Bratrstvo vyvolávačů démonů - Hledá se maper!

Váš rozpracovaný projekt v libovolné verzi RPG Makeru.

Moderátor: Moderátoři

Jak se má podle vás jmenovat hlavní hrdina?

Agilar
13
36%
Aaron
11
31%
Cheryl
3
8%
Trevor
3
8%
Sinclair
6
17%
 
Celkem hlasů : 36

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Screeny

Příspěvek od Michalc » srpen 12, 2009, 5:43 pm

Screeny:

Mám první dva screeny. Jedná se o komnatu, tzn první místnost, kterou navštívíte. První screen je z RM (eventy, podle kterých je vidět: Dá se číst kniha, je videt, kde hráč začíná a pár dalších eventů, v demu poznáte o co se jedná).

Obrázek

Druhý screen je tatáž místnost, ale prozměnu ze hry, abyste viděli jak to uvidíte při hraní vy.

Obrázek

Tato místnost bude sloužit hlavně výukově, také sem můžete chodit spát, nebo si hru ukládat.

Taky je tu pár věcí, co jsem domyslel. Například budete mít vedlejší úkoly na hledání stránek z knih, kterí si pak budete číst. Pak ve hře bude jeden velký příběhový úkol (zadá vám ho ten tajemný maník), ve kterém budete muset osvobodit pár lidí a někteří z nich vám pak dají další vedlejší úkoly.

EDIT: A je tu NOVINKA Stal jsem se součástí studia Vokálsoft, takže moje hra nyní spadá pod jejich tvorbu. To mi přináší některé výhody. Mimo jiné má hra díky tomu svůj web na adrese http://brotofde.blogspot.com/ . NA webu se dělá. No jak si všimnete nahoře je titulek, pod ním články, vpravo shoutboard, odkazy na zbytek teamu a anketa. Úplně dole je databáze screenů. Zatím nevím, zda budu dávat na blog více informací než sem, ale nejspíše ano.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Příspěvek od Vivi » srpen 12, 2009, 8:41 pm

Nemyslíš že by se ta komnata dala něčím zaplnit? Připadá mi prázdná.

 
Příspěvky: 157
Registrován: září 21, 2007, 10:33 pm
Bydliště: Práce

Příspěvek od remind » srpen 12, 2009, 8:44 pm

Ta zed dole je fakt divná , odstranil bych jí , položení postele je velmi nezvyklé , je to fakt hodně prázdný. Snad to vylepšíš :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » srpen 12, 2009, 8:49 pm

Ja premyslim o tom, co tam dat, je to komnata jednoho obycejneho vojaka, ktery neni zrovna bohaty, a s tou zdi, nejsem moc mapper, kdo mi nak poradi, jak udelat peknou mapu?

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Příspěvek od Vivi » srpen 12, 2009, 8:52 pm

Něco zkusím...a pak ti to sem hodím.
EDIT : Objekty jsem zachoval doporučuju zmen?it tu místnost. Takhle
Přílohy
Mapa pro michalce.PNG
Mapa pro michalce.PNG (19.21 KiB) Zobrazeno 20471 krát

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » srpen 16, 2009, 8:22 pm

Jo, dik, urcite to vyuziju.
EDIT: Tak co takhle?

Eventove:

Obrázek

Realne xD (herni):

Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

SOFIA

Příspěvek od Michalc » srpen 17, 2009, 10:47 am

SOFIA

Tak pozor. Hrdina si v průběhu hry najde v podstatě přítelkyni SOFII. Ta bude mít dost zásadní roli v příběhu. Protože to bude velmi dobrá lukostřelkyně, která se později přidá do party a několikrát hlavního hrdinu zachrání. No... Nechte se překvapit :wink: .

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1416
Registrován: červen 13, 2007, 11:05 am
Bydliště: Brno, snad někde na kopečku.

Příspěvek od Grim » srpen 17, 2009, 10:58 am

Raději se moc nerozepisuj nebo zkazíš překvápko hry. Jinak jsem docela zvědav jak to dopadne ten konec.
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 881
Registrován: srpen 25, 2008, 9:01 pm

Příspěvek od Sorc » srpen 17, 2009, 11:09 am

Jak už jsem psal na blogu, pokud nechystáš pokračování, bylo by dobrý aby to skončilo dobře nebo středně (já bych radši dobře). ale jestli chystáš pokračování tak by to možná mohlo skončit špatně, v pokračování by byl další hrdiny co by měl ten portál zavřít a třeba najít nějakej krystal nebo tak něco co by démony zabilo.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » srpen 17, 2009, 11:26 am

SORC: V podstate jsem ti uz odpovedel v komentu na blogu.
Grim: No, pisu jen takovy ty dulezitejsi veci, jaky budou hlavni hrdinove, co budou umet... Nebojte, spoustu si toho zatim nechavam pro sebe.
To all: Planuju udelat takovej malej predstavovaci projekt, kterej nebude mit vubec zadnou spojistost s pribehem v bratrstvu (jiny postavy, svet), ale bude obsahovat systemy z bratrstva, abyste videli, jak bude vypadat herni system/mechanismus v bratrstvu.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » srpen 24, 2009, 6:25 pm

Tak dnes jsem dělal na počešťování a mixování scriptů...

Také jsem si navrhl:

Title

Obrázek

A GameOver:

Obrázek

Bohužel vám nemůžu ukázat title ve hře, protože ta mi nejde spustit, až půjde, dodám.

EDIT: Tak už title ze HRY:

Obrázek
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 881
Registrován: srpen 25, 2008, 9:01 pm

Příspěvek od Sorc » srpen 29, 2009, 7:50 am

Tak posílej posílej už se těšim až si zahraju :) Ten tittle vypadá pěkně a game over taky dobrej.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » srpen 31, 2009, 7:16 pm

Co můžete očekávat v nejbližší době?

Ano, to je zajímavá otázka. Zatím není vůbec důležité, kde příběh skončí, ale co uvidíte v blízké době.

No po počeštění, což dokončuji můžete čekat toto:

? Pěkné intro prokládané vlastnímy a staženými animacemi.
? Spoustu postav a interaktivních oběktů.
? Nelineárnost příběhu.

To je asi tak vše, co hodlám zatím udělat, po té to otestuje tým a pak dám ke stažení první hratelnou miniverzičku hry.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » srpen 31, 2009, 7:20 pm

Este jedna vec, puvodne planovany system pro sedm profilu (7 mist na ulozenio) od Grima budu muset nahradit klasickym kvuli chybam, ktere ten Grimuv zpusobuje. Az chyby doresim, vratim do hry ten Grimuv, ale zatim ho kvuli testum odstranim.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1416
Registrován: červen 13, 2007, 11:05 am
Bydliště: Brno, snad někde na kopečku.

Příspěvek od Grim » září 1, 2009, 4:50 am

Michalc píše:Este jedna vec, puvodne planovany system pro sedm profilu (7 mist na ulozenio) od Grima budu muset nahradit klasickym kvuli chybam, ktere ten Grimuv zpusobuje. Az chyby doresim, vratim do hry ten Grimuv, ale zatim ho kvuli testum odstranim.


A kde ti to háže chybu nebo spíš při čem řádek atd.
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » září 1, 2009, 9:48 am

Jak uz jsem psal, kdyz dam esc a ukladat nefunguje mi sipka nahoru, jen sipka dolu (ktera ale zpusobuje ze kurzor jede nahoru). Jakmile se pokusim kliknout na kterekoliv pozici na enter, napise mi to:

Obrázek

Scripty jsem zkopiroval presne jaks to napsal oba, zkousel jsem je tam dat znovu, mozna, ze je to tim, ze se ty scripty nak nesnesou s tema BSkovyma.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1416
Registrován: červen 13, 2007, 11:05 am
Bydliště: Brno, snad někde na kopečku.

Příspěvek od Grim » září 1, 2009, 3:43 pm

Našel jsem chybu při přepisu opaveno ---->>> http://www.rpg2heaven.ic.cz/forum/viewt ... =7528#7528
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » září 2, 2009, 4:20 pm

A máme tu DEMO.

S málokterou z předchozích her jsem alespoň vydal demo, většinou nebylo pořešeno spousta důležitých věcí. Tentokrát jde všechno jak má, demíčko obsahuje intro a malý kus hry (ovšem větší, než ten co je v zapomenutém zlu). Hra by měla jít, pokud ne, napište. Hra se dá spustit jen s nainstalovaným RTP pro Rpg Maker XP. Verzi pro lidi bez RTP vydám později.

http://www.ulozisko.sk/206874/Bratrstvo ... nidemo.exe

Od věci ani není upozornit, že věci, které uvidíte v této verzi NEJSOU NEMĚNNÉ. Pokud mě napadne lepší řešení, v budoucnosti se desing roomů může ještě lišit stejně jako všechno ostatní. Později taky vydám log, do kterého se budou zapisovat změny.

EDIT: Log vydán, přidán do prvního příspěvku.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » září 2, 2009, 6:27 pm

Mám tu několik nových screenů:

Z intra:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Ze hry:

Hrad:

Obrázek

P.S.: V příští verzi dema budou také opraveny pravopisné chyby, a že jich tam není málo. Tímto také děkuji Lukaaashovi, že je našel a pomohl mi je opravit.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » září 3, 2009, 2:14 pm

Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » prosinec 20, 2009, 6:25 pm

Caute, ted o prazdninach si na tvorbu zase najdu cas, takze se s tim hne... Konkretne uz ted jsem s tim trochu hnul... Abych dolozil, ze hra se hla, casem sem hodim video jak vypada mestska cast. Jinak jsem se rozhodl, ze ve hre bude nekolik frakci. Jejich pocet sem stanovil na 7. Nektere frakce k vam budou mit urcity postoj, ktery muzete menit vasim stylem hry a tak se muze stat, ze jednou projdete lokaci v pohode a podruhe na vas budou utocit.

1.) Lidé
postoj: Přátelský

Tak tohle je samozřejmě nejrozšířenější frakce. Lidé na vás budou vždy hodní a jako jejich charsety se bude využívat RMXP RTP.

Barvu výzbroje tamní armády jsem stanovil na žluto-černou, ale tak se oblékají jen stráže ve městech, nikoliv jednotky, které vyráží na menší úkoly. Ve válce si samozřejmě všichni tento set vezmou.

2.) Guild of Claw (Cech drápu)
postoj: Závisí na vašem chování

Guild of Claw jsou původní lidští obyvatelé země. Nejsou to úplně lidé a jejich styl života je od lidí dost odlišný a proto žijí odděleně. žijí buďto úplně osaměle nebo v malých skupinkách po dvou až pěti lidech. Jsou to skutečně vynikající lovci a stopaři a ze všech frakcí dokáží asi nejlépe přežít ve volně přírodě bez pomoci.

Co se týče grafiky, mám k nim několik spritů a protože jich bude ve světě málo, nic dalšího shánět nepotřebuju.

3.) Elven Rebels (Elfí rebelové)
postoj: Závisí na vašem chování

Ačkoliv elfové v této válce patří na stranu zla a v této hře se s nimi ani moc nesetkáte, jejich dobrá stránka, rebelové, kteří zatim odolávají, vám budou vždy ochotni pomoct. Mají velká města a je jich hodně, ale i tak se jim podaří skrývat, možná díky jejich soužití s přírodou.

Stáhl jsem pro ně 20 spritů tak uvidim, kdyžtak dodělám další předěláním těch, co už mám.

4.) High Mages (Vysocí mágové)
postoj: Závisí na vašem chování

Vysocí mágové byli ti nejlepší mágové minulosti a pomohli vyhrát minulou válku proti démonům, jenže lidé se jich po skončení války začali bát a tak se jich mágové začali stranit. Teď jich pár skupinek žije v oddělení v nějakých jeskynních a jiných skrytých místech a čekají na svou příležitost.

Mám pro to 4 charactery a myslím, že to bude bohatě stačit. Nemám s nimy žádné velké plány.

5.) Broterhood of daemon sumonners (Bratrstvo vyvolávačů démonů)
postoj: Zlí

Tak tohle jsou asi ty nejdůležitější postavy. Budou se na vás dobře tvářit a tak jim pomůžete, ale pozor. Mají strašlivé plány.

Těchle je hodně a proto pro ně mám 12 spritů + se využijí některé RMXP RTP.

6.) Monsters and Daemons (Monstra a démoni)
postoj: Zlí

Ačkoliv se nejedná o organizovanou frakci, některé inteligentnější stvoření (třeba draci) vytváří malé skupinky ve kterých se pak stávají obzvlášť nebezpeční. Proto je třeba si dávat pozor na každé hnusné stvoření, nikdy nevíte, zda se za rohem neskrývá zbytek jeho smečky.

Bude to hlavně z toho, co je v RMXP RTP, pac priser a demonu je tam docela dost, navic sem dotahl sest dobrych spritu z netu, kteri budou slouzit hlavne jako bossove.

7.) Desert rats (Pouštní krysy)
postoj: Závisí na vašem chování

Desert rats sou pouštní obyvatelé. Poznáte je, podle trochu tmavší pleti. Vydrží déle na slunci a vedra, ale jsou známi případy, kdy umřeli vlivem teplot okolo nuly. Proto málokdy opouští poušť. Ale když už se na poušť vydáž ty, mohou ti být dobrým spojencem.

žijí v malých skupinkách okolo oáz a tak pro ně stačí zatim sedm spritů.

Samozřejmě pro všechny FRAKCE něco dostahnu, kdybych viděl.

E?tě sem se rozhodl, že nakonec přece jenom na začátku každé mapy v levém horním rohu hracího okna uvidíte jméno lokace a taky frakci, takže třeba: "Město Aoen" a pod tím bude menším písmem "Elven rebels".
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1416
Registrován: červen 13, 2007, 11:05 am
Bydliště: Brno, snad někde na kopečku.

Příspěvek od Grim » prosinec 20, 2009, 6:34 pm

Nějaký charsety jako na ukázku? Nemusí být celý charset.
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Příspěvek od Vivi » prosinec 20, 2009, 6:47 pm

Je dobře, že na tom zase pracuješ :) , Grim má sice pravdu, ale ty sám píšež že je nemáš dostáhnutý. Mohl bys ukázat aspoň ty co máš?
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » prosinec 20, 2009, 7:03 pm

Asi bude nejjednoduzsi, ukazat to prehledem, ktery vyuzivam pro sebe :D takze tady je prehled vsech sedmi frakci i s tema charsetama:
http://www.ulozisko.sk/243475/Frakce_v_BROTOFDE.pdf

Doufam ze u toho vydrzim co nejdyl.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1416
Registrován: červen 13, 2007, 11:05 am
Bydliště: Brno, snad někde na kopečku.

Příspěvek od Grim » prosinec 20, 2009, 7:14 pm

Sice OFT zkus se regnout na http://www.Edisk.cz je to zdarma a máš tam 500MB místa pro sebe. Po zaplacení cca 2400,- za 20GB na rok pro sebe.
Obrázek

PředchozíDalší

Zpět na Projekty v RPG Makeru (všechny verze)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník