Vesmírní Mazáci

Váš rozpracovaný projekt v libovolné verzi RPG Makeru.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Vesmírní Mazáci

Příspěvek od Michalc » leden 3, 2010, 5:16 pm

Už déle tady tajemně mluvím já a sorc o projektu VM :D . Nejedná se o nic jiného, než o mojí plánovanou sérii Vesmírní Mazáci, díky které budu teď oxidovat i ve VX sekci...

Mělo by se jednat o vtipnější sérii her z budoucnosti, kdy hlavní hrdina Krulath musí řešit potíže, které svou nedbalostí způsobuje roztržitý a zlý gamemaster.

Vesmírní Mazáci - Tajemství Motýlů

Takže jedná se, logicky op první díl série, protože jsem dlouho s VX nedělal, tak nebude tak úžasný ani tak vtipný jako Čarosvět nebo třeba Trialware Adventures, nicméně budu se snažit no...

Ve hře jde o to, že Krulath se má se svým robotem vydat na jednu z planet, jenomže dojde k překliku a tak je Krulath teleportován pryč, do neznáme jeskyně. Musí se dostat zpět na loď, přičemž po cestě na něj čeká několik nástrah, v podobě úkolů, které budete muset řešit. Nakonec Krulath zjistí, že loď přepadli robotičtí motýli, které bude muset, po splnění dalších několika úkolů vypnout.

Screeny:

Jeskynně:

Obrázek

Tajemný ostrov:

Obrázek

Bludiště:

Obrázek

Hala tlačítek:

Obrázek

Hala s roboty:

Obrázek


Demo:
Protože hry je již polovina, vydávám malé demo, ochutnávku první poloviny hry: http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/717 ... .51MB.html (opravená verze)
Naposledy upravil Michalc dne leden 3, 2010, 6:22 pm, celkově upraveno 1
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 295
Registrován: únor 13, 2008, 4:41 pm

Příspěvek od Pinsius » leden 3, 2010, 5:27 pm

Trochu divné že hovoríš o hre z budúcnosti ale objavuje sa tam aj loď...

a PS: nemyslíš že by si mal už makať len na jednom projekte? takto ti to bude trvať o dost dlhšie :)
Stare RM projekty zrušené (viď stare prispevky) a RPG Makeri už nerobim(asi 3. rok). Momentalne sa sustredim na všeobecne programovanie typu Java,C++,C.


Lubo 586 my old nick

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » leden 3, 2010, 5:29 pm

Lubo, toto sou jen mini projekty, vlastne delam asi tak na trech hrach, s tim, ze jeden je hlavni projekt a toto sou odbehy kazdy na par dni... At uz toto nebo Rozela, kazde je jen hra dohratelna za 5 minut a ani tvorba neni moc dlouha.

A o ty lodi, mozna to casem nahradim, ale zas jsou to vyhlidkovi plavby a navic teleportoval ses na nejakou planetu, ktera klidne muze byt par set let za opicema, takze v tom bych nevidel zas takovej problem :P .
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 852
Registrován: říjen 30, 2007, 2:56 pm
Bydliště: Pardubický kraj

Příspěvek od Lukaaash » leden 3, 2010, 5:53 pm

takže jsem zase vyzkoušel, zaseklo se mi to u lodi, když jsem kceal s tim převozníkem - řekl "tak si nastupte" a konec
ještě mě přijde divné chodit rychle na mapě a v domě nebo v jeskyni nebo někde pomalu, já bych to udělal naopak...
ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » leden 3, 2010, 6:16 pm

To je divné, a lístek si měl? Sorcovi to totiž šlo dohrát...

Jinak já to bral spíš tak, že třeba těžko budeš běhat po kosmické lodi nebo někomu po bytě, ale venku...

EDIT: Aha, uz vim kde je chyba, ty si s nim mluvil, kdyz si stal nad nim a tim se blokovalo misto, kam mel on jit, takze se to seklo, hned to opravim.
EDIT 2: V prvním postu opravená verze, díky za upozornění...
Naposledy upravil Michalc dne leden 3, 2010, 6:23 pm, celkově upraveno 1
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 852
Registrován: říjen 30, 2007, 2:56 pm
Bydliště: Pardubický kraj

Příspěvek od Lukaaash » leden 3, 2010, 6:22 pm

prostě takovéhle chyby hned vymycuji, je to zbytečné, když je to vydané a nečekáš, že člověk půjde zrovna na tohle místo...
ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » leden 3, 2010, 6:25 pm

Lukaashi, jj, snazil sem se takovyhle veci dat pryc, ale me to ani vubec nenapadlo, ze se to takhle sekne, kdyz by sel nahoru, nad tim sem zrovna nepremyslel... A nechce se mi kvuli takovehle hricce shanet testery, sorcovi to slo a zrovna tohle je chyba, za kterou se ti omlouvam, ale fakt sem ji necekal no.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set


Zpět na Projekty v RPG Makeru (všechny verze)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků