The story of a mercenary

Pokud je váš projekt teprve v plenkách a potřebuje doladit, ale přesto nás s ním už chcete seznámit, toto je místo pro vás.

Moderátor: Moderátoři

 
Příspěvky: 16
Registrován: červen 8, 2010, 7:09 pm

The story of a mercenary

Příspěvek od SaboteurCZ1997 » červen 8, 2010, 7:30 pm

no já nevim jak vy myslíte ale asi si dovoluju :twisted: (sotva se registruje a tohle :wink: )


mám rozpracovanej projekt za několik tejdnů (jestli to stihnu) případně měsíců uveřejnim demo

popis: Prolog: bitka a po té bitvě bitevní pole všude mrtvoly (krása co?) a dvě živoly (jedna trošičku mrtvolnější)
Kapitola1: Začínate někde nevimkde a před vámi je váš přítel z války (mimochodem zachránil vám kejhák v tý bitce)kterej se tam dostal jeskyní zatímco vy ste si to krásně vyšplhali. (to je parchant co?)
projdete jeskyní a dete do města na seweru tam jdeš kamkoliv ale hlavně se dostaň ke správci města a pokecej si s nim .......................................................................................................................................
................................................................................................................................................................
................................................................................................................................................................
NO CO JE VŽDYŤ SEM SE ZMÍNIL JEN O DEMU!
neposlouchejte mě moc páč sem total cvok.

Ale tohle ye pravda
Do you need help with -your enemy?
-your girlfriend?
-some kind of traitors?
Nebo stli chceš někoho pekelně nakrknout?

Obrať se na mě
Yahoooouu

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: The story of a mercenary

Příspěvek od Michalc » červen 9, 2010, 7:45 am

Jsi trochu cvok, ale tak tech je tu vic.

Spis by to chtelo trochu rozvest takovy ty veci jako kde a kdy se pribeh odehrava, o co presneji tam jde (jestli to bude jako bitva dvou kralovstvi, nebo bitva s demony nebo hledani pokladu atp.) a pak naky ty screeny jak to vypada by to chtelo. Podle tohohle nemuzu nic rict na hru, protoze takhle to vypada jako uplne normalni projekt, co nema sanci neco prinest, ale mozna se mylim...
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 661
Registrován: červen 19, 2008, 11:03 pm
Bydliště: Praha 5

Re: The story of a mercenary

Příspěvek od Neas » červen 9, 2010, 9:06 am

Zatím přesouvám do Incubátoru, dokud popis hry trochu nerozvedeš, popř. nepřidáš screeny atp.
Jinak pokud si dáš záležet, může se z toho vyklubat zajímavý projekt :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Re: The story of a mercenary

Příspěvek od Vivi » červen 9, 2010, 3:41 pm

Tohle opravdu stojí za to, abys to dokončil. Jinak omlouvám se za ostré přivítání, jsem z mýho dosavadního života na prášky :(
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 586
Registrován: duben 7, 2010, 4:47 pm
Bydliště: někde v Praze

Re: The story of a mercenary

Příspěvek od Poryg » červen 11, 2010, 1:57 pm

Nedá se říct, že by sis dovoloval, jen je to takový, že napíšeš jen to, co má někdo udělat v demu, ale k příběhu napíšeš jen to, že byla nějaká bitva, pak že jste přežili, někde jste se sešli, či co, a pak to završíš jen tím, že napíšeš, co se tam děje. Nepíš nic jako prolog, kapitoly, jen stručně příběh. Když napíšeš moc málo, lidi to nemusí nadchnout. Když toho ale napíšeš moc, lidi přijdou o okamžiky překvapení.
http://www.ulozto.cz/7478224/lsdemo-zip


Ach, jak já byl šťastný, když jsem přišel na to, jak vytvořit svoji mapu :D
Ach, jak já byl šťastný, když jsem přišel na to, jak fungují switche a variably :D
Ach, kdepak jsou ty časy? Teď RM otevřu jednou za sto let... :(

 
Příspěvky: 16
Registrován: červen 8, 2010, 7:09 pm

Re: The story of a mercenary

Příspěvek od SaboteurCZ1997 » červen 14, 2010, 10:28 am

->Vivi nemusíš se omlouvat u mě je to v cajku
-> Michalc Démoni v plánu sou i bohové i víc než dvě království
Všeobecně: příběh mi dělá trable možno by mi mohl soukromě dát nějaké návrhy na zbytek. občas mě nic nenapadá (ale krajinku dělat umim dobře) někdy sem hodim screeny a své highscore na Deathworm
neposlouchejte mě moc páč sem total cvok.

Ale tohle ye pravda
Do you need help with -your enemy?
-your girlfriend?
-some kind of traitors?
Nebo stli chceš někoho pekelně nakrknout?

Obrať se na mě
Yahoooouu


Zpět na Incubátor pro rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků