Potřebuju pomoct

Pokud je váš projekt teprve v plenkách a potřebuje doladit, ale přesto nás s ním už chcete seznámit, toto je místo pro vás.

Moderátor: Moderátoři

Kterou začít jako první?

Anketa končí za červenec 15, 2010, 7:55 pm

HOROR
8
57%
UPIRI
5
36%
MARVEL
1
7%
 
Celkem hlasů : 14

 
Příspěvky: 113
Registrován: duben 19, 2010, 10:56 am
Bydliště: Praha

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Darkmoor » červen 18, 2010, 11:29 pm

JKlena píše:
Darkmoor píše:
Lukaaash píše:Super, zní to dobře, něco podobného jsem hrál snad i na mobil :)


Hele nejmenovalo se to nejak Darkest Fear nebo nejak tak? Jak ten chlapek nesmel vstoupit do ty tmy.


jop :wink:
a ked si spominal Že ti ide grafika, co robiš za štýli? pixelart? pripadne to ukaž! :)


No já vlastně ani nevim co dělám. :mrgreen: Já to dělám tak nějak po svým. :mrgreen: Ale nejvíc používám Gale program.
“Hrdinství a bláznovství od sebe dělí jen slabá čára. Jde jen o to jak to skončí.“

Obrázek

Obrázek
HOTOVO 30%

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od JKlena » červen 19, 2010, 1:55 am

uhm gale je na pixealart,aj ked osobne dávam prednost malovani a par prípadných úprav v gimpe... a ukaž neco, nehambi sa nejsme tu žádný borci :D

 
Příspěvky: 113
Registrován: duben 19, 2010, 10:56 am
Bydliště: Praha

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Darkmoor » červen 19, 2010, 2:59 am

JKlena píše:uhm gale je na pixealart,aj ked osobne dávam prednost malovani a par prípadných úprav v gimpe... a ukaž neco, nehambi sa nejsme tu žádný borci :D


No tak jo. Tak tady máte jednoho Bosse z přicházející hry o které jsem mluvil. Tím myslím ten zakletej dům.

PS: Než začnete hodnotit obrázek rád bych k tomu dodal pár věcí.

1. Vzhledem k tomu, že ta Kytka je velká, tak bohužel mi nešlo to nějak exra vystínovat. Aby jste měli představu je tam znázorněn jeden panáček. Plánoval jsem tu kytku mnohem větší, bohužel, když jsem se jí snažil vystínovat tak to vypadalo hrozně. Takže jsem se ji pokusil, alespoň zmenšit na takovou úroveň aby byla dost velká a aby nevypadala stupidně. :cry:

2. Tohle je v podstatě jen jeden obrázek neumím dělat gif. Ve hře bude ta kytka v pohybu. Respektive bude jakoby dýchat a to žlutý uprostřed budě měnit barvu.

3. Ty kořeny co vidíte takhle vypadaj sice stupidně, nicméně ve hře budou jakoby do země.

4. Ano mluvil jsem o tom, že ta hra nebude akční, ale hlavně logická. Což samozřejmně stále platí. Každého Bosse nebo nepřítele budete muset ve většině porazit hlavou a ne silou.

5. Prosím nesmějte se nejsem žádnej expert. :mrgreen:

6. Velice rád přijmu jakoukoliv kritiku či nějakou radu či nápad.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
“Hrdinství a bláznovství od sebe dělí jen slabá čára. Jde jen o to jak to skončí.“

Obrázek

Obrázek
HOTOVO 30%

 
Příspěvky: 113
Registrován: duben 19, 2010, 10:56 am
Bydliště: Praha

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Darkmoor » červen 19, 2010, 3:24 pm

Tak alespon nejakej komentář prosím. :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :cry:
“Hrdinství a bláznovství od sebe dělí jen slabá čára. Jde jen o to jak to skončí.“

Obrázek

Obrázek
HOTOVO 30%

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Vivi » červen 19, 2010, 5:08 pm

Jo, kytka je supr, jen kdyby ještě pasovalo k tý grafice, nebo použiješ taky nějakou vlastní?
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

 
Příspěvky: 113
Registrován: duben 19, 2010, 10:56 am
Bydliště: Praha

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Darkmoor » červen 19, 2010, 5:15 pm

Vivi píše:Jo, kytka je supr, jen kdyby ještě pasovalo k tý grafice, nebo použiješ taky nějakou vlastní?


To asi ne to už by my hráblo uplně. :mrgreen: Ale celou dobu se tu Ktyku snažim nějak graficky upravit aby to vypadalo a pořád nic. + jsem do ty hry nikde nenašel Tileset co bych potřeboval. Takže si ho budu muset vytvořit taky sám. Takže nakonec uvidim jak to dopadne. :?
“Hrdinství a bláznovství od sebe dělí jen slabá čára. Jde jen o to jak to skončí.“

Obrázek

Obrázek
HOTOVO 30%

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 852
Registrován: říjen 30, 2007, 2:56 pm
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Lukaaash » červen 19, 2010, 6:22 pm

Hele kytka vůbec není špatná, ale ty grafiky - souhlasím s Vivim, že se k sobě moc nehodí. Takhle, řekl bych, taky budu mít v ZR nějakou svoji grafiku, budou to bitková monstra, takže grafika taky bude jiná. Ale snad by to nějak moc zase vadit nemělo :) ani v tvém případě. Tvá první hra... Později určo budeš dělat lepší, pokud budeš pracovat na nějakých takových věcech - nasbíráš zkušenosti a tak, to je vždycky... :)
ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od JKlena » červen 20, 2010, 10:15 am

Darkmoor povedz mi co ma ta kvetina robit a možem sa na to kuknut a spatlat to :)

 
Příspěvky: 113
Registrován: duben 19, 2010, 10:56 am
Bydliště: Praha

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Darkmoor » červen 20, 2010, 7:48 pm

JKlena píše:Darkmoor povedz mi co ma ta kvetina robit a možem sa na to kuknut a spatlat to :)


Tak v podstatě ta květina nedělá nic. Jen jakoby slabě dýchá a až by měla poloviční životy tak by se změnila a vypadala by jako, že usychá. S animacema si poradím, ale spíš hlavním problémem je jak ji vybarvit?

Zkouším ještě nějaký pokusy se spritama tak uvidím jak to dopadne a kdyžtak to sem určitě hodim. :?
“Hrdinství a bláznovství od sebe dělí jen slabá čára. Jde jen o to jak to skončí.“

Obrázek

Obrázek
HOTOVO 30%

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od JKlena » červen 20, 2010, 8:10 pm

ja sem s ňú len začal pokusovat :D

Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Vivi » červen 20, 2010, 8:12 pm

Kubi : Nice kytka (takže už vím na koho se obrátit s grafikou :D)
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od JKlena » červen 20, 2010, 8:15 pm

Sem jenom amatér, ale když myslíš :D

 
Příspěvky: 113
Registrován: duben 19, 2010, 10:56 am
Bydliště: Praha

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Darkmoor » červen 20, 2010, 8:29 pm

JKlena píše:ja sem s ňú len začal pokusovat :D

Obrázek


Náhodou je to dobrý. :yes:

Když to stihnu tak sem ještě taky něco hodim.
“Hrdinství a bláznovství od sebe dělí jen slabá čára. Jde jen o to jak to skončí.“

Obrázek

Obrázek
HOTOVO 30%

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Michalc » červen 20, 2010, 8:49 pm

Jeee, klena, to je zas podpis, od babicky s jejim PC mi zabral celou obrazovku :D .
btw: Pekna ta kytka nahodou. Klena, z nas na foru jsi tu asi jeden z nejlepsich grafiku, a to jednoznacne.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

 
Příspěvky: 113
Registrován: duben 19, 2010, 10:56 am
Bydliště: Praha

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Darkmoor » červen 20, 2010, 9:50 pm

Neber si to osobně JKleno, ale doufám, že se ti po nějaký době dokážu vyrovnat. Taky bych chtěl umět dělat pořádnou grafiku. :yes:
“Hrdinství a bláznovství od sebe dělí jen slabá čára. Jde jen o to jak to skončí.“

Obrázek

Obrázek
HOTOVO 30%

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od JKlena » červen 21, 2010, 5:53 am

Jn, já bych taky rád dokázal udělat pořádnou grafiku, třeba postavy mi vůbec nejdou (pro RM možná, ale nic večího už ne) ak mam urobit neco velké, ja nwm, napr. texturu meča o velkosti tak do gothicu tak to je u mňa 0 bodú, alebo face postavy to proste nedam, ja na to nemam....

 
Příspěvky: 113
Registrován: duben 19, 2010, 10:56 am
Bydliště: Praha

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Darkmoor » červen 22, 2010, 12:11 am

Tak se mi konečně něco pořádnýho povedlo. Říkal jsem si, že už když jsem dělal Gardalon, že budu potřebovat tygeronana. Což je národ jako lidé až na to, že vypadají jak kočkovité šelmy. Takže jsem se konečně odhodlal a na několikátý pokus se mi to povedlo. Takže teď prosím nějaké to hodnocení.

Recept: Trpělivost (Velká)

PS: Jinak nebojte plně se pracuje na hororu, tohle byla jen menší odbočka.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
“Hrdinství a bláznovství od sebe dělí jen slabá čára. Jde jen o to jak to skončí.“

Obrázek

Obrázek
HOTOVO 30%

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od JKlena » červen 22, 2010, 5:48 am

chybí ti stínování horní části těla a levá ruka (z naŠeho pohledu tá vzadu) by mnela byt o dost tmavší..
jinak je to naprosto cool, tohle sou právě věci co mi moc nejdou...

 
Příspěvky: 113
Registrován: duben 19, 2010, 10:56 am
Bydliště: Praha

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Darkmoor » červen 22, 2010, 11:48 am

JKlena píše:chybí ti stínování horní části těla a levá ruka (z naŠeho pohledu tá vzadu) by mnela byt o dost tmavší..
jinak je to naprosto cool, tohle sou právě věci co mi moc nejdou...


No já to stínoval, ale nějak jsem se prostě netrefil extra v barvách. Takže to stínování není moc vidět. Ale s tou rukou máš pravdu toho jsem si ani nějak nevšiml. Ale, když si to představim, že je tohle vlastně battler.tak vtý hře to nebude tolik vidět. :wink:

Ale i tak musím trénovat, trénovat a trénovat.
“Hrdinství a bláznovství od sebe dělí jen slabá čára. Jde jen o to jak to skončí.“

Obrázek

Obrázek
HOTOVO 30%

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od JKlena » červen 22, 2010, 1:25 pm

To musí všichni kteří chtějí něco dosáhnout...

 
Příspěvky: 113
Registrován: duben 19, 2010, 10:56 am
Bydliště: Praha

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Darkmoor » červen 22, 2010, 8:54 pm

JKlena píše:To musí všichni kteří chtějí něco dosáhnout...


Kdyby tomu tak nebylo tak by to bylo moc jednoduchý. :yes:
“Hrdinství a bláznovství od sebe dělí jen slabá čára. Jde jen o to jak to skončí.“

Obrázek

Obrázek
HOTOVO 30%

 
Příspěvky: 113
Registrován: duben 19, 2010, 10:56 am
Bydliště: Praha

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Darkmoor » červen 25, 2010, 10:22 am

:cry: Tak mám bohužel špatnou zprávu. :cry: Chtěl jsem do svý hry dát dva důležité scripty. Dva scripty, které by byli pilířema hry. Konkretně se jedná o Ammo a Minkoff SWBS. Bohužel tyto dva scripty spolu nemuzou fungovat. Takže celková moje představa o hře se rozsypala jak domeček z karet. :cry:

PS: Nicmene na CMS se plne pracuje.
“Hrdinství a bláznovství od sebe dělí jen slabá čára. Jde jen o to jak to skončí.“

Obrázek

Obrázek
HOTOVO 30%

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od JKlena » červen 25, 2010, 9:22 pm

A co ty scripty robili? ...co bylo raz vytvorene da sa vytvorit znovu...

 
Příspěvky: 113
Registrován: duben 19, 2010, 10:56 am
Bydliště: Praha

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Darkmoor » červen 25, 2010, 9:31 pm

JKlena píše:A co ty scripty robili? ...co bylo raz vytvorene da sa vytvorit znovu...


No tak ten Minkoff SVBS delal to, ze byl boj ze strany s animovanejma battlerama. A ten Ammo script dela to, ze mas urcity pocet naboju ke zbrani. Jenze kdyz je tam ten SVBS tak se naboje u zbrane neodecitaj a kdyz mas nulu tak to nahlasi chybu ve sciptu. Konkretne ve scriptu se SVBS.
“Hrdinství a bláznovství od sebe dělí jen slabá čára. Jde jen o to jak to skončí.“

Obrázek

Obrázek
HOTOVO 30%

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Michalc » červen 25, 2010, 10:11 pm

Muzes zkusit jiny Side-Wiev Battle System, je jich dost, k nekretymu to ammo fungovat bude. A nebo vyresit ammo jinak. Kdysi jsem to videl vyreseny oboji, ale to byl eventovej system.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

PředchozíDalší

Zpět na Incubátor pro rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník