Stargate: Altera

Váš rozpracovaný projekt v libovolné verzi RPG Makeru.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Stargate: Altera

Příspěvek od JKlena » říjen 10, 2010, 7:18 pm

Rozhodl sem se založit tuto sekci protože chystám velký návrat k stargate už sem i vymyslel text do úvodního videa, nebudu se tu obkecávat ten text vám i bez videa řekne hodne:

,, Stargate ALTERA''
Antikové, v dnes známem vesmíru údajne nejvyspělejší rasa. Nekteří jim říkaj "Předkové" jini "Bohové" zbylý proste "Antikové", ale najdou se i tací jež je podnes nazývají "Alteráni". Je to rasa jež dosáhla také inteligence že opustili formu fyzického bití a přešli na vyžší formu bití. Niní existují pouze jako energie.Nebilo tomu ovšem tak vždy. I tahle rasa prošla vývojem, bádaním, objevováním, učením se. Taky měli své krušné chvilky. A taky pocítili válku i mír. Také kdysi byli prostí farmáři, a časem ....

Video kde budou budovat město jako je atlantida, lode třídy Aurora, a pár hvězdných bran.

Ale vratmě se v čase ješte dál, vraťme se tam kde jen začali objevovat vesmír na lodích. Do doby kdy ješte neexistovali brány. Už v té době navázali kontakt s vyspělími rasami, snemiž založili koalici. Tuto koalici nazvali "Společenství čtyř". Patřili sem "Asgardi" rasa lidí jež dělala nelidské experimenty. Pokoušeli se vzájemne klonovat, ale nikdy nevypěstovali klon schopný myslet samostatne, ale časem přišli na to jak přenášet své vjedomí. A v tedy začali trpět vplivem své vlastní geniality.... Dále sem patřili "Furlingové" tajemná rasa cestovatelú. Byl to národ jež vždy chtěl objevovat vesmír a nikdy se nezajímali o svou vlastní planetu.Následkem vývoje své technologie ji zničili, ti jež přežili zůstali na mateřských lodí jako lidé jež nikdy nebudou mít domov, jako CESTOVATELÉ....Také sem patřili "Noxové" rasa bojovníku s nesmírne vyspělími zbraněmi, ale zašli moc daleko, tak daleko že je jejich vlastní zbraně téměř vyhubili... Ti jež přežili, se stali pacifisty.... Ale né všichni... A také sem patřili "Alterané" rasa výskumníkú jež chtěli vytvořit dokonalý svět, po objevu mezigalaktického cestováni se rozhodli vytvořit si dokonalou GALAXII, ale cestování na lodích bylo nevýhodné pro všechny rasy. A tak se koalice Čtyř rozhodla vybudovat systém hvězdných brán pro rychlejší dopravu. Noxové, jež tedy měli nejrychlejŠí lodě doslova "Rozesáli" prototypy bran po mnohých planetách. A právě vtedy znikli prvé Alteranské průzkumné tými, jež měli za úkol seznámit vyspělé rasy s jejich technologií a navázat obchodné vtahy, a ty méně vyspělé rasy naměrovat tim správnym směrem...


Co se systémů týče:
ABS (moje)
CMS (moje)
AMS (R4)
HUD (moje)
DMG system (moje)

To je zatim všechno až dokončim výzor brány (do 2 dnů to typuju) tak sem dám screen, dovtedy si můžete pokrok shlédnout v sekci "resource k RMXP" téma "STARGATE ze vŠím všudy". Doufám že sem vás zaujal a Že se vám hra bude líbit, ale vězte že se ji pokusím dohnat k dokonalosti a bude to chtít opravdu kopu vlastní grafiky (i když s Paint.NET to nebude tak zlé) bude to trvat opravdu dlouho....

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1416
Registrován: červen 13, 2007, 11:05 am
Bydliště: Brno, snad někde na kopečku.

Re: Stargate: Altera

Příspěvek od Grim » říjen 10, 2010, 7:21 pm

Držím palce a jsem rád , že jsi se konečně odhodlal.
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 194
Registrován: září 25, 2010, 10:59 pm

Re: Stargate: Altera

Příspěvek od Phoboss » říjen 10, 2010, 7:32 pm

Klena a jestli chceš trošku bych ti upravil ten text, ty chyby ... to je děs chlape jeden :roll:
ObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 361
Registrován: březen 3, 2010, 5:59 pm
Bydliště: Chomutov

Re: Stargate: Altera

Příspěvek od komi » říjen 10, 2010, 7:32 pm

Tak se moc těšim hlavně na grafiku od tebe :D .
Obrázek
Komi
Moje stránky: http://rm2k3.svet-stranek.cz/
RM2K3 4ever ;-)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Stargate: Altera

Příspěvek od JKlena » říjen 10, 2010, 7:35 pm

Tak jo phobe gramatika mi nejde a počkej aŽ ti to pošlu PMkou všechno (snad ješte dnes večer).

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: Stargate: Altera

Příspěvek od Michalc » říjen 10, 2010, 9:45 pm

Njn, "BÍT" či "NEBÍT" :D to je otázka... Ale jinak to zni dobre, tesim se, ze budes zas na necem delat.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 655
Registrován: listopad 2, 2008, 5:31 pm

Re: Stargate: Altera

Příspěvek od Maxicek » říjen 11, 2010, 12:21 pm

Držim palce. Snad to dotáhneš do konce. Budu čekat na nějakou hratelnou ukázku. Děláš na hře už přímo, nebo zatím jenom píšeš scénář, grafiku etc?
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 794
Registrován: únor 14, 2010, 10:07 pm
Bydliště: Slaný. To je kousek od Prahy.

Re: Stargate: Altera

Příspěvek od legition » říjen 11, 2010, 1:32 pm

:tanec: :tanec: :hello: :hello: :yes: :yes:
Obrázek


Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Stargate: Altera

Příspěvek od JKlena » říjen 11, 2010, 1:35 pm

Maxicek píše:Držim palce. Snad to dotáhneš do konce. Budu čekat na nějakou hratelnou ukázku. Děláš na hře už přímo, nebo zatím jenom píšeš scénář, grafiku etc?


systémy sem už udělal na grafice budu pracovat asi počas celého vývoja a scénar mam silne načrtnutý už len budem konkretizovat misie...

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 794
Registrován: únor 14, 2010, 10:07 pm
Bydliště: Slaný. To je kousek od Prahy.

Re: Stargate: Altera

Příspěvek od legition » říjen 11, 2010, 1:36 pm

kdyby si snečím ptřeboval pomoc ozvi se chlape
Obrázek


Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Re: Stargate: Altera

Příspěvek od Vivi » říjen 11, 2010, 4:10 pm

Super, jsem rád že ses k tomu vrátil, příběh mě navnadil, tohle si určitě zahraju :wink:
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 293
Registrován: listopad 2, 2009, 11:30 am
Bydliště: Horúce Peklo

Re: Stargate: Altera

Příspěvek od Raiper34 » říjen 12, 2010, 4:29 pm

Sorry ale popravde neverím že to víde..... mal si tu projekty, aj pokemona ale nič si nedokončil..... :roll:
Tým nehovorím že ja som v RM niečo naozaj dokončil (to by som klamal) ale ja som predsa niečo už vydal :?
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 655
Registrován: listopad 2, 2008, 5:31 pm

Re: Stargate: Altera

Příspěvek od Maxicek » říjen 12, 2010, 5:00 pm

Souhlasim s Raiperem, Kleno ty se do něčeho nadchneš a pak... skutek uteče, ale co je mnohem smutnější - takhle na tom je většina fóra (včetně mě)! A bojím se, že to taky bude furt. Ale to sem nepatří a já ti pořád držím palce a doufám, že to dotáhneš do konce a vytvoříš si vlastní hru :yes:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: Stargate: Altera

Příspěvek od Michalc » říjen 12, 2010, 6:30 pm

Tak ja jsem taky vydal Cat's Quest, to jsou ale mini hry co zabavi na deset minut a me ani nebavi takove hry tvorit, to je moc lehky eventovani.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Stargate: Altera

Příspěvek od JKlena » říjen 12, 2010, 7:25 pm

Problém je v tom že dlouhé hodiny prosedím u grafiky a časem me to přestane bavit... A i to jen když mám čas...

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 794
Registrován: únor 14, 2010, 10:07 pm
Bydliště: Slaný. To je kousek od Prahy.

Re: Stargate: Altera

Příspěvek od legition » říjen 16, 2010, 4:01 pm

Já ti věřím... víš přeci jak moc si toužím vydět SG hru....
Obrázek


Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Stargate: Altera

Příspěvek od JKlena » říjen 16, 2010, 7:27 pm

legi mohl bys mi pomoct vytvořit prapůvodný tvar měst antiku případne nejaké materské lode? staČí jen opísat nejaký návrh, protože moc mě toho nenapadá... a poslat mi to PMkou? :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Stargate: Altera

Příspěvek od JKlena » říjen 23, 2010, 10:23 am

Myslite že by byl takovýto effekt červí díry dobrý? fakt nevim jak bych ji nakreslil a teď sem si našel jednoduchej postup, ale nevim jestli by to tak dobře vypadalo....
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1416
Registrován: červen 13, 2007, 11:05 am
Bydliště: Brno, snad někde na kopečku.

Re: Stargate: Altera

Příspěvek od Grim » říjen 23, 2010, 10:32 am

Zkus to udělat jako kapající kapku s televizním šumem.
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Stargate: Altera

Příspěvek od JKlena » říjen 23, 2010, 10:36 am

ja nemam photoshop :roll:

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 794
Registrován: únor 14, 2010, 10:07 pm
Bydliště: Slaný. To je kousek od Prahy.

Re: Stargate: Altera

Příspěvek od legition » říjen 25, 2010, 8:14 am

Jo jasně klenáči kouknu se ti na svoje staré nákresy :-D
Obrázek


Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 194
Registrován: září 25, 2010, 10:59 pm

Re: Stargate: Altera

Příspěvek od Phoboss » říjen 25, 2010, 7:54 pm

Jklena:
Tak konečně mam hotovej 3D model tý tvojí brány (doufám že se od posledně moc nezměnila :D ) takže se můžem pustit do toho uložení, dneska na to už asi nebude chuť, zas u toho sedim nonstop, ale snad během příštího týdne by jsme mohli zase o kousek poskočit. Jak jsi na tom ? nějakej další pokrok od posledně?

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

ten ovladač na zadávání symbolů není můj model
ObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Stargate: Altera

Příspěvek od JKlena » říjen 26, 2010, 6:00 am

osposledně se změnilo snad je to že furt máme písemky a že tu byl pokus udělat nejakou hezkou červí díru....

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 194
Registrován: září 25, 2010, 10:59 pm

Re: Stargate: Altera

Příspěvek od Phoboss » říjen 26, 2010, 6:42 am

JKlena píše:osposledně se změnilo snad je to že furt máme písemky a že tu byl pokus udělat nejakou hezkou červí díru....

Takze ulozeni brany uz mas vychytany? Cervi dira je v jakym stadiu? On ten model pujde pouzit i k tomuhle
ObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Stargate: Altera

Příspěvek od JKlena » říjen 26, 2010, 1:22 pm

Na Červí díru sa možeš kuknut výšej jednalo sa mi v podstate len o to zistit Či by sa ostatným taková červí díra lúbila a né podstavec nemam :( Nestíham...
Ale už mám náčrtky starých antických technológii...

Další

Zpět na Projekty v RPG Makeru (všechny verze)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků