Nekonečná cesta

Váš rozpracovaný projekt v libovolné verzi RPG Makeru.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 28
Registrován: září 11, 2010, 7:04 pm
Bydliště: Brno

Re: Nekonečná cesta

Příspěvek od Tutifus » listopad 14, 2010, 12:32 am

Projekt momentálně stojí, nedostatek času málo inspirace, ale za nedlouho na tom zase začnu pracovat... s demem si chvilku počkejte, upnu až když bude vůbec co hrát xD
...I need to die to feel alive... *by Nightwish*

 
Příspěvky: 26
Registrován: září 7, 2010, 2:54 pm

Re: Nekonečná cesta

Příspěvek od Gorkan » listopad 14, 2010, 8:17 am

ok

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 28
Registrován: září 11, 2010, 7:04 pm
Bydliště: Brno

Re: Nekonečná cesta

Příspěvek od Tutifus » listopad 29, 2010, 12:38 am

Přidávám další screen s důkazem, že na tom stále dělám, leč velmi pozvolným tempem... napadlo mě předělat pár věcí a tak se znovu (no... spíše ještě) věnuji intru... celý příběh bude "jakoby" vyprávěn zkrze vzpomínky, které si Elisa znovu uvědomuje (po tom, co zapoměla kdo a co je vůbec zač) ...

Obrázek


Jak si jistě můžete všimnout změnil jsem i styl zobrazování dialogů za což můžu vděčit scriptu s názvem Hermes...
...I need to die to feel alive... *by Nightwish*

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 361
Registrován: březen 3, 2010, 5:59 pm
Bydliště: Chomutov

Re: Nekonečná cesta

Příspěvek od komi » listopad 29, 2010, 7:06 am

Hra se mi líbí, už se těším na další demo.
Obrázek
Komi
Moje stránky: http://rm2k3.svet-stranek.cz/
RM2K3 4ever ;-)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 586
Registrován: duben 7, 2010, 4:47 pm
Bydliště: někde v Praze

Re: Nekonečná cesta

Příspěvek od Poryg » prosinec 8, 2010, 4:13 pm

Zatím to vypadá zajímavě, ale mám tu pár připomínek.
Například to vězení: Můžeš tam udělat třeba to, že ji chytnou poprvé no ale vzhledem k její chudobě ji odsoudí na pár dní, pak třeba na týden, pak na měsíc pak až provede tu vlastizradu, nebo takhle, aby to nebylo jako že kvůli jedné krádeži nějaké věci (ani nevím jaké) jde hned sedět na doživotí nebo na XXX let :) Že vlastně to by bylo divný, aby za krádež třeba jednoho jabka hned nafasovala půl století. (dávám jen příklad :D)

Taky mám připomínku ohledně toho, že máš hodně eventů. Z toho si nic nedělej, na začátku je toho vždycky hodně. Hodně eventů, hodně switchů, atd. Například v mém projektu je to takový, že jsem ještě ani nezačal pořádně dělat no a hned mám třeba já nevim 20 variablů, 6 common eventů a neurékom switchů :)
http://www.ulozto.cz/7478224/lsdemo-zip


Ach, jak já byl šťastný, když jsem přišel na to, jak vytvořit svoji mapu :D
Ach, jak já byl šťastný, když jsem přišel na to, jak fungují switche a variably :D
Ach, kdepak jsou ty časy? Teď RM otevřu jednou za sto let... :(

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 28
Registrován: září 11, 2010, 7:04 pm
Bydliště: Brno

Re: Nekonečná cesta

Příspěvek od Tutifus » prosinec 8, 2010, 11:21 pm

s tím vězením to už je trochu jinak jak to bylo původně, žel času je málo, takže na tom dělám poskromnu...

celý začátek je trochu více méně překopaný a tato scéna z vězení bude v zemi Kazimíra, vězení i tak bude na doživotí, ale důvody budou trochu jiné a bude za to moct i její otec, i když nechtěně... ještě sakra bych mohl vymyslet jak se ty země vůbec jmenují xD
...I need to die to feel alive... *by Nightwish*

Předchozí

Zpět na Projekty v RPG Makeru (všechny verze)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků