Gwynbleid [VxA]

Váš rozpracovaný projekt v libovolné verzi RPG Makeru.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1
Registrován: listopad 24, 2012, 3:04 pm

Gwynbleid [VxA]

Příspěvek od LakalCZ » listopad 25, 2012, 2:16 pm

Rozhodl jsem se vás seznámit s mým projektem, který se (Jak už název tématu napovídá) jmenuje Gwynbleid. Lidé co znají A.Sapkowského jistě vědí, že se jedná o špatně napsanou přezdívku pro Geralta z Rivie [Gwynbleidd = Bílý Vlk].. Pro ty co stále dumají se jedná o Wiedzmina = Zaklínače. Dlouho jsem snil o tom vytvořit hru, která by mohla obstát v porovnání s knihou a tak jsem se rozhodl vytvořit komplexní svět, povyprávět pár příběhu a smotat nedokončené linky vedlejších příběhů .. Když o tom tak uvažuji vedlejší příběhy nejsou ;) Příběh by měl povyprávět o chlapci/dívce , kteří prochází svůj vlastní příběh.. Není nijak barevný, ale věřím, že na konci upadne nejedna slza a pár lidí si rozbijí hlavu o stůl se slovy ´´ Jsem to ale slepý´´ . Čím tedy má být hra zvláštní ?

1. Vlastní osobitý styl vyprávění.
2. Postavy, které mají duši.
3. Hlavní hrdina není ´´klaďas´´.
4. Potkáte mnoho známých postav.
5. Obrovský svět !
6. Politický systém.
7. Svoboda volby ....
8. ABS !
9. Tuny věcí, tuny kouzel, Tuny nepřátel.
10. A zároveň poslední bod : Komunita sobě !

Sečteno podtrženo. Výsledek je mnoho měsíců práce, ale už něco hotové mám ;)
Poprosil bych tedy o nápady, které by jste chtěli ve hře vidět ! Dotazy budou následně uveřejněny na stránkách projektu, ale tady budou taky zodpovězeny ;)


Oficiální stránky projektu :
http://gwynbleid.webnode.cz/

S pozdravem
Lakal
Ztrácíš se v noci, venku už je tma...
A v srdci více přání, než je mostů v Benátkách ...

http://gwynbleid.webnode.cz/ --> Gwynbleid, moje hra ze světa Zaklínače. (Určeno pro komunitu !)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Re: Gwynbleid [VxA]

Příspěvek od Vivi » listopad 25, 2012, 3:03 pm

Tak to jsem zvědav :)
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 295
Registrován: únor 13, 2008, 4:41 pm

Re: Gwynbleid [VxA]

Příspěvek od Pinsius » listopad 25, 2012, 4:21 pm

Vyzerá to zaujímavo , len by som chcel vedieť, čo si predstavuješ pod pojmom "politický systém".
Stare RM projekty zrušené (viď stare prispevky) a RPG Makeri už nerobim(asi 3. rok). Momentalne sa sustredim na všeobecne programovanie typu Java,C++,C.


Lubo 586 my old nick

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1
Registrován: listopad 24, 2012, 3:04 pm

Re: Gwynbleid [VxA]

Příspěvek od LakalCZ » listopad 26, 2012, 3:06 pm

Re: Lubo 586

Ahoj, díky za otázku :)
Politický systém by se měl skládat ze dvou částí...

1.Vnitřní = Vnitřní politický systém je politika měst, kde třeba vládnou mágové místo starostů a městům náleží přilehlé vesnice. Některé města ovládají mágové tzv. taháním za nitky. Někde je Zákaz mágům tzn. Zde vládnou Starostové, se kterými bude hráč moct komunikovat a ovlivňovat města a vztahy mezi dalšími městy. Určitě nebude chybět možnost se stát starostou, ale jednoduché to nebude, takže se snažím udělat to nejen zajímavé, ale i obtížné. Co se týče této politiky je samozřejmě jasné, že bez krve to nepůjde.. Vyřešení této části, je prozatím tajemstvím (Ne že bych nevěděl, ale má to být jakýmsi lákadlem.. Časem samozřejmě zveřejním.)
Dále i vesnice, které jsou důležitější než města.. Zásobují je ;) Je to opravdu výzva, ale když si přikloníte vesničany na svou stranu, mohou vám odvádět i něco ze svých zisků. Ano bude možnost přivlastnit a spravovat vlastní zemi, ale připomínám je to rpg ne strategie, avšak chci dát volnost tudíž i tato možnost k dokončení hry hodně pomůže.

2.Vnější = To je ta co jde vidět na první pohled. Válka s Nilfgardem je v této chvilce na spadnutí ... A hráč bude moct ovlivnit, které provincie podlehnou a které se naopak vzbouří .. Samozřejmě v míře ! Také, kterých momentů z knihy se zúčastní a kterých ne..


Doufám, že toho není moc, ale zase ani málo :D ..
Více se o tomto rozepíšu na oficiálních stránkách, někdy v příštím týdnu :)
Ztrácíš se v noci, venku už je tma...
A v srdci více přání, než je mostů v Benátkách ...

http://gwynbleid.webnode.cz/ --> Gwynbleid, moje hra ze světa Zaklínače. (Určeno pro komunitu !)


Zpět na Projekty v RPG Makeru (všechny verze)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků