Livia - The Dark Wyvern

Napsali jste zajímavý příběh a chcete ho někomu ještě ukázat ? Tohle je potom sekce pro Vás !

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Kapitola 6

Příspěvek od Michalc » říjen 17, 2009, 9:16 pm

Nevím, zda to někoho zajímá, ka?dopádně tahle kniha neumřela. Ačkoliv jsem na tom poslední dobou moc nedělal, tak teď mohu postnout ?estou kapitolu. Je trochu jiná, ale dozvíte se něco z historie, tak a? se líbí.

Kapitola 6. ?Obrázek

Ráno, kdy? se Xenor probral, Agilar a Helogas je?tě spali. Po Haldradovi nebylo ani stopy. Jako by zmizel. ?e tu byl, naznačovala jen jeho jezdecká kápě pohozená na stole. Xenor si dal malou snídani a rozhlédl se z okna. Teď za světla vypadal Treen úplně jinak. Zanedlouho se probral Helogas. Byl tak tichý, ?e si Xenor ani nev?iml, ?e je vzhůru. Upozorni ho na to teprve ?ramot, kdy? Helogas prohledával své zásoby.

Najednou se ozvalo zaklepání na dveře. Kdy? Xenor otevřel, spatřil Haldrada, vypadal nezvykle. Měl velkou hnědozlatou kápi a byl slavnostně učesán. ?Xenore, nastoupí? na univerzitu, obleč se, za půl hodiny tam musíme být.? Xenor se rychle oblekl, tak, jak uznal za vhodné a ačkoliv vedle Haldrada vypadal dosti o?untěle, vyrazili. Brzy dorazily do univerzitní čtvrti. Hrad, který tam stál, byl velkolepý, jen celý ze dřeva. Brána velká, dřevění a okolo ní oblouk se zlatými runami. ?To se nebojí bydlet ve dřevě?? Xenor byl značně překvapen, ?e v Treenu je takřka v?echno ze dřeva. ?Tohle je magické dřevo, kdy? bys do něj vrazil, zjistí?, ?e je pevněj?í ne? nejlep?í kamení. A ty runy na bráně jsou navíc magické, tak?e hrad se nedá po?kodit ani kouzly.?

Xenor s Haldradem vstoupily dovnitř. Bylo vidět, ?e je čekali. Ve velké vstupní síni bylo postaveno mnoho ?idlí a trůn, na kterém seděl elf, který Xenorovi připomínal vlka. Měl drápy místo nehtů a i podivný ko?ich na těle. Na ostatních ?idlích seděli různě velcí elfové. Na některých ?idlích seděli zvířata, co? Xenor zprvu nechápal. Mu? na trůně promluvil. Jeho hlas byl velmi hluboký a hlasitý: ?Dámy a pánové, Xenor Greenrage, potomek velkého mága Avalona Greenragea?. Dav v místnosti se začal vzru?eně bavit. Někteří ani nevěřily, ?e je to pravda. ?Ten mu? na trůně je Wulf, jeden z nejlep?ích mágů.? poznamenal Haldrad směrem ke Xenorovi. Lev na jednom trůně se najednou v oran?ové záři začal měnit. Xenor nevěřil svým očím. Mohutná hříva mizela a nakonec na ?idli seděl ?tíhlý elf s mírně naoran?ovělou ků?í, hnědými vousy a bylo vidět, ?e má stále lví ocas. ?Jestli dovolíte, Wulfe. Vzal bych si Xenora na výuku magie.? ?Dobře Liewhare.?. Jeden ze statněj?ích elfů, který měl za pasem dýku prozměnu poznamenal, ?e by Xenora naučil bitvě se zbraněmi. Wulf kývnul a ukončil konferenci se slovy, ?e je málo času, a? okam?itě začnou s výukou. Xenor tedy ode?el s Liewharem na cviči?tě v zadní části hradních zahrad.

_.-*-._

Jeden elf na koni si to ?vihal městskými uličkami Treenu rovnou k Univerzitě. Tam seskočil s koně a nezastaven stá?emi rychle pro?el do síně, kde u? byl jenom Wulf. ?Napadli mě!? ?Kdo?? Wulf koukal dosti nechápavě. ?Nemrtví. A byli silní. Měl pláty odolněj?í, ne? runami tvrzená ocel a přitom se pohyboval rychle a hbitě jako kočka.?. Wulf ihned pochopil, která bije a vyrazil s elfem směrem ke cviči?ti. Po cestě je?tě rozdal pár úkolů lidem v Univerzitě. ?Ukradl mi svitek s mocnými kouzly, který stře?ím? vysvětloval elf Wulfovi po cestě podrobnosti situace. Vypadalo to, ?e je zle.

_.-*-._

Drak přelétal nad skalami. Byl modrý a statný, zřejmě patřil k nejsilněj?ím částím dračí armády. Najednou se proměnil v modrý prach, který se vsál někam do skal. Zmizel. Nic nezbylo. Kosti, ků?e, nic. Ka?dý by řekl, ?e tudy ?ádný drak neletěl.

_.-*-._

?Xenore, ka?dopádně má? veliký magický potenciál, ale popořadě. Ví?, kdo byl tvůj otec?? Xenor, který u? dorazil s Liewharem na cviči?tě popravdě přiznal, ?e ne. ?Dobře, začneme tím, ?e kdysi byla veliká válka. Dračí válka. Draci tehdy nebojovali mezi sebou, ale chtěli vymítit elfy a ostatní vyspělé rasy na Livii. No a postavilo se jim spousta mágů. Vypadalo to, ?e válka je ztracená. Spousta mágů zemřela a lidé s elfy a trpaslíky prohrávali bitvu za bitvou. Nicméně skupina pěti mágů se rozhodla podstoupit výpravu, z ní? nebylo návrat. Jeden z těch mágů byl tvůj otec, Xenore, ty jsi potomek jednoho z nejsilněj?ích mágů v historii Livii.? Xenorovi do?lo, o co démonům ?lo. Chtěli ho zničit, dokud nepředstavuje hrozbu. Je?tě ho napadala spousta dotazů, třeba jestli taky Liewhar neví, kdo byla jeho matka, ale rozhodl se, ?e to nechá na později.

_.-*-._

Haxre vpou?těl modrý prach do dvou nádob. Smál se přitom ďábelským smíchem. TU men?í nádobu poté obrátil a vytáhl z ní meč. Byl krásný, byl hotov. Byla to magická zbraň nesmírné hodnoty. Jílec byl posázen diamanty a čepel byla ocel s nápisy, nejspí?e magickými a zářila modročervenou barvou. Občas se barva záření ztmavila skoro a? do černa. Haxre popadl meč a mimoděk rozsekl dva své nemrtvé sluhy. Byl spokojen. První jeho výtvor byl na světě. Ten druhý bude ale mnohem, mnohem děsivěj?í. Děsivěj?í, ne? cokoliv, co svět kdy poznal.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Příspěvek od Vivi » říjen 17, 2009, 11:52 pm

Nádherně napsané, sice moc přeskoků mezi místy ( to : _.-*-._ ) ale moc se mi to líbilo. Ostatně jako ka?dá kapitola.
Je dobře, ?e to tu ?ije
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » říjen 18, 2009, 8:52 am

jj, nektery ty maly preskoky tam ani nemuseli tolik bejt, ale zas pro pribeh je to dulezity. A navic tady je to dost roztazeny, ale ve Wordu to vypada zas jinak.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Příspěvek od Vivi » říjen 18, 2009, 10:14 am

Ted jsem si stahnul tech pet kapitol (trochu pozde na nejvetsiho fandu tyhle knizky) a musim říct ?e v tom PDFku to vypadá fakt jinak. Je to dost dlouhý a já věřím ?e se ti tahle kní?ka povede.
Hodně ?těstí :wink:
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » říjen 18, 2009, 11:16 am

Nej fandá xD?! NO to se sorc bude mit s kym hadat... No ono to tam fakt vypada jinak, obvzlast kdyz mas nastaveny velky rozliseni obrazovky... a taky to pismo tam je trochu jiny plus hezci odtavce a tak no... Ta uprava tady je nic moc, a jestli to vydam jako knihu v A5 formatu, bude to vypadat este delsil.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 881
Registrován: srpen 25, 2008, 9:01 pm

Příspěvek od Sorc » říjen 18, 2009, 11:49 am

Největ?í fnada?!!!!!!!!!!! To jsem já!

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Příspěvek od Vivi » říjen 18, 2009, 1:05 pm

Chce? se hádat Sorci!? :lol:
No tak jo, jsme oba nej fandové no....
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 881
Registrován: srpen 25, 2008, 9:01 pm

Příspěvek od Sorc » říjen 18, 2009, 1:17 pm

Jo, klidně se hádat budu. :D

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 852
Registrován: říjen 30, 2007, 2:56 pm
Bydliště: Pardubický kraj

Příspěvek od Lukaaash » říjen 18, 2009, 1:31 pm

dal?í dílek, hodně dobré, jako v?dy, tě?ím se na dal?í :D

PS: a vy chlapi se tu nehádejte, ňáko to sem nepatří...
ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » říjen 22, 2009, 5:40 pm

Tak jo, je tu dal?í kapitola, zase taková nebitevní, ale zase posune příběh dál. Během několika pří?tích kapitol se dočkáte několika zajímavých zvratů a jedné bitvy (kdo si přečte tuto kapitolu, mo?ná přijde na to, o co jde).

EDIT: Zjistil jsem, ?e ve Wordu má těch sedm kapitol 13 stran. TO znamená, ?e v malý knize ve formátu A5, ve kterém se bě?ne fantasy vadávají by to bylo u? 26 stran, to je pěkné číslo. Troufám si říct, ?e jsem někde tak v ?estině nebo sedmině knihy, ale nevim jak to v budoucnosti natahnu.

Kapitola 7. ?Obrázek

Xenor se svým učitelem Liewharem seděli na trávě a Xenor oddechoval. Liewhar ho přezkou?el z toho, co se naučil po cestě a udělal si první dojem. Ze svých mnohých zku?eností okam?itě poznal, ?e Xenor má talent, docela udr?í magii, ale zatím prostě nemá ?ádné potuchy, co vlastně dělá. Jeho kouzlení je intuitivní. Musí se naučit ovládat magii podle své potřeby.

Xenor se chtěl zvednout, ale jeho učitel mu gestem pokynul, a? zůstane sedět a začal vysvětlovat: ?Magie je síla zrádná, Xenore. Nejdříve bych tě chtěl upozornit, a? nezkou?í? nic pochybného. Třeba temnou stranu magie. Mohl by sis ublí?it. U? se stalo, ?e učeň omylem vyvolal temného slu?ebníka, který byl tak silný, ?e si ho odnesl do nicoty. Tak?e musí? postupovat pomalými krůčky a začít s kouzly, u kterých nehrozí ?ádné nebezpečí. Proto začneme předev?ím obrannými kouzly.? Liewhar vysvětloval Xenorovi, co ho bude učit v pří?tích dnech. Poté se rozloučily a Liewhar Xenora doprovodil k jeho druhému učiteli, kterým byl statný elf Gru?ntas, který měl Xenora naučit boji.

_.-*-._

?Musíme jednat!? Wulf zněl neobyčejně vá?ně. Jeho hlas byl hluboký a hlasitý a vzbuzoval autoritu. Na rychle svolané schůzi bylo přítomno jen ?est elfů. Stačilo to. Wulf vysvětlil situaci. Elfové byli překvapeni. Vzru?eně se bavily mezi sebou. Nikdo z nich nečekal, ?e by Haxre mohl způsobovat takový problém tak brzy po jeho znovuzrození.

?Navrhuji toto? jeden z tenčích elfů se ujal slova ?Vy?leme malý oddíl, aby dohlí?el na to, co Haxre dělá. Díky tomu budeme včas informováni.? ?Ne, to nestačí.? Dosud si Stínového Jezdce nikdo nev?iml. Mo?ná se objevil odněkud z temnot. Prostě tu byl a mluvil: ?Haxre je dobře obráněn. Má zvědy v podobě duchů u? několik desítek kilometrů od jeho jeskynně. I kdyby se jednotka dostala blízko k jeskyni, tak ne? zjistí, co Haxre podniká, duchové si jich v?imnou a zničí je.? Wulf musel dát Jezdcovi za pravdu. O Haxrovi toho věděl Jezdec rozhodně nejvíce ze v?ech přítomných. ?Jakou máme vůbec záruku, ?e Haxre něco podniká? Támhle ?lechtic Helqus byl sice napaden nemrtvím, ale jakou máme vůbec záruku, ?e to nebyl nějaký zatoulaný duch, který zrovna objevil cestu z nicoty a proplul sem na svět?? ?Ne, na obyčejného ducha byl moc silný a chytrý, celé to bylo předem plánované! Není pochyb!? Helqus se cítil dotčen, ?e si někdo myslel, ?e by ho mohl poranit i nějaký obyčejný duch. ?Je to mo?né. Ale nesmíme nic zanedbat.? Wulf byl stále klidná, ale důrazný.

?Zaprvé bychom se měli postarat o Xenora a napsat lidem, trpaslíkům a i drakům, zda by byli ochotni se spojit, proti největ?í hrozbě, Haxrovi. Musíme slo?it armádu, musíme být připraveni.? Jezdec měl jasno. Nikdo k tomu neměl námitky a tak Wulf ukončil schůzi. Poté společně s Helqusem a Jezdcem ?li směrem ke cviči?ti, kde chtěli najít Xenora.

_.-*-._

Haxre se rozhodl, ?e se nebude u? jenom skrývat. Je načase ukázat, ?e je tu síla, se kterou je třeba počítat. ?e by ho neměli zanedbávat. Haxre chtěl zasadit někomu úder a rozhodl se, ?e dojde vyrabovat malou trpasličí vesnici, le?ící nedaleko k jeho jeskyni.

_.-*-._

Xenor dorazit na cviči?tě. Gru?ntas se ho optal, zda u? někdy bojoval. Xenor mu přiznal, ?e ne, ?e popravdě ani nikdy nedr?el meč v ruce. Gru?ntas se zamyslel, kde začít a pak řekl: ?Ze začátku bychom ti měli vybrat zbraň. Teda dočasně. Později snad dostane? magický meč přímo podle tvé du?e. Ale něco takového umí kovat pouze trpaslíci, tak?e se zatím budeme muset spokojit s obyčejnou zbraní.?

Po určité době Xenor s Gru?ntasem dorazily do zbrojnice. Gru?ntas si Xenora přeměřil pohledem a vybral mu dvouruční, středně dlouhý meč, který nebyl příli? tě?ký. Pak Gru?ntas Xenorovi ukazoval nějaké základní údery a krytí a tak trénovali. Občas Xenor zkusil dát Gru?ntasovi ránu, ale Gru?ntas v?dy v?e vykryl, bylo vidět, ?e má zku?enosti.

Najednou na cviči?tě přispěchal Wulf a dal?í dvě postavy, které Xenor neznal. ?Xenore, musí? odjet, Haxre se asi zapojuje do toku událostí. Není moc času. Tady Helqus, Gru?ntas, Liewhar, Haldrad a Helogas ti budou dělat společnost na cestě. Musí? vyrazit. Dnes a zítra se bude? je?tě normálně učit. Zítra večer ale vyrazíte na cestu.? Wulf dopovídal a s Jezdcem odspěchal pryč. Helqus se Xenorovi představil a pak Gru?ntas společně s Xenorem pokračovali v tréninku.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 881
Registrován: srpen 25, 2008, 9:01 pm

Příspěvek od Sorc » říjen 22, 2009, 6:28 pm

Super, tě?im se na dal?í kapitolu. Jinak 26 stránek je pěkný ale v průměru to vychází jedna kapitola na 3,714285 periodicky stránek :lol:

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Příspěvek od Vivi » říjen 22, 2009, 6:41 pm

Taká čísla nejsou pro mě. Bezva kní?ka a tě?ím se na dal?í kapitolku. :wink:
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » říjen 31, 2009, 10:13 pm

Jak u? je tradicí, na začátku řeknu pár slov na úvod. Tenhle díl je zase trochu bitevní, celá půlka textu je v podstatě o jedné bitvě. Dneska je míň přeskoků mezi místy a celé se to odehrává prakticky jen na dvou místech a jde jen o dvě věci. O jaké, tak to se dozvíte po přečtění dílu.

Kapitola 8. ?Obrázek

Nikdo krom jeho samotného neznal jeho plán. Nikdo nevěděl, co udělá. A to se právě Haxremu líbilo. Vesnice ji? byla na dosah, ale Haxre byl naprosto soustředěn, aby neudělal chybu. Přece jen je?tě nebyl v plné síle. Nezpomalil, nezrychlil ani nezměnil výraz. Stále jako ledově klidný zabiják pokračoval ke svému cíly.

Po několika minutách byl u prvního domu. Jak čekal, tak vět?ina lidí zrovna obědvala a tak se nepozorovaně dostal a? na náves. Tam svým mečem mimoděk rozsekl malý strom, který dopadl na zem. To způsobilo hlasitý zvuk a spousta lidí teď vybíhalo z domů. Kdy? uviděli ozbrojeného člověka se zabijáckým výrazem, začali panikařit. Někteří se zamykali ve svých domech a někteří utíkali pryč. Nakonec se několik jedinců seběhlo k návsi a se zbraněmi a zemědělskými prostředky tam mířily na Haxreho.

?Okam?itě opus? na?i vesnici.? jeden farmář se ujal slova. ?Kdo jsi, ?e se opova?uje? se mnou takhle mluvit?!? Haxre jen pozvedl meč směrem k farmáři a v tu chvíli se objevil modrý záblesk a farmář se zhroutil k zemi. Na ostatní vesničany to zjevně zapůsobilo. Někteří předtím přesvědčení, ?e zůstanou v bezpečí doma teď utíkali z vesnice. Dokonce i někteří ozbrojení zemědělci teď ustupovali a utíkali. Haxre přiskočil ke dvěma farmářům tak rychle, ?e si ho ani nev?imli, poté sekl mečem a oba odletěli stranou. Kdy? dopadali, je?tě porazili třetího. Kdy? le?eli na zemi, Xenor třetího, povaleného, ale je?tě ?ivého zabodl a pak ujal svou pozornost k utíkajícím vesničanům.

Někteří u? byli docela dost daleko. Ale ne dost daleko od Haxreho. Jen pozvedl meč ke slunci a ze v?ech světových stran se k němu začali slétat duchové ze v?ech světových stran. Pak ukázal na bě?ící vesničany a jeho nová slétlá armáda zaútočila.

Vesničané padali k zemi v kalu?ích krve. Mu?i, ?eny i děti. Nikoho Haxre nenechal na?ivo, kromě jednoho mladíka, kterého nechal utéci, aby mohl v?e povědět svému králi.

Poté naznačil svým slu?ebníkům, ?e mohou letět. kam chtějí a vydal se zpět ke své jeskynní. Nikdo by neřekl, ?e se ve vesnici před minutou odehrála bitva. Domy byli neponičené, záhony nepo?lapané, jediná známka po bitvě byla prázdnota. Prázdnota a le?ící těla vesničanů v okolních polích. Jen?e ty se po chvíli změnily v prach a ten se shlukoval kolem Haxreho zbraně. Haxre právě vyvra?dil bez slitování jednu vesnici.

_.-*-._

Xenor ukončil jeho druhý výukový den a ?el si sbalit na cestu. Jen to nejnutněj?í, no prostě pár důle?itostí, jako náhradní oblečení, nějaké jídlo a zbraň.

Kdy? byl dostatečně připraven, vydal se na místo, kde se měli sejít. V?ichni ostatní u? tam byli a měli pro něj připraveného koně. Pak celá ?estičlenná skupinka vyrazila pro Xenora neznámým směrem.

_.-*-._

?Lidé a trpaslíci by byli ochotni se s námi spojit ve snaze porazit Haxreho a jeho nemrtvé armády.? Wulf se Stínovým Jezdcem probírali jejich nové spojence, a co v?echno by si mohl Haxre dovolit. ?Dnes v noci jsem kontaktoval ?edého draka a byl by nám ochoten pomoci. Ne, ?e by mu nějak ?lo o lidi nebo elfy, ale uvědomuje si, ?e Haxre je hrozba i pro něj a jeho odstranění je teď předněj?í, ne? problémy s lidmi a elfy.? ?Co o ?edém drakovi víme? O jeho armádě?? Wulf chtěl vědět v?e. Jezdec ochotně odpovídal: ?Nic moc nevíme, jeho úkryt je někde pod zemí, tak?e si nejsme jistí. Nejspí?e ovládá nekromantské techniky, ale v mnohem men?ím měřítku, ne? Haxre. Jeho draci jsou dobří válečníci, ale poslední dobou je jeho klanů ůdajdně dost málo.? ?A co Zelený?? Wulf chtěl vědět v?e. ?Zkou?el jsem ho, ale nikde jsem ho nemohl zastihnout, tak?e se s ním setkám asi a? dnes. Naopak Ledový nám řekl, ?e se o sebe máme postarat sami. Zlatého se ani nepokou?ím kontaktovat.? ?Tak?e zbývá Modrý? ?Wulfe, to sice ano, ale s modrým je to té? dost komplikované. Nikdy jsem jeho království nenav?tívil, tak?e teleportovat se tam nemohu a ne? bych se tam přes vodu dostal??. Wulf kývl. Poté vyrazili do knihovny.

_.-*-._

Dva trpaslíci se vydali na cestu. Jeden byl dost ?tíhlý a poměrně vysoký, alespoň na trpaslíka. Dr?el v ruce luk a na zádech měl toulec ?ípů. Druhý byl men?í a tlust?í. Měl dvě bojová kladiva kří?em zavě?ená na zádech. Na trpaslíky se oba pohybovali dost rychle.

?Nevím, co od toho máme čekat.? promluvil po cestě men?í válečník. ?Sám nevím, ale vypadá to nadějně, alespoň podle toho, co jsem zaslechl.?. Men?í lukostřelec měl jasno. Nakonec ale v?e dopadne jinak, ne? jak to oba čekají.

Jo a je?tě P.S.: Kdo by mi helpl s pravopisem? Uz od treti kapitoli to nemam vubec poopravovany, protoze mama se na me nak vysrala, tak pokud by byl nekdo ochotny, v tom ty chyby najit, byl bych mu vdecny, protoze me to nebavi, to v tom hledat.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Příspěvek od Vivi » listopad 1, 2009, 9:43 am

Zko?elsúpravu textu ve wordu? Dobrá, je tady dal?í kapitola, ten stínovej jezdec je takovej...power. No, portovat bych se chtěl taky. Teda jetli ten Haxre sám vyřídil celou vesnici, kdy? je?tě nebyl v plný síle....ale co, přeju hodně úspěchů.
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » listopad 1, 2009, 10:01 am

NO on ten word mi v dost pripadech pomuze, ale on nezna uplne pravidla ceskyho pravopisu, takze nekde, kde muzou bejt podle Wordu obe I (Y) musi podle pravopisu bejt jen jedno z nich a tak.

Jinak jezdec je takovej owerpowered, ale zas i proti nemu existuje par... silnych bitosti.

A s tim Haxrem, nj, ale byla to mala vesnicka s par lidma, sotva nekolik ozbrojencu, kdyt tam byli samy zemedelci, ale jako az bude v plne sile, bude to fakt... ehm, sila...
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Příspěvek od Vivi » listopad 1, 2009, 10:22 am

dobře, jinak se tě?ím. :wink:
Ale kdybych viděl Haxreho na vlastní oči, tak bych asi Obrázek...zdrhal.
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » listopad 1, 2009, 11:54 am

Kdyby Haxre existoval, prepsal bych knihu tak, aby byl co nejdrive mrtvej xD. Ale Haxre je jen mytickej zloduch no a nikomu nic neudela.


Sakra, nekdo klepe na dvere a ma zarici mec. DOPRDELE TO JE HAXRE :D :D :D.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 852
Registrován: říjen 30, 2007, 2:56 pm
Bydliště: Pardubický kraj

Příspěvek od Lukaaash » listopad 1, 2009, 2:56 pm

jennom bych řekl, ?e tam má? 2x "Wulf chtěl vědět v?e"
a bytosti s "y" :)

jinak supr, dal?í bitka, chci vidět Haxreho v plný síle :twisted:
ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » listopad 1, 2009, 4:56 pm

a jo, ja jsem magor, no jo, jak rikam, me to opravovani chayb moc nejde, jinak esli to dobre pude, este dnes by se tu mohla obevit 9ka... I kdyz bez Haxreho v plne sile xD.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » listopad 1, 2009, 5:59 pm

V téhle kapitole se sice nedočkáte ?ádné bitvy, ale na druhou stranu se příběh posune zase o kus dál. Střípky do sepe začnou zapadat a nekteri si mozna zacnou uvedomovat souvislosti. No, dejte se do cteni.

Kapitola 9. ?Obrázek

Wulf se Stínovým jezdcem byly v knihovnách. Četli zrovna nějaké knihy o magii a sna?ily přijít na nějaké nové způsoby obrany proti temné magii a duchům. Bohu?el se jim to moc nedařilo.

Najednou do knihoven přiběhl sluha. Byl celý udýchaný, a kdy? se pořádně nadechl, vzpřímil se a promluvil: ?Vévoda z Borrovských lesů Zelený drak je zde. Čeká ve va?í uvítací hale.? ?Co?e? Zelený drak?? Wulfův výraz se nedal popsat slovy. Byl naprosto udiven a zároveň trochu vydě?en. Kdy? Zelený při?el přímo do jejich města, muselo to mít nějaký účel. Nicméně s Jezdcem vyrazili k budově Univerzity.

Kdy? tam dorazili, Zelený drak si prohlí?el malby na stěnách. Poté v?ichni tři ode?li do Wulfovi soukromé komnaty. ?Pánové, bylo mi oznámeno, ?e jste se po mě včera sháněli v mém hradě. Nicméně nebyl jsem přítomen, proto?e jsem skládal armádu k útoku na necromancera známého jako Haxre. Nicméně nyní jsem zde, abych si vyslechl vá? návrh.?. Teď byli Jezdec i Wulf překvapeni je?tě více ne? předtím. Zelený drak byl mírumilovný vůdce, ?il s elfy obývajícím lesy v míru a proto válku pře?il. ?A co trpaslíci? Doupě je přece na jejich území.? ?Ano, toho jsem si vědom. Nicméně nav?tívil jsem je a s mám plánem souhlasily.?. Podle stylu mluvení Wulf brzy zapomněl, ?e jedná s drakem. Proto?e Zelený ?il s elfy velkou část svého ?ivota, vypiloval si proměnu tak, ?e by málo kdo uvěřil, ?e je ve skutečnosti drakem. Teď z Wulfa částečně spadly jeho předchozí obavy a promluvil: ?Skládáme velkou armádu k obraně na?ich zemí a případnému útoku na Haxreho. A také obraně Xenora Greenraga.? ?Ten kluk je u vás?? teď byl prozměnu překvapen Zelený. Na Borrow se zprávy dostávali s patřičným zpo?děním. Zelený věděl o Xenorovi, nevěděl ale, ?e je teď u elfů.

Po chvíli přemý?lení Zelený drak kývl. Rozhodl se, podpořit elfí armádu proti Haxremu, i kdy? doufal, ?e to nebude ani potřeba.

_.-*-._

Haxre zuřil. Zelený drak na něj poslal armádu. Ano, čekal, ?e se o něm dozví, ale doufal, ?e ne? Zelený slo?í armádu, bude u? dostatečně připraven. Nicméně Zelený byl překvapivě rychlý a teď se k Haxreho doupěti blí?ilo vojsko. Musel pobrat to nejdůle?itěj?í a utéct. Chtěl jít do jeskynně na druhé straně stejné hory. Je to prosté. Draci nebudou čekat, ?e Haxre se schovává tak blízko od předchozího doupěte, a a? ho najdou, bude ji? dostatečně připraven. Nicméně teď musel odejít. Mohl sice svolat jeho slu?ebníky, aby mu pomohli pobrat více věcí, ale ne? by se k němu dostali, zabralo by to spoustu času. Času, který on neměl.

Proto pobral jen nejdůle?itěj?í. Čtyři duchové sebrali jeho velký nedokončený výtvor. Ostatní braly lahvičky s černým prachem. V některých lahvičkách prach le?el, v některých se pohyboval. Točil se dokola nebo měnil barvu. Sám Haxre si vzal svůj meč a pak v?ichni ode?li. Proto?e duchové se pohybují ti?e, po cestě do nového doupěte Haxreho nikdo nezpozoroval.

_.-*-._

Kdy? armáda Zeleného draka prohledala celé doupě, zjistila, ?e tam skutečně Haxre není. Zelený drak se o tom chtěl sám přesvědčit. Vlezl dovnitř a ?el dál. Přispěchal k němu jeden sluha: ?Skutečně tu není, ale je tu něco, co byste měl vidět.? ?Co to je?? ?Pojďte za mnou, pane.?. Zelený drak a jeho sluha vyrazili spletitými chodbami do místnosti, ve které se mělo skrývat něco velkolepého.

A taky ?e ano. Kdy? do místnosti ve?li, to co uviděli jim vyrazilo dech. Na zemi na policích i na stolech byli pečlivě vyskládané lahvičky s podivným prachem různých barev. ?Pane?? ?Já vím co to je? přeru?il sluhu Zelený ?je to ?ivý prach. Ví?, kolik bytostí musel Haxre vysát, aby toho tolik získal? Několik stovek modrých draků! Ano, modrého prachu je tu hodně a to není zdaleka v?e.?. V místnosti bylo skutečně několik tisíc lahviček. ?To, co Haxre plánuje, musí bát skutečně velkolepé. Děsivě velkolepé, pokud potřebuje tolik prachu.? ?Ano, a to není v?e? sluha pokračoval ?takových místností je tu několik, na?li jsme jich celkem sedm. A v ka?dé je tolik lahviček. Jen některé místnosti jsou částečně vysbírané. Myslím, ?e jsme Haxreho zastihli nepřipraveného a tak nestihl pobrat v?e.? ?Tak to pobereme my, nějak to u? vyu?ijeme.?

Draci proměnění do lidských forem odná?eli z doupěte dal?í a dal?í lahvičky. Haxreho cenné vlastnictví teď patřilo Zelenému drakovi.

_.-*-._

Xenor a jeho společníci dorazili na mýtinku. ?Zítra dorazíme do království trpaslíků.? Hlásil Helogas. ?Dobře, ale dnes přespíme tady.? Haldrad rozhodl. ?Dobře, ale musíme dr?et hlídky? řekl Gru?ntas ?a teď si půjdu zacvičit s Xenorem, pokud dovolíte.?. Xenor s Gru?ntasem vyrazily o kousek stranou a pak tam Gru?ntas podal Xenorovi klacek: ?Dnes budem bojovat s tímhle. Je to bezpečněj?í a mů?e? se s tím naučit věci, které by si se s mečem učil mnohem déle.?. Pak začali. Xenor se zase sna?il útočit. Nicméně Gru?ntas v?dy perfektně kryl, a kdy? viděl v obraně Xenora nějakou skulinu, udělal výpad a vrazil Xenorovi ránu.

Ačkoliv bojovaly s klacky, po půl hodině u? měl Xenor nějaké otlučeniny a bylo vidět, ?e sotva stojí na nohou. Také měl jednu o?klivou ránu na boku a proto se s Gru?ntasovou pomocí dobelhal k ostatním. Liewhar se na něj podíval a pak vytáhl z batohu pytlíček s bílým prá?kem, který nasypal Xenorovi na bok. Prach se ihned vsákl pod ků?i a Xenor s údivem zjistil, ?e ho bok přestal bolet. Rozhodl se ale, ?e dotazy nechá na jindy. ?Teď se najez a pak tě je?tě Liewhar naučí nějaké nové kouzlo.?

_.-*-._

Ztráta tolika prachu byla pro Haxreho ?patná věc. Střádal to několik měsíců a teď to bylo pryč. Jeho armáda bude muset být men?í, ne? původně plánoval. Nicméně jeho hlavní výtvor byl u? skoro hotov. Teď přistoupil k němu a pohladil kus něčeho, co připomínalo dračí ků?i. Pak vzal pár lahviček prachu a začal je sypat na jeho výtvor. Kdy? se prach vsákl, hmota, z které byl jeho výtvor se začala sama tvarovat a nabývala mírně namodralé barvy.

Kdy? byl hotov, sedl si na křeslo a polo?il vedle sebe velkou skleněnou lahev. Začal se soustředit a pochvíli z jeho těla začala vylétávat malá černá zrnka prachu a padali do lahve. Kdy? byla naplněna, vzal dal?í a také ji naplnil. A znovu, a znovu?
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Příspěvek od Vivi » listopad 1, 2009, 7:08 pm

Hustý, Haxre vytvoří novýho dragona v?ech barev :D
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » listopad 1, 2009, 7:27 pm

Jka vy to vite xD... ale ne, nebude to tolik barev.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 881
Registrován: srpen 25, 2008, 9:01 pm

Příspěvek od Sorc » listopad 1, 2009, 7:35 pm

Mě u? se ptal co tipuju ?e z toho vznikne jsme nějaký vě?tci, já taky řekl drak :D

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » listopad 1, 2009, 7:46 pm

I kdyz Sorc to ted vi uz uplne presne, ale je jen na nem, esli vam to prozradi :twisted: .
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 881
Registrován: srpen 25, 2008, 9:01 pm

Příspěvek od Sorc » listopad 1, 2009, 7:52 pm

Prozradim, a jak rád.

ale ka?dej mi za to dáte pětikilo. :twisted: :D

PředchozíDalší

Zpět na Vaše příběhy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků