevím, jak to půjde. http://vokalsoft.mzf.cz/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=4&Itemid=10

2- Přepisování Livie. Rozhodl jsem se přepsat Livii do stylu spisovatelu slohu, aby to bylo vic prehlednejsi a ke cteni. V praxi jde vlastne hlavne o to, ze kazda prima rec zacina novy radek, coz knihu zprehledni a natahne.

3- Livia na Pismakovi. Rozhodl jsem se umistit Livii i na http://www.pismak.cz, kde jsou lidi, co se v psani dost vyznaj a myslim, ze mi pomuzou zkritizovat chyby, abych mohl knihu pro vsechny zlepsit.

Editaci kapitol tady na RPG2HEAVEN provadet nebudu, pouze u novych kapitol uz bude novy styl. Kdo bude chtit videt novy styl knihy, po par kapitolach zas vydam PDF verzi se spravnym rozlozeni a vsim.

V zaveru to znamena, ze kniha nekonci, ale nebudou vychazet nove kapitoli, nez se to zedituje.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Předchozí

Zpět na Vaše příběhy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků