Naděje [prozatimní název]

Napsali jste zajímavý příběh a chcete ho někomu ještě ukázat ? Tohle je potom sekce pro Vás !

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 655
Registrován: listopad 2, 2008, 5:31 pm

Naděje [prozatimní název]

Příspěvek od Maxicek » leden 24, 2010, 11:47 pm

No, předpokládám, ?e bych měl asi něco napsat úvodem. První co napí?u je, ?e časem změním název, a? mě něco napadne. Dal?í věcí co chci říct je, ?e tohle univerzum mám v hlavě u? několik let, (ostatně první RM hra se měla odehrávat v tomhle světě, ale tenkrát jsem nic s RM neuměl a kdy? jsem u? uměl, tak nebyl grafika, zvuky apod) tak?e se to časem měnilo, proto?e kdy? mi bylo 9 (to byla doba kdy jsem začal nad tímhle přemý?let) tak jsem myslel jinak, ne? teď. Mam taky malý problém ?e nemám vymy?lená v?echna jména apod.

Teď něco přímo k univerzu. Příběh se odehrává v roce 2031. V té době probíhalo spoustu vědeckých experimentů, předev?ím mutování lidí a měnění DNA, ale také nahrazování lidských orgánů mechanickými.
Prvním úspěchem bylo, ?e se podařilo vytvořit několik "nad-lidí". Byli rychlej?í, silněj?í a měli lep?í smysly. Vědci za?li dál a začali dal?í experimenty. Tvořili spoustu dal?ích "nad-lidí", u některých ani ne?lo poznat ?e byli lidmi-spoustu jich mělo barevnou ků?i, získávali dal?í schopnosti, ale degeneroval jim mozek. To se muselo napravit, ov?em nejspí? to byla ta chyba. Začal se upravovat mozek a vzniklo tak několik chytřej?ích jedinců. Ti si začali uvědomovat, co vlastně jsi zač. Chtěli svobodu. Chtěli pomstu.

Tito... tvorové předstírali, ?e jsou je?tě hloupěj?í. Vědci dostali nápad, ?e je mohou pustit na tě?ké práce, například do dolů. Tvorové s ov?em vzbouřili a vypustili své hloupěj?í kolegy, včetně prvních "prototypů". Někteří z prvních pokusných králíků zůstali, jiní se rozutekli a ?ili například v lesích.

Tvorové mezitím začali vymý?let plán. Vytvořili virus, který dokázal změnit člověka v jednu z kreatur a umo?ňoval chytřej?ím tvorům je ovládat. Tento virus byl vypou?těn například do řek, do potravy ale také do vzduchu. O to se postarali první "nad-lidé", kteří stále měli lidskou formu.

Obyčejní lidé se začali měnit. Virus se ?ířil nečekaně rychle. Bylo u? moc pozdě, aby vlády jednotlivých států mohli zasáhnout. Ov?em, jedna ze společností, která se zabývala technologiemi a zbraněmi, vyvinula látku, která dokázala ochránit lidi, kteří je?tě nebyli naka?eni virem. Vět?ina lidí ji? byla naka?ena, ale toto dokázalo zachránit lidstvo.

Na světe bylo spoustu pří?er. Společnost, která vynalezla látku na ochranu, jim začala říkat "Tvorové X". Společnost nabízela ochranu a přístře?í neinfikovaným lidem. Tato společnost také měla spoustu moderních technologií a zbraní. Začala mobilizovat vojsko a přejmenovala se na "Naděje". K Naději se přidalo také několik prvních Tvorů X, byli to ti, kteří je?tě měli rozum a lidskou podobu. Naděje pro ně začala dělat různá vylep?ení, jako například kybernetické končetiny, oči a podobné vymo?enosti. Tito první Tvorové X si začali říkat "Obránci" a stala se z nich elita Naděje.

Ov?em i Tvorové X měli tyto "nad-lidi". Místo mechanických udělátek jim ov?em dávali upravený virus, tak?e měli 4 ruce, dvě hlavy a podobné ohavnosti. Byli nazývání jako "Bersekeři".

Naděje a TX (Tvorové X) spolu bojují velmi dlouho. TX mají početní převahu a také kreatury s opravdu silnými schopnostmi, ov?em Naděje má velmi vyspělou technologii a medicínu. Z vět?ina světa se staly trosky, tam kde je Naděje jsou to zase vět?inou pevnosti a armádní sklady-lidé bydlí podzemí. V čele Naděje je něco jako senát-5 ni??ích senátorů, 5 vy??ích senátorů a 1 admirál+jeho ?ena.

Toto je jenom takový úvod do univerza, které jsem ve své hlavě vymyslel za několik let. Mám toho v hlavě opravdu hodně a musím si to uspořádat. První kapitolu očekávejte zítra, teď bych to fakt asi u? nedal. :D

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 655
Registrován: listopad 2, 2008, 5:31 pm

Příspěvek od Maxicek » leden 30, 2010, 10:09 pm

-Tak je tu první... strana? část? Nechci tomu říkat přímo kapitola, jeliko? pak to vět?inou smě?ně vychází například 6 stránek na kapitolu, tak?e se to nejspí? dá nazvat "První část první kapitoly". :D Chvíli jsem se rozmý?lel jak začít. Nakonec jsem zvolil novou postavu, jde o mladého vojáka, který ?il v troskách a schovával se před nepřáteli, bude to něco jako úvod do toho světa. Snad se bude líbit.

-Dodal jsem druhou část první kapitoly. Snad se bude líbit

-Přidána první část druhé kapitoly, která je spí?e kecací, ale poznáte pár dal?ích postav.

-Dodána druhá část druhé kapitoly, konečně se zde objeví alespoň tro?ku víc Obránce a Berserker.

-Přidělal jsem nepatrnou část ke druhý části druhý kapitoly, jeden malej odstaveček.

-Tak, je tu dal?í, třetí část druhé kapitoly. Není sice moc dlouhá, ale aspoň něco napsat musím, ne?

-No a u? čtvrtá část druhý kapitoly. Nechtěl jsem ji sice psát dneska, ale povzbudili mě komentáře od Býka (Michalc :D) a Viviho a navíc teď nemám co dělat tak jsem se rozhodl, ?e napí?u dal?í část.

-Začínám třetí kapitolu. Je taková krat?í a spí?e kecací. Snad se bude líbit.

-Druhá část třetí kapitoly je tady. Je zde první tro?ku vět?í bitva.
Kapitola 1
Poprvé ve válce
1

24. května 2034
Právě si zakládám můj vojenský deník. Budu si psát v?e co se za?iju. Tedy, alespoň doufám. Jmenuji si Joe Hill. Podařilo se mi pře?ít tu katastrofu a toulal jsem se po městě. Schovával jsem se před TX a jedl v?e, co se dalo jíst. Objevil mě ser?ant Flynn Tag. Nedostal jsem klasický výcvik jako v?ichni ostatní. Ser?ant se mnou projde nějaké okolí a naučí mě jak zacházet se zbraní.


Joe byl poměrně malý a vypadal jako ňouma. Měl černé vlasy s krátkým sestřihem. Trochu mu zarůstala bradka. Nedávno mu bylo 23 let. Při?el k němu ser?ant Flynn, který byl o poznání mohutněj?í a star?í ne? Joe.
,,Ten tvůj úkolníček si mů?e? dopsat potom. Teď pojď." Řekl hrubým hlasem ser?ant Joeovi.
,,Ano, pane!"
,,Ví? co? Vyser se na nějáký formální kecy. Neberu na to vohled."

Joe přikývl a následoval ser?anta. Prodírali se troskami jedné z velkých, polorozpadlých budov. Odněkud se ozval hluk.
,,Nejspí? TX." pronesl klidně Flynn. Joe byl poměrně nervozní, bude to nejspí? jeho první souboj proti těmto kreaturám. Začal se klepat a v tu chvíli je TX uviděli. Byly to malé kreatury a lezly po čtyřech. Hned jak zpozorovaly vojáky, tak se na ně vrhly. Joe nedokázal ani vystřelit. Sly?el výstřely ze ser?antovi zbraně.

Na zemi le?elo několik mrtvol TX.
,,To jste v?echno udělal...vy? Těma několika výstřelama?" Zeptal se Joe.
,,Tvoje zásluha to rozhodně neni" odpověděl mu na to su?e Flynn. ,,Jestli bude? jednat takhle rychle a pohotově, tak z tebe za chvíli bude mastnej flek. Nebo něco hor?ího. ?ivý cíle pro tebe asi budou moc, co?" Flynn se zamyslel. Potom začal něco hledat po zemi. Na?el nějaké napůl zničené láhve a postavil je na spadlý strop.
,,Postav se od toho je?tě dál a znič to."
,,Láhve? To nebude problém!" Joe se sna?il zamířit, a vystřelil několik ran, ale netrefil ani jednu z nich.
,,No tak! To neumí? ani zamířit? Zkus to znovu!" Joe opět vystřelil a trefil se do hrdla jedné ze ?esti láhví.
,,Hm, aspoň ses' trefil, ale s timhle moc úspě?nej nebude?. Miř na nej?ir?í místo a v klidu. Tady má? čas si zamířit. A? bude střílet na TX, tak na to bude mít... Řekněme vteřinu? Mo?ná dvě kdy? najde? nějákýho pomalýho blba." Joe se zhluboka nadechl. Znovu vystřelil a trefil láhev.
Pak znova a opět se trefil. Po několika pokusech, se mu podařilo zničit v?echny láhve.
,,Tak jo, doká?e? zaměřit. Aspoň to. Pujdem dál." rozkázal ser?ant. Opět se dali do pohybu.

U?li asi 1,5 km. Narazili na jednoho TX.
,,Ten je pomalej, celkem. Neví o nás. Zkus ho trefit." Joe se opět nadechl a zamířil, jako kdy? pálil na láhve. Vystřelil několik ran a podařilo se mu ho trefit. TX se svalil na zem a Joe do něj pro jistotu vypálil je?tě několik kulek.
,,To nebylo vůbec ?patný. Ba navopak. Mo?ná z tebe je?tě něco bude." Joe byl se sebou spokojený. První TX, kterého se mu podařilo zabít.
,,Najdeme ti dal?í cíl."
,,Ser?ante?"
,,No, co je?"
,,Jakej jste byl vy, kdy? jste začínal bojovat?"
,,Já? Hmm, byl jsem na tom asi tak jako ty. Já jsem dostal vobyčejnej výcvik v kasárnách. Něco ti řeknu, časem se naučí? zabíjet TX jednou ranou do hlavy. Teda, kromě Berskerkerů, samozřejmě.
,,Berserkerů...?"
,,Jo, to jsou takoví rychlí sráči. Něco jako na?i Obránci, akorát na zlý straně. Místo mechanickejch vymo?enin maj třeba dvě hlavy a dal?í vohavnosti."
,,Jaký to je, kdy? jednoho z nich potkám? Doká?e ho obyčejný voják zabít?"
,,V souboji jeden na jednoho? V ?ádnym případě. Jsou moc rychlí. Udělaj z tebe vodpad dřív, ne? ho spatří?. Je?tě nějáký votázky?"
,,Ne, ne... Mů?eme jít."

Konečně vy?li na cestu.
,,Chci se dr?et dál od věčích skupin. Nechci vo tebe hned přijít. Samostatný cíle jsou nejlep?í." Joe přikývl, i kdy? ho ser?ant neviděl, jeliko? byl před ním.
,,Vidí? je?"
,,K-koho?"
,,No koho asi?! TX přece. Je jich tam asi 11, nebo 12 a maj zbraně. Nebylo by dobrý je vyru?it. Buď opatrnej a nenech se zahlédnout. A nedělej hluk."

Sna?ili se okolo nich proplí?it, ale Joeovi uklouzla noha a spadl. Udělal docela rámus. Flynn se podíval směrem, kde byly TX. 3 z nich to ?li prozkoumat.
,,Kurva, říkal jsem a? nedělá? rámus" po?eptal Flynn Joeovi.
,,Musíme se schovat. Snad nás neuviděj"
Sotva to dořekl, tak je TX u? zahlídly. Zavolali nějákou hatlamatlatinu a vyběhly ostatní TX. Flynn a Joe se stačili schovat za troskami a TX po nich začali střílet. Flynn opětoval palbu, ale Joe měl strach...

2

Střelba pokračovala, tedy, asi jenom napůl. Joe ani nevystřelil. Zato rychle přebíhal z úkrytu do úkrytu a sna?il se opětovat palbu. Ov?em to se změnilo ve chvíli, kdy jeden z TX vběhl k Joeovi. Joe ale na nic nečekal a výstřílel do něj celý zásobník. Rychle si přebil, ale bál se vystrčit hlavu z krytu.
Flynnovi se dařilo víc, zabil u? 4 z nich. Bylo jich tam u? jenom 6. TX se chtěli stáhnout a přivolat posilu. Začali utíkat, Flynn stihl zabíjet je?tě jednoho z nich a dokonce i Joe vystrčil hlavu z úkrytu a jednoho zabil.

Flynn a Joe se museli dostat co nejrychleji pryč, kdyby jich při?lo víc, tak by neměli moc ?ancí. Flynn při?el k Joeovi ,,Se? v pořádku?"
,,Ano... Jsem. Zabil jsem dva!"
,,Jo, se? hrdina. Musíme odsaď zmizet, jinak přijdou dal?í."
,,Dobře, ale, kam půjdeme?"
,,Nevim. Asi se vrátíme ke zbytku jednotky."

?li zpátky a navigovali se pomocí GPS, ov?em, tro?ku moderněj?ího, díky kterému mohl vidět terén ve 3D. Zbytek jednotky je očekával v jedné malé budově, která byla opravena a poskytovala relativní bezpečí, tedy alespoň pocit relativního bezpečí.

,,Jaký to bylo?" zeptal se jeden ze sedmi vojáků, kteří byli v budově. Flynn mu odpověděl ,,Jo, celkem to ?lo. Bojovali jsme proti 11ti TXkům, nic co by stálo za zmínku.
,,Naučil se ten novej aspoň bojovat?"
,,Jo, zabil 3 z nich. Po hodinovém tréninku, kde střílel na láhve." několik z vojáků se trochu zasmálo.
,,Ser?ante, dostal jste ho na starost od ni??í senátorky Teri. Co na něm asi tak mohla vidět?"
,,Tě?ko říct. Mo?ná ?e se ho chtěla zbavit a? se na něj nemusí koukat kdy? se furt někde prochází." Flynn se na chvíli odmlčel a pak pokračoval.
,,A? byl důvod jakýkoliv, měli bychom se pohnout z místa."
,,Flynne!" zakřičel jeden z vojáků a pokračoval: ,,Sly?í? to, co já?" Flynn chvíli mlčel a sna?il se něco zaslechnout a pak promluvil
,,Myslí?, ?e nás dokázali sledovat a? sem? Bene, jdi to omrknout." asi nejsvalnatěj?í z vojáků, Ben, vy?el z domu a ?el se podívat, co se děje. Za nedlouho usly?el zbytek jednotky střelbu a následně krátký a ne moc hlasitý výkřik. Rychle vyběhli a viděli, ?e se k nim blí?í několik TX a Bena, který byl rozstřílený na zemi...

Rychle vběhli zpět do domu, zavřeli dveře a přisunuli k nim různé évěci které na?li a naskládali je na hromadu ,,Jako kdyby je to dokázalo zadr?et" prohodil Flynn. V tu chvíli ale u? začala střelba ze stran TX, ov?em vojáci byli pohotoví a rychle se začali krýt a stříleli TX nazpět. Flynn kontaktoval základnu. V tom hluku nebylo moc rozumět co říká. Po pár minutách řekl svým mu?ům ,,V na?í blízkosti se naházejí 2 jednotky. Dorazí sem, jak nejrychleji budou moct. Musíme se tu mezitím udr?et.".

Uběhlo asi 10 minut od zavolání na základnu a posily pořád nikde. TX stihli mezitím zabít ji? dva vojáky. U? jich bylo jenom ?est. Joe se sna?il bojovat lépe ne? minule a celkem mu to i ?lo. Chtěl přeběhnout na lep?í palebnou pozici, ale dostal ránu do boku. Svalil se na zem. Rána pro?la přes Joeovo brnění a zaryla se do jeho masa. Sna?il se odplazit do bezpečí, Flynn se sehnul a pomohl mu dotáhnout se do rohu. Joe se s Flynnovo pomocí dokázal postavit opět na nohy, ale pořád cítil hroznou bolest, ov?em nedával to najevo.

O dal?ích pět minut později vtrhlo do domu něco malého, rychlého a hnusného. Skočilo to po Joeovi, přímo na obličej. Ze ?esti končetin se vysunuly poměrně velké drápy a začaly ničit Joeovo obličej. Joe křičel. Byla to nesnesitelná bolest. Flynn se sna?il zaměřit toho malého TX, ale bylo to tě?ký. Nechtěl zasáhnout Joea. Potom TX sklouzl na břicho, rozpáral brnění a ničil jeho břicho. Flynnovi se konečně podařilo zamířit a zabil TX. Opatrně, ale rychle se sehnul k Joeovi. Byl mrtvý. U? mu nijak nedokázal pomoct.

U? to byl čtvrtý mu?, o kterého Flynn za posledních 20 minut při?el a TX získávali převahu. Flynn a jeho jednotka měla ?těstí. Na místo boje dorazilo asi 30-40 vojáků a navíc jeden Obránce. Vojáci zaujmuli dobré obranné i útočné pozice a začali do TX bezmilostně střílet. Obránce překvapil tři TX zezadu a rozřezal je svým mečem. TX se opět začali sledovat, ale vojáci je tentokrát nenechali uniknout.

Situace na boji?ti se uklidnila. Flynn se pozdravil s velitely jednotek. Pověděl jim o tom co se stalo i jaké jsou ztráty. Cítil také vinu. Nesplnil úkol, Joe byl zabit a jeho tři vojáci a kamarádi také. Jeho dal?í rozkazy byly, aby se dostal na základnu. Ni??í taktická senátorka si s nim chce promluvit.
-konec 1. kapitoly-

Kapitola 2
Na centrální stanici
1

Flynn se dostal dostal na centrální stanici. Pokud bylo nějaké místo opravdu bezpečné tak to bylo zde. V?ude byly kasárny, vojáci, hangáry s vozidly, spoustu tě?kých zbraní a také tlusté, pevné hradby, které byly speciálně vytvořeny a upraveny. Nyní se měl ser?ant dostavit k ni??í taktické senátorce. Nejspí? nebude moc nad?ena, a? zjistí, ?e ztratil několik dobrých mu?ů a také ba?anta, jeho? výcvikem ho osobně pověřila.

Byl ve výtahu, který sjí?děl do podzemí. Výtah zastavil a otevřely se dveře. Před ním byla chodba, která měla hodně odboček. Člověk by se tu snadno ztratil, na?těstí věděl kudy jít. Do?el a? ke dveřím, kde byla ni??í senátorka a přitom si opakoval, co bude říkat. Stál kousek od dveří. Při?el blí?e a dveře se otevřely. Ve?el dovnitř. Senátorka Teri na něj u? čekala. Seděla za svým stolem. Má dlouhé, hnědé vlasy v copu, krásný obličej a na sobě těsnou modrou uniformu.

,,Ser?ante," začala Teri ,,nesplnil jste úkol, který jsem vám zadala. Proč?"
,,Senátorko, byli jsme několika násobně přečísleni. Sna?ili jsme se krýt, a udr?ovali jsme si od nich odstup, ale ztratil jsem několik mu?ů. Příjmu trest, který mi bude udělen."
,,?ádný trest nebude. I kdy? jste ztratil 4 mu?e, tak jste si vedl poměrně dobře, na to, ?e jste voják, který bojoval v armádě a ne v zá?kodných jednotkách."
,,Díky. Mohu odejít?"
,,Ne. Něco pro vás mám."
,,O co jde?"
,,Budete přeřazen, do zá?kodných jednotek."
,,Ale, ni??í senátorko, já jsem řadový voják. Ostatně, viděla jste, jak se mi ne minulé misi nedařilo."
,,Nebudete mít velení nad jednotkou. Budete poslouchat rozkazy, aby jste načerpal zku?enosti."
Chvíli bylo ticho. ,,To je v?e. Mů?ete odejít." pronesla Teri.

Tak, to by bylo. Chvíli si odpočinu, pomyslela si Teri a udělal si pohodlí.

Teri si po nějaké době vy?la na vzduch. Bylo, celkem, krásně. Svítilo sluníčko. V?dy kdy? vy?la ven, dívalo se na ni spoustu vojáků. Dva vojáci se bavili opodál a jeden z nich upřeně koukal na Teri ,,Hele, ni??í senátorka" pronesl ,,Ani na to nepomysli" odpověděl mu na to druhý a dali se dál do pohybu.

Na centrální stanici teď byla poměrně nuda, alespoň pro Teri. Neměla co na práci. Někdo se za ní objevil.
,,Ahoj" Teri se otočila. Byl to admirál Dominick. Admirál byl vysoký mu?, 31 let starý. Má krátké ale husté vlasy a malé strni?tě.
,,Čau Dome. Co tu dělá??"
,,Jdu za tebou. Cos' udělala s tím ser?antem?"
,,Přeřadila jsem ho do zá?kodných jednotek."
,,Myslí?, ?e to je dobrý nápad? V?dy? je to zku?enej řadovej voják."
,,To jo, ale do zá?kodných jednotek se bude hodit víc. Chybí mu jenom zku?enosti."
,,No, tak dobře. Budu ti věřit."
,,Dome, co jít někam jinam?"
,,Jinam? Kam jinam? V?dy? tady je dobře. Nebo snad chce?-" Teri nenechala Doma dokončit větu a ??ouchal do něj ,,Nech toho."
,,V?dy? jsem ale nic neudělal. Ani jsi mě nenechala domluvit."
,,Já vím co jsi měl na jazyku." Teri a Dom jsou kamarádi ji? velmi dlouho. Teri je 29 let a znají se od jejích dvanácti.
,,No jo. Teri, je?tě musím něco udělat. Vy??í vědecký senátor John prej zase něco vyzkoumal a chce se mnou mluvit. Uvidíme se později, ahoj."
,,Čau, Dome" Teri si dala ruce za záda a ?la pryč.

Dom ?el zpět do podzemí. Opět se musel dostat přes spoustu uliček a zatáček k dal?ímu výtahu. Sjel trochu dolů. Tam byli vědci, několik vojáků, ale předev?ím vy??í vědecký senátor, John, který Doma u? čekal.
,,Admirále,"
,,Rád vás vidím, Johne. Co jste objevil?"
,,Mám ?patnou a dobrou zprávu. Kterou chcete sly?et jako první?"
,,Tu dobrou."
,,Tak dobře. Objevili jsme, ?e některé místa na TX jsou slab?í ne? ostatní, tak?e není problém je zabít na jednu ránu."
,,Jsou ta místa u v?ech TX stejná?"
,,Ne, u ka?dého jsou jiná."
,,Tak to není zas tak dobrá zpráva. Vsadím se, ?e ta ?patná bude mnohem hor?í?"
,,To není v?echno. Začali jsme opět zdokonalovat brnění. Bude lehčí, vojáci se budou moci lépe pohybovat, ale také toho vydr?í víc. Pracujeme na nové helmě, která by měla pokrýt vět?inu hlavy."
,,Výborně. Jaká je ta ?patná?"
,,TX zesílili. Jejich ků?e je tvrd?í ne? dříve a také reagují pohotověji. Jsou mnohem lep?í a silněj?í. Předpokládáme, ?e je to tak u v?ech kusů..."

2

,,Tak?e boj proti nim bude tě??í?"
,,Ano. Co je ale hor?í, je mo?né ?e se budou vyvíjet dál. Je to velmi pravděpodobné, ale není to jisté."
,,Johne, doká?ete udělat mo?ný předpoklad dal?ího vývoje?"
,,No... Mů?eme to zkusit a nebude to na 100%, ale ano, je to mo?né."
,,Velmi bych ocenil, kdyby jste se do toho dal co nejdříve."
,,Samozřejmě, admirále."
,,Díky... Budeme o tom muset informovat zbytek senátorů."
,,Ano, to je samozřejmé. Teď mě prosím omluvte, chtěl bych se pustit do toho výzkumu."
Dom přikývl a ode?el. V hlavě mu ?rotovalo několik my?lenek. Chtěl o tom říct Teri, ale rozmyslel si to.

,,Tak?e vod teď budu tady?" řekl hrubým hlasem Flynn, který byl v zá?kodnické jednotce pod vedením majora Jacka Whitea. Majorovi bylo něco málo pod 50, ale přesto byl plný energie a byl to zku?ený voják. Měl dlouhé, hnědé ale pro?edlé vlasy a na vojáka byl poměrně malý.
,,Jo. Určitě se ti tu bude líbit, věř mi," odpověděl mu na to major.
,,Tim jsem si jistej. Máme nějáký úkoly?" kromě Flynna a majora tam bylo je?tě 13 dal?ích vojáků.
,,Máme tu jeden úkol, o kterym ví?. Zabít toho co nejvíc. Zá?kodnický jednotky se pohybujou po městě, teda, spí?e po jeho troskách a zabíjejí to, co se dá zabít. Chápe??"
,,Chápu. Mám pocit ?e tady to bude nuda."

V?ech 15 vojáků se vydalo směrem na sever po zničené silnici. Trosky města připomínaly betonovou d?ungli. ?li asi 20 minut.
,,Stát," rozkázal major.
,,Musíme najít něco, čemu mů?eme říkat... Úkryt a opravit to tam. V?dycky se něco takovýho hodí."
,,Majore, já jsem v takovýmhle úkrytu ztratil 4 mu?e-"
,,JÁ nejsem TY," přeru?il major Flynna.
,,Vím kde vybudovat pořádný úkryt a jak ho správně bránit."
Vojáci se pustili do trosek, hledat nějaké místo, kde by se mohli opevnit.
,,Něco jsem na?el!" zařval jeden z vojáků a ostatní k němu přiběhli. Byl to poničený dům, se sklepem, který byl celý.
,,Jo, to by ?lo. Stačí to tu trochu opravit a vytunit a máme tady bunkr. Tak se do toho dejme," rozkázal major Jack.

Jmenuji se Benjamin Steel. Obránce. Jeden z mála, kteří nemají mechanické části a udělátka. Já jsem je?tě celý z masa, kostí a ků?e. Pravda, má ků?e je kvůli pokusům trochu vybledlá, ale ze v?ech Obránců vypadám asi nejlid?těji. Benjamin stál na stře?e z jedné polorozpadlých budov. Měl něco přes 1,80 metrů, dlouhé černé a neupravené vlasy a skoro ?ádné svaly. Střecha mu poskytovala dobrý výhled na okolí. Dokázal vycítit TX na slu?nou vzdálenost, stejně jako ostatní Obránci. Byli poblí?. Seskočil ze střechy.
,,Jsou tu, okruh asi kilometr. Vědí ?e jsme tu," řekl klidně Ben. Okolo něj stálo asi 7 vojáků. Byli to vojáci, kteří se ztratili a měli rozbité vysílačky a on je musel najít, co? se mu podařilo.
,,Není problém jim utéct. Kdy? se dáme do pohybu, tak po nás přestanou pátrat." Poklusem utíkali pryč. Dostali se do dostatečné vzdálenosti od TX.

,,Základno?" Ben kontaktoval centrální stanici.
,,Pokračujte," ozvalo se z komunikátoru.
,,Na?el jsem v?ech 7 vojáků. Jsou v pořádku. Do čtyř hodin budeme na zpět, pokud se nic nezkomplikuje."
,,Rozumím. Základna konec."
,,Tak jo, je čas se zase pohnout. Čím dřív a rychleji půjdeme, tím dřív dorazíme na základnu." Vojáci přitakali a dali se spolu s Benem do pohybu.
Benjamin necítil ?ádné TX. Střídali poklus s volnou chůzí, ale přesto v?ichni zůstávali ve střehu.

Byli na cestě u? asi hodinu a půl. V tu chvíli ucítil Benjamin silné TX.
,,Berserker!" vykřikl Benjamin.
,,Zaujměte někde nějakou výhodnou pozici a sna?te se zničit zbylé TX, já se postarám o Berserkera!" Stáhli se za zeď z jednoho z bývalých domů. Byla to poměrně výhodná pozice, jeliko? ze tří stran stála zeď. Ozvala se rána. Benjamin cítil ?e byl Berserker kousíček od nich. Začali se objevovat slab?í TX. A teď i Berserker. Měl 4 ruce, byl vy??í ne? Benjamin a navíc ho pokrýval nějaký nechutný sliz. Oba dva si připravili své meče. Ten Benjaminův byl dlouhý a lehký, Berserkerův zase tě?ký a masivní, ov?em očividně mu nedělalo problém ho udr?et v jedné ruce. Benjamin věděl, ?e tohle bude drsný souboj...

Teri le?ela na posteli ve své místnosti a jen tak přemý?lela. Otevřeli se dveře a dovnitř ve?el Dom.
,,Teri?" začal rozhovor Dominick.
,,Čau... O co jde?"
,,Mám ne-moc dobrou zprávu..." Teri se posadila.
,,Jde o vy??ího taktického senátora?" senátor byl ji? velmi dlouho nemocný, kvůli stáří-bylo mu něco přes 90 let.
,,Jo... Je u? starý a nemocný. Na?e technologie ho udr?í na?ivu, ale u? není schopný zastávat svou funkci." chvíli se odmlčel a pokračoval: ,,Zbývaj mu mo?ná 3-4 měsíce."
Teri se na tváři objevila slza.
,,Měla jsi ho moc ráda. Je mi to líto..."
,,Nejrad?i bych o tom ani nevěděla." nebylo ji moc rozumět, jeliko? vzlykala. O chvilku později začala brečet. Dom ji objal.
,,Teri, musí? být silná, rozumí??" nepatrně zakývala hlavou.
,,Od teď bude? vy??í taktickou senátorkou ty. Ví? co to znamená, ?e?"
opět jenom přikývla hlavou.
,,Dobře. Asi... Bude? chtít zůstat chvíli o samotě, ?e? A? ti bude trochu, líp tak přijď, ano?" Dom ode?el od Teri a nechal ji, a? se s tím trochu srovná.

3
,,To bude dr?et," pronesl major. Stál před opraveným domem, který měl slou?it jako úkryt pro 15 vojáků.
,,Ser?ante, bylo by dobré poohlédnout se po okolí. Vezměte si s sebou... 5 vojáků a prohledejte to. Pokud narazíte na TX, nebo nějáké jídlo tak mě informujte." Flynn přikývl, vy?el z opraveného domu a následovalo ho 5 vojáků. Major se zbytkem vojáků začal je?tě trochu upravovat a vylep?ovat úkryt. Asi po dvaceti minutách se ozval Flynn majorovi.
,,Majore?"
,,Mluvte."
,,Narazili sme na zásobu velkého mno?ství konzerv a balený vody. Nalo?íme to do nákupních vozejků a dopravíme je. Flynn konec."

Ser?ant a jeho vojáci nakládali konzervy a vodu do vozíků. Bylo toho opravdu hodně.
,,Ser?ante, budeme to muset táhnout po silnici... Nepřiláká to pozornost TXek?" Zeptal se jeden z vojáků.
,,Jo, mo?ná jo," odpověděl mu na to su?e Flynn.
Konečně se jim podařilo nalo?it v?echnu vodu a jídlo. Táhli to ve vozících pěknou ?treku. Konečně dorazili k úkrytu.
,,Majore, kam s tim ?rádlem?"
,,Vylo?te to někam ?ikovně ser?ante."
Zásoby byly vylo?eny a poskládány. Vojáci se najedli.
,,Tak," začal povídat major ,,teď bychom měli najít něco, co se dá zabít. Víme, ?e TX tu mají nějákej úkryt. Je jich tam fakt hodně a my je pomocí nálo?i pohřbíme pod troskami."
Jeden z vojáků na to reagoval ,,Ehm, majore, TX tu maj velký mno?ství úkrytů a v?elijakých ba?t. Jak chcete zjistit která je ta pravá?"
,,Budu hádat. Tam kde jich bude nejvíc, tam ty nálo?e polo?íme, jednoduchý, ne?" Na chvíli se odmlčel a pokračoval dál ,,za hodinu vyrazíme, je?tě si chvíli odpočiňte."

Teri se sna?ila vyrovnat s tím, ?e vy??í taktický senátor, který ji v?echno naučil bude pryč. Byl to opravdu silný mu?. Bylo mu přes devadesát a stejně dokázal vymyslet nejlep?í taktiku ze v?ech lidí. Vět?ina lidí v jho věku vět?inou jenom le?í a nedoká?ou se ani pohnout. Ov?em byl ji? opravdu velmi starý a nemocný. Navíc, nedávno prodělal infarkt a byl jen zázrak, ?e to, vzhledem k jeho nemocem a stáří pře?il. Blí?ila se k Dominickovo pracovně. Byla to, celkem, dálka.

Vstoupila do jeho pracovny.
,,Dome, chtěl jsi se mnou mluvit...?"
,,Ehm ano. Udělej si pohodlí." Teri se posadila do pěkného, pohodlného ko?eného křesla.
,,Bude to rychlí? Prosím."
,,Dobře. Teď kdy? je vy??í taktický senátor..." odmlčel se a přemý?lel co říct ,,kdy? je vy??í taktický senátor mimo slu?bu, tak převezme? jeho místo ty. Bude? si chtít odpočinout na pár dní?"
,,Ne. Já to zvládnu. Bude to je?tě něco?"
,,Mů?e? jít."
Teri se zvedla z křesla a ?la zpátky do své místnosti.

Dominick se rozhodl, ?e se podívá k vědcům, za vy??ím vědeckým senátorem, Johnem. Vy?el ze své pracovny a zamířil si to k němu. Po několika minutách chůze k němu dorazil. Ve?el do výzkumného střediska a rozhlédl se po Johnovi. Kdy? ho uviděl ?el za ním.
,,Johne, neru?ím vás?"
,,Ah, admirále. Samozřejmě ?e ne. Co potřebujete?"
,,Víte jak je na tom vy??í senátor-"
,,Ano, vím," skočil mu do řeči John ,,je to opravdu dobrej chlap. ?koda, ?e u? tu s námi nejspí? dlouho nebude. Jeho místo, zaujme ni??í senátorka?"
,,Ov?em. Nikoho lep?ího pro tu pozici nemáme. Pak se budeme muset dohodnout na tom, kdo bude ni??í senátor. Ale je?tě máme chvíli čas."
,,Admirále, pochybuji, ?e jste si sem při?el povídat o taktických senátorech. Co jste ode mě chtěl?"
,,No, jak jste na tom s tím brněním? Nějaký pokrok?"
,,Ano, ano, ano a velký. Jde to rychle, ne? jsme očekávali. Prototyp bude během pří?tího dne, pokud v?echno pujde rychle. Přinejhor?ím se to zpozdí o jeden den. Kdo by měl dostat první várku těchto brnění?"
,,Je?tě nevím. Rozmyslím si to, a? budou hotová. To je v?e, Johne."
,,Admirále."
Dom ode?el z výzkumného střediska a zamířil si to zpět do své pracovny...

Uběhla hodina a něco, od doby, co Flynn a vojáci přinesli zásoby do úkrytu. Byl čas vydat se na ba?tu TX.
,,Rozdělíme se. 3 Týmy po pěti, bude se nám tak hledat líp. Ty," major ukázal na jednoho z jeho mu?ů ,,si vyber prvních pět. Ser?ante, vy dal?ích pět a já si vemu to, co zbyde."
Vojáci se rozdělili a ka?dý tým si vzal výbu?niny. Pak se vydali ka?dý jinou cestou.

Majorova skupina narazila na jedno z hnízd TX poměrně brzo. Dobře se ukryli a a sledovali, kolik tam je TX. Po chvíli pozorování se majorův tým rozhodl, ?e to hnízdo nechají na pokoji. TX je tam málo a nestojí o to přivolat na sebe několik dal?ích hnízd. Dali se dál na cestu a prodírali se mezi troskami zřícených domů. Opět narazili na dal?í hnízdo. Na prnví pohled z dálky se dalo vypozorovat, ?e je tam mnohem víc TX. Začali opět zkoumat hnízdo. Bylo dobře opevněné a postavené v podzemí. Major kontaktoval zbylé týmy.
,,Tady tým alfa. Narazili jsme na velké hnízdo. Posílám souřadnice. Obkličte hnízdo a čekejte na signál k útoku. Rozdrtíme je ze třech stran."
Asi o 5 minut později tam byly v?echny tři týmy. Ka?dý z jiné strany. Týmy měli výhodnou pozici, jeliko? mezi rozpadlými domy se dalo dobře pohybovat a krýt, zatímco hnízdo, i kdy? bylo opevněné, okolo sebe mělo méně trosek.

4
Benjamin bojoval se Berserkerem asi přes hodinu. I kdy? byl Benjamin o něco rychlej?í ne? jeho protivník, tak mu začala docházet síla. Sna?il se, aby se Berserker dostal do pozice, ze které by ho mohl Benjamin jednou ranou sundat, ale nedařilo se mu to. Berserker se na Bena znovu rozeběhl a sna?il se Benjamina rozseknout na dva díly, ov?em nepodařilo se mu to, jeliko? jeho útok byl vykryt. Ale Benjamin si v?iml, ?e kdy? se na něj Berserker rozebíhá, tak je dobrá ?ance na útok-jeho zbylé tři ruce. Je to ov?em riziko, jeliko? Benjamin mů?e být také zasa?en. Nicméně Benjaminův meč je del?í, tak?e by to mohlo vyjít.

Berserker se připravuje k útoku. Ben si seskupil my?lenky a připravil se na protiútok. Berserker vyběhl. U? byl u Benjamina a chystal se ho seknout. Teď byla ta ?ance! Ben na nic neváhal a přesekl Berserkerovi levou dolní ruku. Zařval bolestí. Z Ruky tekla černá krev. Tam, kde Benjamin usekl Berserkerovu ruku, se začala rána hojit. Nová ruka mu sice nenarostla, ale rána se uzavřela. Benjamin bojoval u? proti dost Berserkerům, ale tohle je?tě neviděl, ale co viděl, byla ?ance která se mu teď naskytla, kdy? se Berserker uzdravoval. Rozeběhl se na něj, jeho protivník nečekal a jen tak-tak vykryl Benjaminovu ránu. Ten se ale otočil a do Berserkera sekal dál. Dal do toho v?echnu sílu kterou měl. Podařilo se mu zasáhnout Berserkera do břicha a ten znovu zakřičel bolestí. Benjamin nečekal, vysunul z Berserkera meč a vrazil do něj dal?í ránu. Berserker padl k zemi a dostal několik dal?ích ran od Benjamina. Nevypadal moc ?ivě. Vojáci, kteří byli s Benjaminem měli v přestřelce převahu a TX se začali stahovat. Vojáci je nepronásledovalo. Benjamin se podíval na svá zranění. Nevypadal zrovna nejlíp a chyběl mu prsteníček na pravé ruce. V?ichni se seskupili a o?etřili se. Nemohli si odpočinout, jeliko? riskovali, ?e se TX vrátí s posilou, tak?e se museli dát na cestu,

Zá?kodnická jednotka, ve které byl Flynn se chystala k útoku. Major dal signál a tři týmy se rozběhli směrem k hnízdu. TX se jich v?imli a z podzemí jich vylezlo opravdu dost. Kryli se na povrchu hnízda a stříleli po vojácích. Ti si také na?li dobré úkryty a palbu opětovali.
,,Tým alfa v?em ostatním týmům," pronesl major od komunikátoru ,,musíme odvést jejich pozornost a přesměrovat boj dál od hnízda, jinak se tam nedostaneme. Ser?ante, vy a vá? tým gama polo?íte nálo?e. Tým alfa a beta odvedou TX od hnízda dál."

Tým alfa a beta se začali pomalu stahovat a tým gama se sna?il nestřílet, aby mohli zbylé dva týmy odvést pozornost. Podařilo se. TX naletěli a z hnízda se posouvali směrem k týmům alfa a beta. Kdy? byli TX v dostatečné vzdáleností a hnízdo bylo hlídáno jenom několika TX, tak Flynn rozkázal svým mu?ům, a? se dají do pohybu. Bě?eli k hnízdu, kdy? od něj byli kousek, tak začali střílet na TX, kteří hlídali hnízdo. Ti za nedlouho padli. Flynn si s sebou vzal je?tě jednoho vojáka a ?li k hnízdu. Nechtělo se jim moc dovnitř, tak tam jenom některé nálo?e hodili a zbytek připevnili zvenčí.
,,Na jak dlouho jsou ty nálo?e nastavený?" zeptal se Flynn.
,,My jsme je nenařídili? Tak to máme... 30 vteřin!"
Oba dva vyběhli z hnízda a utíkali jak nejrychleji to jen ?lo směrem od hnízda. Doběhli ke zbylým třem vojákům a ukryli se. BUM! Hnízdo bylo zničeno. Zbylí TX se dali na útěk.
,,Je?tě nikdy sem neviděl ty sráče takhle utíkat," prohodil Flynn ,,pudeme ke zbytku na?í jednotky."
Vojáci se opět seskupili. Zničili poměrně velké hnízdo bez ztrát. Nikdo nebyl zraněný.
,,Co bude teď?" Otázal se jeden z vojáků majora.
,,Vrátíme se do úkrytu a podáme hlá?ení základně a pak se zeptáme, jestli pro nás nemaj nějáký úkol. Také si odpočineme. Pokud nebudou mít úkol, tak něco určitě vymyslíme. Konec konců, je?tě pořád máme nějaké výbu?niny."
Vojáci ?li pomalým tempem zpět do úkrytu. V?ichni věděli, ?e odvedli velmi dobrou práci a zaslou?í si odpočinek.

Kapitola 3
Velká rána
1
3. srpna 2034

Bylo něco po desáté hodině večer a Dominick se u? chystal spát. Byl oblečený do spacího obleku. V?ichni měli tento oblek stejný, byla mu?ská a ?enská verze+pro děti. Nicméně do postele se je?tě nedostane, jeliko? do Dominickovo místnosti ve?la Teri. Měla rozpu?těné vlasy, co? byl nezvyk, jeliko? je skoro v?dy nosila v copu.
,,Teri? Je u? pozdě... Něco potřebuje??"
,,Čau. Mů?u jít dál?"
,,No... Pojď." Teri se posadila na Dominickovu postel.
,,Tak, Teri, co pro tebe mů?u udělat?" Dominick si přisedl na postel k Teri.
,,Při?la jsem si jen tak popovídat... Jako kamarádi."
,,Jako kamarádi? O čem si chce? povídat?" Dominick pomalu sunul svou ruku směrem k Teri. Za chvíli polo?il ruku na Terino stehno.
,,Tohle ne," a odstrčila Dominickovu ruku ,,nemá? něco k pití?"
,,No, něco k pití. Něco dobrého bych tu měl." Dominick se zvedl a zamířil si to k ledničce. Vytáhl z ní červené víno.
,,Dome, ty tu má? víno? Ty tady skladuje? víno? Nezakázals' náhodou skladovat alkohol?"
,,No, tohle tu mám na situace jako tyhle."
,,Proč jsi mi o tom neřekl? Ta situace mohla u? dávno nastat. Otevři to. Já přinesu skleničky." Teri ?la pro skleničky a Dominick mezitím úspě?ně otevřel víno. Nalil do skleniček.
,,Teri a teď vá?ně. Proč jsi sem při?la? Takhle si za mnou nebyla u? dobrých 8-9 let."
,,Ach jo. Kolikrát ti to mám opakovat? Při?la jsem si povídat. Nemů?u spát. Jsi jediný za kým tady mů?u jít." Posadili se do pohodlných ko?ených křesel ke stolu.

Chvíli si povídali o starých časech. O době, kdy je?tě byl svět celý a TX byli jen noční můry.
,,Jo, Dome, to byly dobrý časy. Ráda bych se vrátila zpět."
,,Já taky. Je?tě do doby kdy jsme spolu byli... ?el jsem do společnosti kvůli tomu ?e táta byl nemocný a přál si to. Mohli jsme je?tě být spolu."
,,Kdybys' ne?el, tak bys' nejspí? ani neobjevil, ?e je ve vzduchu a vodách vir. ?ádná Naděje by se nezformovala. Stálo to za to. Myslím." Chvíli se odmlčeli.
,,Dome, asi jsem vypila hodně vína, ?e jo?"
,,No, bylo toho dost."
Teri se v křesle protáhla jako kočka. Vstala z křesla a při?la blí? k Dominickovi.
,,Stoupni si." Řekla Teri Dominickovi
,,Proč?"
,,Prostě si stoupni."
,,No dobře." Dominick vstal z křesla. Stál kousíček od Teri. Přistoupila k němu je?tě blí? a letmo Dominicka políbila. Ten měl překvapený výraz. Teri se rozesmála.
,,Dome, tváří? se stejně jako před deseti lety." Dominick se sna?il zavzpomínat. Začal se taky smát. Potom si sedl na postel. Teri si sedla vedle něj a opřela se o Dominicka.
,,Dome, jsem unavená. Mů?u u tebe zůstat?"
,,Chce? u mě zůstat?"
,,Jo. Jako přespat. Jestli by ti to nevadilo," a usmála se na Dominicka.
,,Jasně." Dominick vstal a ?el pro dvě deky. Chvíli je hledal ve skříni a pak je vytáhl. Jednu dal Teri a druhou si vzal a ?el ke křeslu.
,,Kam jde? Dome? Přece nebude? spát v tom křeslu. Na tu postel se vejdem oba." Dominick uklidil deku zpátky. Vypnul světlo a ?el do postele k Teri. Přikryli se pod jednou dekou a přitiskli se k sobě.

Flynn se v zá?kodnické jednotce naučil dobře bojovat zá?kodnickým stylem a dařilo se mu. Za ne-moc dlouho dobu u? zničil s majorem s ostatními vojáky 6 hnízd.
,,Majore," oslovil Flynn majora svým hrubým hlasem ,,chtělo by to nějákou akci. Nevíte vo něčem poblí??"
,,Ne o niče-"
,,Majore!" vykřikl jeden z vojáků ,,blí?í se k nám hromada TX!"
,,Ser?ante, tady máte tu akci. Vojáku, kolik jich je?"
,,HODNĚ! Nemů?eme se tomu ubránit. Pokud se stáhneme teď, tak jim doká?eme utéct. Mo?ná."
,,OK. Seberte si zbraně a nějaké jídlo s sebou. Musíme vyrazit." Vojáci si pobalili ty nejnutněj?í věci, během dvou minut a vydali se na ústup. ?li rychle, aby je TX nezastihli. Kdy? byli od TX dostatečně daleko, tak major varoval základnu.
,,Ho?i," začal mluvit k vojákům ,,přijde pomoc. Zničíme ty TX, je jich tam fakt hodně. Navíc dostaneme ten nový druh brnění. Tohle ?edé mě začíná ?tvát."

Za nedlouho se v okolí začali seskupovat vojáci. Majorova jednotka dostala nové brnění. Bylo modré a lehčí. Dalo se v něm rychleji pohybovat a také bylo odolněj?í. Postupně tam bylo ji? hodně vojáků včetně jednoho Obránce-Benjamina. Major dostal rozkaz velet útoku. Věděl, ?e to bude velká bitva, co? bylo nezvyklé, jeliko? bojoval v zá?kodnických jednotkách. Na?těstí měl u sebe Flynna, který byl veteránem v těchto velkých bojích.
,,Základno," kontaktoval major centrálu ,,navrhuji aby útoku velel ser?ant Flynn Tag. V těchto velkých bitvách má ji? vět?í zku?enosti a doká?e se lépe zorientovat. Zvý?í se tím na?e ?ance na úspěch."
,,Povoluji." Major do?el za Flynnem, který se připravoval na boj.
,,Ser?ante," začal rozhovor ,,budete velet útoku. Máte v těchto bitvách vět?í zku?enosti ne? já, tak?e to je na vás."
,,Jo, konečně pořádná akce. To ničení hnízd mě začínalo pěkně srát."
Flynn seskupil své vojáky. Rozdělil je na 2 skupiny-jedna povede útok čelem a ta men?í zaútočí ze strany na TX.
Vojáci ?li směrem k TX...

2

Obě vojska se střetla. Okam?itě začal boj. TX i vojáci se takticky přemis?ovali a hledali nejlep?í místo kde se dá krýt. Nebylo zde moc mo?ností na nějaké taktizování, jeliko? okolo bylo a? moc trosek a nepřístupných míst. Nicméně, TX měli početní převahu a tlačili na vojáky.
,,Kde je ta druhá skupina?" Zeptal se major. Kryl se spolu s Flynem a je?tě jedním vojákem.
,,Budou tu ka?dou chvíli. Snad." Odpověděl mu na to Flynn a přeběhl do jiného úkrytu. Bitva zuřila v plném proudu a na boji?ti byl zmatek a chaos. V té bojovné bouři se na TX zhroutila ji? tak skoro zničená budova. V tu chvíli konečně dorazila druhá skupina. Napadli TX ze zadu a díky tomu byli TX obklíčeni. Nemohli odolávat útoku ze dvou stran. Navíc mezi nimi dělal chaos Benjamin, jeho? meč rozřezával jednoho TX za druhým. Po chvíli zbyla z TX jenom hromada mrtvol a kusů těl. Bylo to snadné vítězství.

Začali s hledat zranění a o?etřovat rány. Major v?e podrobně ohlásil na základnu. Potom se také přidal k o?etřování a hledání zraněných. Po pár hodinách začal zbytek vojáků mířit zpět na základnu a vzali s sebou raněné. Majorova zá?kodnická jednotka se zase dala dohromady. Nikdo z této jednotky nezemřel, co? bylo dobře. Začalo se stmívat. Jejich úkryt byl nejspí?e zničený, ale stejně se tam ?li podívat. Kdy? k němu do?li, začali zkoumat, kolik se toho po?kodilo. Byl v celkem dobrém stavu a opravy by měly zabrat maximálně dvě hodiny. Vojáci nelenili a dali se do práce. Začali hledat vhodné materiály na opravu. Také si budou muset najít nové zásoby.


Benjamin byl opět sám. Stál mezi troskami jednoho z mrakodrapů. Přemý?lel o bitvě, která nedávno proběhla. Nechtěl se je?tě vrátit na základnu. Rozhodl se, ?e něco najde. Něco, co mů?e zabít. Dostal se přes trosky na popraskanou silnici. ?el pomalu. Necítil ?ádného nepřítele. U? byla skoro tma, ale viděl ve tmě celkem dobře, tak?e mu to nedělalo moc velký problém. Sna?il se co nejvíce soustředit, aby ucítil nějakého nepřítele. Povedlo se. Vydal se rychle severozápadně přes trosky ve městě. Skupina TX hlídkovala na ulici. Benjamin byl za jejich zády. Na nic nečekal. Rychle se rozeběhl k nepříteli. TX si nestačili uvědomit co se vlastně děje a u? tři z pěti byli rozříznutí. Dal?ímu usekl ruku a poté ho nabodl. Poslední TX se zmohl na výstřel, ale ani se netrefil a u? taky le?el mrtvý na zemi. Vrátí se ke svým kolegům. Bude odpočívat, jeliko? ho za tři dny čeká velmi tě?ký úkol.

Na základně si Dominick ve své pracovně pročítal různá hlá?ení která dostal od senátorů. U? mu toho moc nezbývalo, ale rozhodl se, ?e si to přečte později, jeliko? ho to nebavilo a měl spoustu času. Rozhodl se, ?e zajde za Teri, se kterou se dnes viděl jenom ráno. Vy?el z pracovny a zamířil si to do její místnosti. Do?el ke dveřím. Ani neza?ukal a ve?el. Teri se válela na posteli.
,,Čau Dome..."
,,Ahoj. Zase nic nedělá??"
,,Jenom jsem chvíli odpočívala. Nic víc."
,,Ty jenom odpočívá?."
,,To jsi do zase při?el do mně hučet?"
,,Chtěl jsem se na tebe podívat." Teri si sedla na postel a protáhla se.
,,Sedni si ke mě." Pobídla Teri Dominicka a ten si vedle ní sedl.
,,Dome, ví? ?e na?i vojáci vyhráli celkem vět?í bitvu?"
,,Jo, sly?el jsem o tom. Taky jsem přemý?lel, ?e bychom měli vytáhnout do útoku. Nějaký vět?í ta?ení proti TXkům, nebo tak něco. U? dlouho tu jsme zalezlí. Potom to řeknu ostatním senátorům, aby připravili vojáky a zásobování."
,,Tak?e budu plánovat strategii? Mám tu spoustu připravených strategií pro různý situace."
,,Aspoň bude? něco dělat. Něco pořádnýho." Teri upřela své světlemodré oči na Dominicka. Chvíli se na sebe koukali.
,,Nechtěl by jsi mně někam vzít?"
,,Ehm, kam jako? Tady je jedno jestli jsi ve tvojí místnosti nebo někde venku, je to skoro stejný."
,,To nevadí. Alespoň se projdeme." Teri se na Dominicka usmála. ,,Tak půjdeme?" Zvedli se a ode?li.
Naposledy upravil Maxicek dne únor 4, 2010, 7:22 pm, celkově upraveno 4

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Příspěvek od Vivi » leden 30, 2010, 10:37 pm

Jedním slovem : Nádhera. Tohle mě fascinovalo stejně jako Livie, Post-apo, vypadá to, ?e tenhle ?ánr začínám mít díky tobě rád. Tě?ím se na pokračování. :wink:
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 655
Registrován: listopad 2, 2008, 5:31 pm

Příspěvek od Maxicek » leden 30, 2010, 10:40 pm

Díky jsem rád ?e se to někomu líbí a celkem mě to i udivuje, u? jenom kvůli tomu ?e jsem mizerný spisovatel. :)
Dal?í část napí?u nejspí? zítra, mo?ná i dneska.

EDIT: Vivi má? 555 příspěvků :D

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » leden 30, 2010, 11:37 pm

Jn... jinak taky si to prectu, ale az budu mit cas, ted sem v presu a sotva se sem dostanu...
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 655
Registrován: listopad 2, 2008, 5:31 pm

Příspěvek od Maxicek » leden 31, 2010, 1:13 am

Přidal jsem třetí část. Snad se bude líbit. :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » leden 31, 2010, 12:00 pm

WoW jak to asi ty TXka rozdrti :D je to fakt parada.

Maxicek píše:Mo?ná dvě kdy? najde? nějákýho pomalýho blba."


To me dostalo. Je to fakt zajimavej svet, je tam par gramatickych chyb, ale ja je delam samozrejme taky, tak bych tu o tom nemel kecat, ale napadem na to ma maloco...
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 655
Registrován: listopad 2, 2008, 5:31 pm

Příspěvek od Maxicek » leden 31, 2010, 1:26 pm

No, tak ten nápad začal jako holá kostra takovýho malýho příběhu kde proti sobě bojujou dvě frakce ve zničenym světě. Tenkrát jsme byl je?tě malej a myslel jsem si jak ?e to neni originální. :lol: Potom mě začali ovlivňovat různý filmy, kní?ky, hry a přidával jsme tam několik nápadu a postupně se to dostalo do týhle podoby. Třeba obránci byli původně obyčejní lidi bez nějákejch udělátek a teď je vět?ina z nich polo TX se spoustou mechanickej věcí uvnitř. :D

Jinak jsem nepochopil proč tě dostala ta věta ,,Mo?ná dvě, kdy? najde? nějákýho pomalýho blba."? To je ten dialog a? tak stupidní? :D A ď za pochvalu :)

EDIT: Dodal jsme poslední část 2. kapitoly. Je sice poměrně krátká, ale za to je taková akčněj?í.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » leden 31, 2010, 1:33 pm

Maxi ne, spis z toho pohledu, budes hned mrtver... budes mit dve vteriny... kdyz bude pomalej :D ... a rychlej? Ta akcni cast je pomerne dobre sepsana, maxi, ty bys to mel vydat a ne to tu postovat zadara.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 655
Registrován: listopad 2, 2008, 5:31 pm

Příspěvek od Maxicek » leden 31, 2010, 1:41 pm

Vydat to jako knihu? :o :shock: No, tak je to příjemná pochvala, ale nedová?il bych se to vydat. Nejsem takový ten člověk který si myslí, ?e má v?echno nejhor?í (dřív jsem takový byl), ale tohle vydat? To ne, kdy? u? tak přenechat kostru příběhu, postavy apod. někomu jinýmu, zku?eněj?ímu, navíc furt oxiduju na základní ?kole, tak?e neznám v?echny slohový mo?nosti vyprávění apod, tak?e vydat tohle bych si fakt netroufl :D

 
Příspěvky: 569
Registrován: květen 21, 2009, 7:49 pm

Příspěvek od Raptore » leden 31, 2010, 5:14 pm

Taky bych to viděl na knihu, Maxi ;) Je to fakt dobré, boje jsou vcelku dobře popsány, není v nich zmatek. Děj je poměrně luxusní, podle mě, mám rád sci-fi a post-apo :) Vcelku mě zajímá co se z toho e?tě vyvine ;) :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 881
Registrován: srpen 25, 2008, 9:01 pm

Příspěvek od Sorc » leden 31, 2010, 5:57 pm

Tak. Jak bych začal abych neurazil autora ani fanou?ky. Asi takhle. Pravděpodobně jsem jediný kdo tady teď bude psát naprosto upřímně, tak?e Maxi, mého příspěvku si buď mů?e? vá?it a nebo mě mů?e? poslat totálně do pr****. Je to na tobě. No, mo?ná jsem zvyklý na něco opravdu extra, ikdy? pochybuju. tohle je sice hezké, ale na knihu bych to vá?ně neviděl. Jsem zvědav, jak to bude dál, ale zatím mi to nepřijde nic moc. Ano, nápad je originální, obvykle toti? proti hordám mutantů bojuje jeden člověk, ne celá armáda. to je ale tak v?echno a poslední dobou je v?ude totálně přemutantováno, co? as můj dojem z tohoto světa kazí. boje mi moc skvěle napsané nepřijdou, ale vá?ně nevím jak by podle mě měly být napsané "správně". Na knihu bych to zatím neviděl, ale jak jsem u? napsal, uvidíme jak to bude pokračovat. Jo, pravda je bolestivá, ale mo?ná je někdy lep?í ji znát. Ka?dopádně nechci se tu hádat s fanou?kama a hlavně NECHCI abyste mi upřímně psali k čarosvětu to by ás museli zabanovat za nadměrné pou?ívání sprostých slov. U? cejtim jak mě tu kamenujete tak zdrham. Live long and prosper.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 655
Registrován: listopad 2, 2008, 5:31 pm

Příspěvek od Maxicek » leden 31, 2010, 6:02 pm

No, ale krtku ví? takovejhle příspěvků si vá?im nejvíc. Podle mě je takováhle kritika lep?í ne? třeba ,,jůůů má? to super" a mám rád upřímnost. Hlavně, kdy? mit ady ka?dej napí?e co je ?patně a co se nelíbí tak to mů?u změnit, ale kdyby to tu byla chvála tak pak budu psát furt stejný chyby apod. A taky si rozhodně myslím, ?e to na knihu neni, mo?ná tak nějáká ta základní kostra, ale to by ot musel někod jiný uplně přepracovat (jak u? jsem psal o pár psotů vý?e). ď :)

 
Příspěvky: 569
Registrován: květen 21, 2009, 7:49 pm

Příspěvek od Raptore » leden 31, 2010, 6:36 pm

Maxi, odstavec o tom, jak Dom řekne Teri, ?e bude senátorkou se mi zdál trochu zbytečný a bezpředmětný. Kdybys ho vyřadil, nic moc by se nestalo. A taky sem si v?iml, ?e si měl trochu zmatek v těch týmech v poslední části. Pokud se nepletu, ze 3 týmu si na chvilku udělal 4 a pak zase 3 :D Jenom oznamuju, neber to přímo jako kritiku ;)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 655
Registrován: listopad 2, 2008, 5:31 pm

Příspěvek od Maxicek » leden 31, 2010, 6:38 pm

Já si to teď přečetl a čtvrtý tým jsem nenalezl :D :O a jsem rád za jakoukoliv kritiku, samozřejmě bez nadávek. :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » leden 31, 2010, 10:18 pm

Ja nevim, se sorcem bych opravdu nesouhlasil, ja bych oponoval, protoze me se to vazne libi. Mozna to bude taky tim, ze ja ctu furt samy fantasy a to prectu treba kazdej tejden jedno, ale sci-fi, tech ctu docela malo, tkaze to nemam moc s cim srovnavat, proste me ti bitky prijdou dobry, sice je to obcas trochu chaoticky, ale zas ty mutanti jsou hold vsude, ale zalezi na pojeti. Treba elfove se dneska taky vyskytujou v kazdy fantasy knize. Muzem rict, ze je to uz kopirovani a ze je preelfovano?
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 655
Registrován: listopad 2, 2008, 5:31 pm

Příspěvek od Maxicek » únor 1, 2010, 1:55 pm

No a navíc je tě?ký vymyslet v dne?ní době něco originálního, ono je přeelfováno, ve vět?ině fantasy jsou elfové vzne?ení, mocní magičové a je to ohraný, samozřejmě existujou vyjímky jako Zaklínač kde jsou elfové bráni jako nejni??í spodina společnosti a druháý půlka hladoví v horách. A ve sci-fi se taky nedá nic moc vymyslet a post-apo taky vět?inou budou stjený, kromě toho ?e třeba jednou byl svět zničenej kvůli válc,e potom kvůli meteorytu atd. Zkrátka, přijít s něčím OPRAVDU originálním je u? asi nemo?ný, :( :?

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » únor 1, 2010, 3:14 pm

dnes uz se da neco revolucne jenom zpracovat, ten napad sam o sobe revolucni nebude, a u knih je to komplikovany i s tim spracovanim.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

 
Příspěvky: 569
Registrován: květen 21, 2009, 7:49 pm

Příspěvek od Raptore » únor 1, 2010, 6:25 pm

Originalita je ji? asi minulostí a u? s ničím novým přijít nejde. Ale je?tě je mo?no furt upravovat a dělat si to podle svého. Jinak přijít s něčím co tu je?tě nebylo je snad nemo?né.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 655
Registrován: listopad 2, 2008, 5:31 pm

Příspěvek od Maxicek » únor 3, 2010, 9:34 pm

Tak, přidal jsem první část třetí kapitoly, která je spí?e kecacího rázu. Také přemý?lím, ?e vydám nějaký dokument ve Wordu, kde by byly postavy-jejich minulost a třeba to, jak to bylo s Dominickem a Teri před TX. Chtěli by jste takový dokument?

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » únor 3, 2010, 10:42 pm

JE to dobrý, i kdy? pár rozhovorů mi tam přijde takových moc jednoduchýc, dětských nebo jak to říct. Ale hezká část a tě?im se na bitvu.

Jinak ten dokument by nebyl ?patnej, ale chce to v PDF jinak ti to nekdo editne a ukradne.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 655
Registrován: listopad 2, 2008, 5:31 pm

Příspěvek od Maxicek » únor 4, 2010, 1:03 pm

Michalc píše:Jinak ten dokument by nebyl ?patnej, ale chce to v PDF jinak ti to nekdo editne a ukradne.


V PDF mi to nikdo neukradne? Já atim pou?íval jenom .doc tak?e nevim co v?echno .pdf umí navíc.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » únor 4, 2010, 3:16 pm

PDFko se neda editovat (alespon ne beznym uzivatelem) a navic se to z nej blbe kopiruje. Pokud si do PDFka napises svoje jmeno, tezko ho odtamtud nekdo smaze, kdezto v docu to prepise kazdej hned. PDF je takovy zabezpecenejsi no...
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 655
Registrován: listopad 2, 2008, 5:31 pm

Příspěvek od Maxicek » únor 4, 2010, 7:24 pm

Tak pou?iji .pdf, bude to lep?í. Díky za radu.

A přidělal jsem dal?í část. Mů?e se zdát taková bezvýznamná, ale díky ní se stanou celkem podstatný události.


Zpět na Vaše příběhy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků