Návrat

Napsali jste zajímavý příběh a chcete ho někomu ještě ukázat ? Tohle je potom sekce pro Vás !

Moderátor: Moderátoři

 
Příspěvky: 569
Registrován: květen 21, 2009, 7:49 pm

Návrat

Příspěvek od Raptore » prosinec 30, 2009, 9:23 pm

PROLOG

V 2321 byly vytě?eny v?echny nerostné suroviny ze Země a to vedlo k jedinému, totálnímu přesunu civilizace. Mnoho lidí s tímto přesunem nesouhlasilo, ale neměli na výběr. Bez ropy a plynu by se v?ichni, co zůstali na Zemi, museli vrátit ke středověkému způsobu ?ivota. Kdy? vět?ina civilaze opustila planetu, zůstalo zde jen velice málo lidí, kteří se jen tě?ko smiřovali se svým stavem.

FLOTILA, jak si jednodu?e začali říkat ti, jen? opustili svou planetu, dorazili do odlehlé části vesmíru, kde objevili planetu, která byla podobná Zemi, tak se zde usídlili. Nevěděli, jak tuto planetu pojmenovat, ale shodli se na "Nové Zemi", aby nezapoměli, co v?echno opustili.

Nová Zem skvétala. Dostatek surovin, prakticky ?ádni nebezpeční tvorové a téměř toto?né podnebí vedlo k vzrůstu a rozvojí civilizace. Technokratové dovedli své umění k dokonalosti, začli průzkumné lety do vesmíru a začli se obydlovat i dal?í blízké planety. Brzo se lidé rozrostli do vesmírné společnosti, osídlili desítky planet a ?ili spokojeně. Obchodu se dařilo, jak legálnímu, tak černému. S obchodem rostla i kriminalita, vznikali vesmirní piráti, ?oldáci a podobné skupiny. Vznikla vesmírná policie a niněj?í stav připomínal lidem ze Země jejich planetu, jen místo silnic a hranic tu byly planety a prázdný prostor mezi nima.

Kapitola 1: Začátek

"Hej Aliasi, kdy u? vyrazíme? Tahle stanice je dost nuda" Stě?ovala si Kate, kdy? skončila s nakládáním zásob.
"A? se najde Timmy...nebo Jimmy? Kterej z těch dvojčat se vůbec nemů?e najít?!"
"V klidu Ali, jestli ho Kurda nenajde, tak se objeví sám a před odletem, jak minule"
"Já vím, jen nemám rád, kdy? takhle zmizí a nic mi neřeknou. Nevím jestli mám pak ksakru někoho..." Alias nedořekl co chtěl, proto?e mu Kate dala pusu na líco a hned odskočila o kus dál. "Eh...no...díky, Kate."
"Nemá? zač, Ali, jen zůstaň v klidu. Já jdu zkontrolovat systémy lodi, ne? vyrazíme"

Alias stepoval před lodí je?tě několik minut, ne? zahlédl obří postavu Kurdy a něco, co se vleklo za ním. Alias se vcelku lekl, kdy? uviděl, ?e vleče jedno z dvojčat. "Čau ?éfe!" zahromoval Kurda, kdy? do?el k lodi. Pomalu opřel Jimma o trup lodi a otočil se k Aliasovi.
"Kde byl ten prcek?" zeptal se Alias s vá?ným pohledem
"Ten kluk bě?el za nějakou kočkou, co mu slíbila, ?e si u?ije." Alias se na Kurdu nevěřícně díval. "V?ak se ho zeptáte a? se probudí. Nechtěl jít a říkal, ?e do odletu zbývá času dost, tak sem ho trochu zpacifikoval a odvlekl sem."
"Neměl jsi problémy s policii?"
"Ne ?éfe, kdy? si zjistili, ?e patří k na?í skupině, tak mě nechali jít." vysvětlil obr
"No dobrá, tak ho vem dovnitř. Kate u? začla s předletovou kontrolou a zásoby jsou nalo?eny, za 5 odlítáme."
Kurda zasalutoval, vzal Jimma a do?el s ním do lodě. Alias si naposled prohlédl přístav Orgonu IV a taky nastoupil na loď

*To be continued*

Zpět na Vaše příběhy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků