Kartaiovo pouť

Váš rozpracovaný projekt v libovolné verzi RPG Makeru.

Moderátor: Moderátoři

Přijde vám námět zajímavý?

Ano velmi.
4
25%
Sic je to klišé ale dobrý.
1
6%
Ne.
0
Žádná hlasování
Vůbec je to ohraný.
2
13%
Zní to dost zajímavě.
9
56%
 
Celkem hlasů : 16

 
Příspěvky: 55
Registrován: květen 20, 2010, 1:38 pm

Kartaiovo pouť

Příspěvek od Kartai Ishiraio » červen 1, 2010, 10:59 pm

Původně jsem chtěl dělat projekt Prince of Persia ale bylo by to moc těžké na scripty tak jsem se rozhodl pro toto. Stručně : Kartai 16 letý kluk dostane kopačky od své milované a tak jde za svym nejlepšim kamarádem půjdou se projít do lesa nedaleko od města a tam budou chtít přespat ale jeho kamarád Ray nemůže a tak odejde domů ale Kartai zůstane a uvědomí si že nikdy nešel pořádně hluboko do lesa a jeho zvědavost ho přemůže a půjde dál objeví tam jeskyni do které vleze uprostřed místnosti je stojan s knihou a kolem ní kruh. Kartai si začne nahlas číst v této knize a najednou omdlí.Ráno se probudí ale už to nebdue Kartai jak ho každý zná stal se z něj vládce větru a navíc nabral vědomosti o jakých se nikomu nezdálo a ví že přesně za rok má na jeho planetu zautočit král temnot a on jakožto vládce elementu má najít ostatní vyvolené a předat jim jejich elementy všechny je sjednotit a tak se postavit krály temnot a přemoct ho.Kniha mu dává různé hádanky a nápovědy jak ostatní nalézt a jak ovládat své schopnosti a tak začne Kairenova pout. Jenom chci říci že to nebdue hra jelikož neumim programvoat a nic tak z toho udělám seriál at tam mohu dávat různé efekty a tak doufám že i tak to neztratí na zajímavosti ale neumim bohužel ani s grafikou takže kdyby se našel někdo kdo by chtěl pomáhat at mi kdyžtak tady písne děkuji :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Kartaiovo pouť

Příspěvek od JKlena » červen 2, 2010, 5:55 am

Pokad nepotrebuješ grafiku jak od velmajstra, tak sa ti nabidam, sice sa len učim pixelart, ale myslim že pár vecí ti stíhám spravit, povedz co zhruba by si potreboval a ja skusim neco spatlat, aby si videl jak moja tvorba vypadá...

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 661
Registrován: červen 19, 2008, 11:03 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Kartaiovo pouť

Příspěvek od Neas » červen 2, 2010, 7:15 am

Příběh mi přijde zajímavý, jen mě zarazila část, že to nebude hra, protože neumíš programovat :) . Od toho přece je RPG Maker, pro lidi, co neumí programovat :wink: . Jinak jak sem pochopil, jde o projekt odehrávjíci se v 21. stol?

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: Kartaiovo pouť

Příspěvek od Michalc » červen 2, 2010, 1:57 pm

Namet vypada zajimave, spis se bojim, jestli to nebude moc na zacatecnika s RM ... Protoze vlastni grafiku a takovy vsecko tam zakomponovat s tim se da lehko udelat chyba i v pripade, ze je nekdo amatersky pokrocily jako ja.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 361
Registrován: březen 3, 2010, 5:59 pm
Bydliště: Chomutov

Re: Kartaiovo pouť

Příspěvek od komi » červen 2, 2010, 3:41 pm

Přijde mi to zajmavý a budeš to dělat v WINDOWS MOVIE MAKERU???
Obrázek
Komi
Moje stránky: http://rm2k3.svet-stranek.cz/
RM2K3 4ever ;-)

 
Příspěvky: 55
Registrován: květen 20, 2010, 1:38 pm

Re: Kartaiovo pouť

Příspěvek od Kartai Ishiraio » červen 2, 2010, 7:50 pm

no já vim že je rpg mager pro ty co neumí programovat ale já nevim vždycky sem milvoal anime a chtěl bych do toho fušovat tak si to zkusim nejdřív jako seriál a k tomu možná jako přílohu později hru :) a nebo by hra na vazovala jako 2 část na to :) GRAFIK: grafiku od velmajstra ne jako aby vypdaly ty efekty nějak třeba jak vytasí meče a začnou proti sobě nebo vyvolávání kouzel nějak :) a budu to dělat v normálnim rpg maker XP asi :) a v movie makeru budu dělat jenom intro a ending :) a pak tam chci udělat to že si to můžeš kdekolvi uložit a později pustit od té části kde jsi skončil :) a ano je to možná těžký projekt na začátečníka ale pokud si nedáme velké cíle nedosáhnem velkých výkonnů :)

 
Příspěvky: 55
Registrován: květen 20, 2010, 1:38 pm

Re: Kartaiovo pouť

Příspěvek od Kartai Ishiraio » červen 2, 2010, 7:56 pm

Neas píše:Příběh mi přijde zajímavý, jen mě zarazila část, že to nebude hra, protože neumíš programovat :) . Od toho přece je RPG Maker, pro lidi, co neumí programovat :wink: . Jinak jak sem pochopil, jde o projekt odehrávjíci se v 21. stol?
nn nebude v 21.století nevim proč ale vždy mě fascinovala doba rytířská :) ale spíš udělám takovou smíchanou xD

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Re: Kartaiovo pouť

Příspěvek od Vivi » červen 2, 2010, 7:58 pm

Mě to připadá, jako strašný klišé. Nějakej kluk nalezne něco (, omdlí :roll: ), dostane shopnosti, a bude muset fightit s králem temnot a tak zachránit svět. Chápu, že je to tvoje první hra, ale ten příběh fakt podle mě za moc nestojí (ale knížka dávající hádanky může být dobrá, ještě kdyby vtipkovala, to by se mi moc líbílo :lol: ). Nenech se tím rozhodit, je to jen můj názor :wink:
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Kartaiovo pouť

Příspěvek od JKlena » červen 2, 2010, 8:21 pm

ale dobrý názor... :wink:

 
Příspěvky: 55
Registrován: květen 20, 2010, 1:38 pm

Re: Kartaiovo pouť

Příspěvek od Kartai Ishiraio » červen 2, 2010, 10:09 pm

Jako budoucí spisovatel se stydim za to že jsem nevymyslel lepší příběh ale nechtěl bych rozepisovat příběh na 300 stránek to asi chápete :) ano je to klišé ale v dnešní době je těžké vymyslet něco originálního ale zamlouvá se mi ten nápad s tim že ta kniha bude vtipkovat mohl bych tam hodit něco podobného no :) a jinak jsem rád za každý názor at je to kritika nebo chvála kritika mě žene kupředu a chvála mi dodá sebevědomí že to jde dobře :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 661
Registrován: červen 19, 2008, 11:03 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Kartaiovo pouť

Příspěvek od Neas » červen 2, 2010, 10:18 pm

když je dobré zpracování, nezáleží na tom, jestli je námět klišé. Ale jestli se hodláš držet toho udělat z toho seriál místo hry, radil bych použít jiný program než RPG Maker. Nebo jestli na něm trváš, alespoň to nevydávat jako aplikaci, ale soubor ve formátu např. avi nebo mkv :)

 
Příspěvky: 55
Registrován: květen 20, 2010, 1:38 pm

Re: Kartaiovo pouť

Příspěvek od Kartai Ishiraio » červen 2, 2010, 10:24 pm

a v čem jinym by to šlo ? pokud víš mohl by jsi poradit :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 655
Registrován: listopad 2, 2008, 5:31 pm

Re: Kartaiovo pouť

Příspěvek od Maxicek » červen 3, 2010, 12:04 pm

Zní to zajímavě, seriál z RM by mohl být zajímavý, ale mám takovej nápad, co to udělat jako třeba Heavy Rain/Fahrenheit? S tím že by tma bylo víc "seriálovsti", tj že na některých místech by sis vybral co uděláš a podle toho by se potom mohla větvit dějová linka, vztahy s postavama atd. V RM by to bylo určitě originální a není to nesplnitelné, jenom to bude chtít více času a práce, hlavně si myslím, že by to mohlo být zábavnější než normální film. :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek

 
Příspěvky: 55
Registrován: květen 20, 2010, 1:38 pm

Re: Kartaiovo pouť

Příspěvek od Kartai Ishiraio » červen 3, 2010, 12:51 pm

Maxicek píše:Zní to zajímavě, seriál z RM by mohl být zajímavý, ale mám takovej nápad, co to udělat jako třeba Heavy Rain/Fahrenheit? S tím že by tma bylo víc "seriálovsti", tj že na některých místech by sis vybral co uděláš a podle toho by se potom mohla větvit dějová linka, vztahy s postavama atd. V RM by to bylo určitě originální a není to nesplnitelné, jenom to bude chtít více času a práce, hlavně si myslím, že by to mohlo být zábavnější než normální film. :)

No nápad je to dobrý ale počítej s tím že sem začátečník a nedokážu udělat to aby sis mohl stokrát vybrat něco jiného xD :) ale mohl bych to zkusit chtěl bych vydávat tak jeden díl měsíčně :)

 
Příspěvky: 55
Registrován: květen 20, 2010, 1:38 pm

Re: Kartaiovo pouť

Příspěvek od Kartai Ishiraio » červen 3, 2010, 12:56 pm

Už mám návrh na intro takže do kocne tejdne byste se ho mohly dočkat :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: Kartaiovo pouť

Příspěvek od Michalc » červen 3, 2010, 1:22 pm

Kartai Ishiraio píše:Jako budoucí spisovatel se stydim za to že jsem nevymyslel lepší příběh ale nechtěl bych rozepisovat příběh na 300 stránek to asi chápete :) ano je to klišé ale v dnešní době je těžké vymyslet něco originálního ale zamlouvá se mi ten nápad s tim že ta kniha bude vtipkovat mohl bych tam hodit něco podobného no :) a jinak jsem rád za každý názor at je to kritika nebo chvála kritika mě žene kupředu a chvála mi dodá sebevědomí že to jde dobře :)


Budoucí spisovatel? ty máš naplánováno, co budeš dělat?
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

 
Příspěvky: 55
Registrován: květen 20, 2010, 1:38 pm

Re: Kartaiovo pouť

Příspěvek od Kartai Ishiraio » červen 3, 2010, 1:49 pm

Michalc píše:
Kartai Ishiraio píše:Jako budoucí spisovatel se stydim za to že jsem nevymyslel lepší příběh ale nechtěl bych rozepisovat příběh na 300 stránek to asi chápete :) ano je to klišé ale v dnešní době je těžké vymyslet něco originálního ale zamlouvá se mi ten nápad s tim že ta kniha bude vtipkovat mohl bych tam hodit něco podobného no :) a jinak jsem rád za každý názor at je to kritika nebo chvála kritika mě žene kupředu a chvála mi dodá sebevědomí že to jde dobře :)


Budoucí spisovatel? ty máš naplánováno, co budeš dělat?

Přímo ne ale rád píšu povídky básně a písničky :) a ne jednou se mi na moje básničky podařilo zbalit holku :) Píšu protože mě to baví ale vážně by jsem nechtěl dělat 300 stránkový rpg xD

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: Kartaiovo pouť

Příspěvek od Michalc » červen 3, 2010, 3:45 pm

300 stranek scenare je hodne, ale spis staci napsat peti-strankovy pribeh. Ono k dobarveni RPG slouzi ty side-questy a podobne veci, ktere jsou zbytecne pripravovat predem.

Me se ten scenar jako celkem i libi, ale rikam, jde o zpracovani.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

 
Příspěvky: 55
Registrován: květen 20, 2010, 1:38 pm

Re: Kartaiovo pouť

Příspěvek od Kartai Ishiraio » červen 3, 2010, 3:54 pm

Já tě chápu :) ale ted se snažim udělat nějaký pořádný intro ale jak říkám moje první zkušenost s timhle takže to nebude nic moc ale možná že jestli vydrží alspon jeden fanoušek tak od dílu 1200 xD by se to mohlo zlepšit xD

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: Kartaiovo pouť

Příspěvek od Michalc » červen 3, 2010, 4:10 pm

Tak uvidime, preju ti, aby ti to vyslo dle tvejch predstav, kdyby ne co, na me se muzes obratit, poradim :D pokud budu moct.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 586
Registrován: duben 7, 2010, 4:47 pm
Bydliště: někde v Praze

Re: Kartaiovo pouť

Příspěvek od Poryg » červen 4, 2010, 2:40 pm

Seriál... Nezní to nejhůř, ani špatně, i když jestli budeš chtít vtvořit seriál a pak podle toho seriálu hru, tak to nebude úplně ono. Tím míním to, že něco podobného je rozdíl, když si přečteš knihu a pak se podíváš na film, než když se podíváš na film a přečteš si knihu :D

Snad jsem pochopil správně.
http://www.ulozto.cz/7478224/lsdemo-zip


Ach, jak já byl šťastný, když jsem přišel na to, jak vytvořit svoji mapu :D
Ach, jak já byl šťastný, když jsem přišel na to, jak fungují switche a variably :D
Ach, kdepak jsou ty časy? Teď RM otevřu jednou za sto let... :(

 
Příspěvky: 55
Registrován: květen 20, 2010, 1:38 pm

Re: Kartaiovo pouť

Příspěvek od Kartai Ishiraio » červen 4, 2010, 10:25 pm

Poryg píše:Seriál... Nezní to nejhůř, ani špatně, i když jestli budeš chtít vtvořit seriál a pak podle toho seriálu hru, tak to nebude úplně ono. Tím míním to, že něco podobného je rozdíl, když si přečteš knihu a pak se podíváš na film, než když se podíváš na film a přečteš si knihu :D

Snad jsem pochopil správně.

No asi máš pravdu :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 881
Registrován: srpen 25, 2008, 9:01 pm

Re: Kartaiovo pouť

Příspěvek od Sorc » červen 6, 2010, 3:26 pm

Tak jak to tady vypadá? Bude ten slibovaný opening? :)

 
Příspěvky: 55
Registrován: květen 20, 2010, 1:38 pm

Re: Kartaiovo pouť

Příspěvek od Kartai Ishiraio » červen 6, 2010, 4:03 pm

Sorc píše:Tak jak to tady vypadá? Bude ten slibovaný opening? :)

Velice se omlouvám ale byly tu jsité technické potíže (Troška alkoholu v krvy) a tak ten oppening jsem nestihl dodělat ale můžete se těšit vše dodělám a uvidíte základ oppeningu protože ten dokončený a urpavený uvidíte teprve v prvním díle :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 881
Registrován: srpen 25, 2008, 9:01 pm

Re: Kartaiovo pouť

Příspěvek od Sorc » červen 6, 2010, 5:45 pm

Už aby to bylo :)

Další

Zpět na Projekty v RPG Makeru (všechny verze)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků