IZUAL STORY demo(1 act)

Váš rozpracovaný projekt v libovolné verzi RPG Makeru.

Moderátor: Moderátoři

Mam dodělat zbytek hry(11 actů)

Určitě! Fajn hra :)
5
45%
Ano
1
9%
Nevím
3
27%
Jak chceš
2
18%
Ne
0
Žádná hlasování
Takovou hovadinu???
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 11

 
Příspěvky: 4
Registrován: prosinec 24, 2010, 11:33 am
Bydliště: HK7

IZUAL STORY demo(1 act)

Příspěvek od LUKASAPOHLOSA » leden 2, 2011, 3:41 pm

Tato hra je produkce po 2 dnech :D jakmile jsem stáhl RPG maker VX tak jsem si k němu sedl a bez jakých koli vědomostí začal kutit hru :D Podívejte se sami co z toho vzešlo ;) Rád bych zjistil, jestli má cenu dodělat zbylých 11 actů :D

Hra je o mladíkovy jménem Izual, kterého trápí zlé sny, ve kterých se mu zobrazuje vládce pekel a podsvětí Satanus. Žije ve vesničce Readshriin obklopené nebezpečnou divočinou... Jamkmile se porozhlédnete po nejbližším okolí, zjistíte, že je zamořené hordami monster. Děj však opravdu začne, až když ve své přehnané odvaze zabijete nestvůru strážící památku moci! Poté teprve začne hon o vaši hlavu a o zničení celého světa!

Několik nepřátel+BOSS
Všechny krabice atd. lze prohledat (včetně kamenů, stromů atd.)
28 map ( některé 30*15, některé 17*13)
3 rozličné povolání
4 postavy, které se k vám mohou přidat( 2 z nich jsou v nedodělané mapě města pro 2 act)
volná pohyblivost mezi acty

+1HP a MP/level
+1 SIL,OBR,ODL,INT/3 levely
+1skill/3 levely
(levelovani zatim jen do LVL 12)

Vysoká obtížnost(tu já rád :D),ale později si to vaše postava bude dávat ;) (jakžtakž :D)

ODKAZ ZDE: http://www.uloz.to/7228587/mygame-act-i-exe (heslo:lukasapohlosa)

(zabre cca 3,5 hod)

Obrazky:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

:)
Naposledy upravil LUKASAPOHLOSA dne leden 4, 2011, 6:58 pm, celkově upraveno 14

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Re: IZUAL STORY demo(1 act)

Příspěvek od Vivi » leden 2, 2011, 4:02 pm

A heslo nám nedáš? (vyskakuje mi tohle : Soubor MYGAME-act I.exe je zaheslovaný.
Prosím, zadej heslo.)
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

 
Příspěvky: 4
Registrován: prosinec 24, 2010, 11:33 am
Bydliště: HK7

Re: IZUAL STORY demo(1 act)

Příspěvek od LUKASAPOHLOSA » leden 2, 2011, 4:05 pm

Pardon ;) Chybička :D Snad se bude líbit :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 361
Registrován: březen 3, 2010, 5:59 pm
Bydliště: Chomutov

Re: IZUAL STORY demo(1 act)

Příspěvek od komi » leden 2, 2011, 5:35 pm

Hele těch 3,5 hodiny to zabírá už teď a nebo později celá hra?
Obrázek
Komi
Moje stránky: http://rm2k3.svet-stranek.cz/
RM2K3 4ever ;-)

 
Příspěvky: 4
Registrován: prosinec 24, 2010, 11:33 am
Bydliště: HK7

Re: IZUAL STORY demo(1 act)

Příspěvek od LUKASAPOHLOSA » leden 2, 2011, 5:36 pm

teď :D jsem náročnej! než se postava vyvine a než to prozkoumáš a přijdeš na to jak se dostat k bossovi to chvili trva hold ;)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 361
Registrován: březen 3, 2010, 5:59 pm
Bydliště: Chomutov

Re: IZUAL STORY demo(1 act)

Příspěvek od komi » leden 2, 2011, 5:39 pm

:D A ještě něco: když to nainstaluju a dám spustit tak mi to napíše"Unable to find file Audio/BGM/"13podzimu&widow"
EDIT: Ještě tam chybí grafika postav "monsters."
Naposledy upravil komi dne leden 2, 2011, 6:12 pm, celkově upraveno 1
Obrázek
Komi
Moje stránky: http://rm2k3.svet-stranek.cz/
RM2K3 4ever ;-)

 
Příspěvky: 4
Registrován: prosinec 24, 2010, 11:33 am
Bydliště: HK7

Re: IZUAL STORY demo(1 act)

Příspěvek od LUKASAPOHLOSA » leden 2, 2011, 5:41 pm

Ja tušil něco! :D Sakra...to je tim songem :D Tak moment ja ji sem přidam a zkopčiš to do audia ;) Maš to v prvnim přispěvku ;) Jojo...monstra...ja je sem hned přidam :) Tak to pak zkopči ;)
Naposledy upravil LUKASAPOHLOSA dne leden 3, 2011, 2:29 pm, celkově upraveno 2

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: IZUAL STORY demo(1 act)

Příspěvek od Michalc » leden 2, 2011, 8:35 pm

Hlavne aby to nebyla nuda, vetsinou, jak se to kazdej snazi natahovat, aby byl delsi herni cas, tak to je horsi nez lepsi.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

 
Příspěvky: 4
Registrován: prosinec 24, 2010, 11:33 am
Bydliště: HK7

Re: IZUAL STORY demo(1 act)

Příspěvek od LUKASAPOHLOSA » leden 3, 2011, 2:27 pm

Já to nenatahoval :D Ja to prostě udělal :D Uvidim, jak se to bude líbit a případně upravim ;)

Mimohodem... pokud jste si to stáhli tak si zálohujte savy a já sem dám odkaz na verzi, ktera ma v sobě ty zvuky a obrazky, ktere vam chybi :)

EDIT: Už je tu spravny odkaz :) EDIT: A teď ještě novější:) S velkou opravou!

Jo a vy o jste vyzkoušli/popřípadně dohráli demo tak pls dejte hlas ;)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1
Registrován: prosinec 4, 2010, 4:10 pm

Příspěvek od Gargoyle » leden 14, 2011, 8:16 pm

Mohl bys tam dat k tomu RTP balik?

Určitě dodělej :D

 
Příspěvky: 4
Registrován: prosinec 24, 2010, 11:33 am
Bydliště: HK7

Re: IZUAL STORY demo(1 act)

Příspěvek od LUKASAPOHLOSA » leden 23, 2011, 3:01 pm

Teď mám záhul nwm co dřív takže se k tomu dostanu nwm kdy :/ Ale snad to někdy stihnu... ;)
Věci tam sou původní... krom monster ;) ale to tam je dany tušim u toho :/

Jinak...dohral to už někdo? xD

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 794
Registrován: únor 14, 2010, 10:07 pm
Bydliště: Slaný. To je kousek od Prahy.

Re: IZUAL STORY demo(1 act)

Příspěvek od legition » leden 23, 2011, 7:17 pm

Takže jsem si to stáhnul a hned ze začátku pár rad. Zaprvé Rychlé eventy jsou dobré, ale kdy dojdu ke stolu aby se ozval zvuk truhly je divný, spíš bych tam dal nějaké cinknutí micí či tak. Další věc je když jde třeba po lávce a ozve se zvuk dveří. Za další je nelogický, že v hospodě prohledávám skříně a jí to nevadí. Další věc nějak chybí příběh?? Najdu nápis že mám jít do zbrojírny a tím to končí. Všude mrtě nepřátel které je těžké zničit.

Tohle neber jako kritiku jen jako rady, jo a ještě mně napadá. Dávej ecryptovanou verzi. Spousty lidí to nutí se kouknout, jak to bude vypadat nemluvě o vykrádání. Jo a ti nepřátelé jsou hezký i to číslo je dobrý nápad, ale být tebou trošku bych udělal animace chůze.

To jen tak ze začátku. Není to úplně zadarmo takže jsem se dále nedostal. Ale dál to zkouším =)

Edit: Jo a ještě, když už to děláš česky, mněl byjsi počeštit všechno, včetně zpráv v boji a menu.
Obrázek


Obrázek

 
Příspěvky: 4
Registrován: prosinec 24, 2010, 11:33 am
Bydliště: HK7

Re: IZUAL STORY demo(1 act)

Příspěvek od LUKASAPOHLOSA » leden 27, 2011, 5:31 pm

česky ty zpravy neumim bylo to prvni co sem kdy dělal to za 1.)
za druhy ja vsechny ty zvuky atd vím a i pohyb nepratel jsem tam nedaval zamerne...nemusis mi vyjmenovavat neco o ty hre ja to vsechno vim moc dobre dyz sem to udelal ;) a dej tam byt nema ten se rozjede pozdeji ;) a ty risery osu naschval tezky...to je hardcore hra, vis? xD mas to nahore napsany.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 794
Registrován: únor 14, 2010, 10:07 pm
Bydliště: Slaný. To je kousek od Prahy.

Re: IZUAL STORY demo(1 act)

Příspěvek od legition » leden 27, 2011, 6:02 pm

Jestli chceš mohu ti zprávy udělat. Ale to jak to teď máš, je jen MMORPG offline ale bez příběhu. Prostě jen zabíjíš, nic víc. Popravdě vydžel jsem u toho 30minut a pak jsem to smazal, protože to je nuda. Musíš jí udělat tak, aby to hráče upoutalo a nenudilo :wink:
Obrázek


Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: IZUAL STORY demo(1 act)

Příspěvek od Michalc » leden 27, 2011, 7:00 pm

Tak jsem si to stahnul, protoze jsem chtel vedet, co to je a musim souhlasit s legitionem. Ta hra je proste mlaticka, kde vlaste ani nevis, co poradne delas a to me nebavi. RPG ma mit pribeh a ma mit pribeh od zacatku a ne, ze pul hodiny mlatis a pak teprve zacnou naky naznaky. To lidi nebavi. MUsis si vzit, ze tu hru nedelas proto, aby byla co nejdelsi, ale aby byla co nejzabavnejsi... Treba trochu by pomohlo jen treba po vzbuzeni neco jako "To byl jen sen, diky bohu... I kdyz" - proste naky naznaky. To k pribehu. Dalsi veci, krom toho co legic uz rekl, je mapovani. Doporucuju to zkusit udelat vic rozhazeny nebo jak to rict. Kdyz narves tri baraky vedle sebe do jedny linie a vedle este stejne velkej plot, nevypada to nic moc... Potom to hardcore... Hardcore mi nevadi, ale nevim, kde mam brat zivoty na dalsi bitky, kdyz lektvary vyplejtvam uz v prvnich trech a prachy na novy z toho nepadaj. Navic tam nejsou zadny scohopnosti, takze nudny mlaceni dokud nezabijes 32 potvor nebo jak to je... A jinak ta marihuana a tak... No jak chces ty, ale hlavni je, ze kdyz vtipnou hru, tak vtipnou a kdyz normalni RPG tak normalni RPG. Hlavne se to nesnaz nak mixovat do sebe.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 794
Registrován: únor 14, 2010, 10:07 pm
Bydliště: Slaný. To je kousek od Prahy.

Re: IZUAL STORY demo(1 act)

Příspěvek od legition » leden 27, 2011, 8:57 pm

Když už to teda rozebíráme. Další věc je logika. Máš tam 4 domy, jeden je hrdiny a pak je tam sklad hospoda a zbrojírna. V těch jsou lidi. A ti spí kde? A to se staví hospoda, stodola a zbrojírna kvůli jednomu domu? A takovích věcí je tam plno. Prostě, si udělej čas, promysli si věci do detailu.
Obrázek


Obrázek

 
Příspěvky: 4
Registrován: prosinec 24, 2010, 11:33 am
Bydliště: HK7

Re: IZUAL STORY demo(1 act)

Příspěvek od LUKASAPOHLOSA » leden 28, 2011, 6:01 pm

heled zaprvy to byl projekt ve kterym šlo o to abych se to naučil ;) zadruhe ja to chtěl ze začatku bez děje a mam to tak kvuli sobě protože tak mi to prostě vyhovuje ;) příběh mi vadí z důvodu že musíš NEKAM jit a NECo delat...ja to udelal trosku volnesji...samo ze dal sou vedlejsi questy ale to byste museli byt v 2. actu a taky dal nez vede demo ;) jj detaily to me nezajimalo kvuli tomu ze to je jen kvuli nauceni se v tom programu ;) slo proste o to abych si udelal neakou MINIGAMESU sam pro sebe ;) ale dyz uz sem ji udelal sem ji sem dal ;) navic ted uz umim udelat BS na mape takze hry co budu dal tvorit budou lepsi o hodne ve vsech smerech, u tyhle proste sem to jenom zkoušl ;) Tyhle detaily mi sou jasny...dybych se s tim sral tak by to bylo bezchybne... ;) to mi věřte..

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 794
Registrován: únor 14, 2010, 10:07 pm
Bydliště: Slaný. To je kousek od Prahy.

Re: IZUAL STORY demo(1 act)

Příspěvek od legition » leden 28, 2011, 6:07 pm

V tom případě jsem proti actu 2. Počkám si na něco na čem sí dáš více práce...
Obrázek


Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: IZUAL STORY demo(1 act)

Příspěvek od Michalc » leden 28, 2011, 6:18 pm

Tak se budu tesit na dalsi hru...
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

 
Příspěvky: 4
Registrován: prosinec 24, 2010, 11:33 am
Bydliště: HK7

Re: IZUAL STORY demo(1 act)

Příspěvek od LUKASAPOHLOSA » leden 28, 2011, 6:30 pm

jj...zrovna ted mi typek privez notas s w7 doufam ze tam jde VX i XP... ;) asi to udelam ve VX ta grafarn je lepši. Jj těšte se ;) něco vykutim to budete čumět a já taky kolik tam bude chyb xD ;)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: IZUAL STORY demo(1 act)

Příspěvek od Michalc » leden 28, 2011, 6:33 pm

Ted uz mi na VX vadi jen charsety, pote co nam tu jeden borec ukazal Tileset_Swapera :D ... Jinak budu se tesit. A co se tyce W7 a RPG makeru, tak bezi vsechny, muzu potvrdit, akorat se mi tu trochu dyl nacitaj vzdycky, ale to je tak jediny.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

 
Příspěvky: 4
Registrován: prosinec 24, 2010, 11:33 am
Bydliště: HK7

Re: IZUAL STORY demo(1 act)

Příspěvek od LUKASAPOHLOSA » leden 28, 2011, 6:40 pm

ok dik ;) ja se s tim neak poperu a do tydne pocitejte s demem ;) (pokud budu mit aspon 2 dny na to xD ) ;)
EDIT: ne že to tu někdo zamkne ;) klidně sem dál piště ja to občas omrku třeba nějaká připomínka bude na něco co mi ušlo ;)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 794
Registrován: únor 14, 2010, 10:07 pm
Bydliště: Slaný. To je kousek od Prahy.

Re: IZUAL STORY demo(1 act)

Příspěvek od legition » leden 28, 2011, 6:59 pm

No to jsem zvědav.

Hlavně neupřednosti rychlost před kvalitou...
Obrázek


Obrázek

 
Příspěvky: 4
Registrován: prosinec 24, 2010, 11:33 am
Bydliště: HK7

Re: IZUAL STORY demo(1 act)

Příspěvek od LUKASAPOHLOSA » leden 28, 2011, 7:15 pm

neboj ;) to nehrozí... já mám smysl se s tim piplat ( i když mě to nekdy serr.. xD ) ..uvidime... zatim teprve instaluju win rar a winzip+officy 2010 ;) je to zdlouhavé ale možna večer už budu mit nainstalovany i rpg maker :) ;)

EDIT:Teprve ted sem se dostal k instalaci xDDD
EDIT2: Tak to vypada že se k tomu nedostanu snad ani za pul roku xD Ted se spíš věnuju kytaře a kapele(předtim taky, ale míň)...Možná se někdy k tomu dokopu... xD Sorry lidi :/ ;)


Zpět na Projekty v RPG Makeru (všechny verze)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků