Potřebuju pomoct

Pokud je váš projekt teprve v plenkách a potřebuje doladit, ale přesto nás s ním už chcete seznámit, toto je místo pro vás.

Moderátor: Moderátoři

Kterou začít jako první?

Anketa končí za červenec 15, 2010, 7:55 pm

HOROR
8
57%
UPIRI
5
36%
MARVEL
1
7%
 
Celkem hlasů : 14

 
Příspěvky: 113
Registrován: duben 19, 2010, 10:56 am
Bydliště: Praha

Potřebuju pomoct

Příspěvek od Darkmoor » červen 15, 2010, 7:55 pm

Ahoj všem, prosím mám na vás všechny z fora prosbu. Jedná se o tohle mám tři podle mě dobrý nápady na hru. Nicméně je nesmysl dělat všechny tři najednou. A tak bych vás chtěl požádat zde by jste mi s tím nemohli krapet pomoct. Respektive co mám začít dělat jako první.

Takže:

1. Jedná se o horor. V podstate klasika ve stylu RE a SH. Chlap jede do mesta za svou manzelkou a dcerou. Ale naboura a kdyz se probere v nemocnici, zjisti, ze cely mesto je plny zombiku. Nejedna se vsak o zadnou akcni hru. Ve hre budou hlavnim pilířem logicky ukoly a hadanky. Celkove budete mit tři postavy. Hl. hrdinu, zdravotni sestru a policajta. + by hra mela mit vic konců.

2. Příběh o upírovi, který se po dlouhém spánku probral a chce znovu upevnit moc svého dřívějšího klanu. Bude se jednat spíš o taktickou hru. Do každé jakoby mise si můžete vybrat z několika postav, každá postava bude mít své unikátní vlastnosti. Cílem hry bude se spojit s jinými klany a nebo je zničit. + jako vedlejší upevnění moci bude hráč moct dobývat různá města a nebo vesnice.

3. Nápad je udělat hru s hrdinama z Marvelu. V průběhu hry by jste si mohli měnit členy týmu a jednalo by se spiš hlavně o akční hru. Jednoduše řečeno hodní hrdinové jdou nakopat zadek zloduchům.

Takže moc moc prosím poradte co se vám zdá zajímavější a co mám začít dělat jako první.
Předem díky za odpovědi.
“Hrdinství a bláznovství od sebe dělí jen slabá čára. Jde jen o to jak to skončí.“

Obrázek

Obrázek
HOTOVO 30%

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 361
Registrován: březen 3, 2010, 5:59 pm
Bydliště: Chomutov

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od komi » červen 15, 2010, 9:03 pm

A co jsi???
ZAČÁTEČNÍK, PROFÍK, NEBO PRŮMĚRNÝ
Obrázek
Komi
Moje stránky: http://rm2k3.svet-stranek.cz/
RM2K3 4ever ;-)

 
Příspěvky: 113
Registrován: duben 19, 2010, 10:56 am
Bydliště: Praha

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Darkmoor » červen 15, 2010, 9:14 pm

komi píše:A co jsi???
ZAČÁTEČNÍK, PROFÍK, NEBO PRŮMĚRNÝ


Rekl bych, že něco mezi Začátečníkem a Průměrným. Neříkám, že jsem v XP borec, ale už se v tom neztrácim jako na začátku. :D

Ale docela dobře mi jde grafika, na programování samostatné expert zrovna nejsem, ale přes Eventy jsem se už naučil v celku dost věcí. U těch nápadů z 80% vím jak to udělat technicky. Nebo alespon to zatim logicky a teoreticky předpokládám. Spíš jen nevím co dělat jako první. :D
Naposledy upravil Darkmoor dne červen 15, 2010, 9:18 pm, celkově upraveno 1
“Hrdinství a bláznovství od sebe dělí jen slabá čára. Jde jen o to jak to skončí.“

Obrázek

Obrázek
HOTOVO 30%

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 361
Registrován: březen 3, 2010, 5:59 pm
Bydliště: Chomutov

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od komi » červen 15, 2010, 9:18 pm

Podle mně je nejlepší nápad ten upír.
Obrázek
Komi
Moje stránky: http://rm2k3.svet-stranek.cz/
RM2K3 4ever ;-)

 
Příspěvky: 113
Registrován: duben 19, 2010, 10:56 am
Bydliště: Praha

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Darkmoor » červen 15, 2010, 9:20 pm

Díky Komi.
“Hrdinství a bláznovství od sebe dělí jen slabá čára. Jde jen o to jak to skončí.“

Obrázek

Obrázek
HOTOVO 30%

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 361
Registrován: březen 3, 2010, 5:59 pm
Bydliště: Chomutov

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od komi » červen 15, 2010, 9:21 pm

Neni zač klidně ti v něčem helpnu stačí napsat.
Obrázek
Komi
Moje stránky: http://rm2k3.svet-stranek.cz/
RM2K3 4ever ;-)

 
Příspěvky: 113
Registrován: duben 19, 2010, 10:56 am
Bydliště: Praha

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Darkmoor » červen 15, 2010, 9:23 pm

komi píše:Neni zač klidně ti v něčem helpnu stačí napsat.


Ok, díky moc, budu rád za každou pomocnou ruku. :wink:
“Hrdinství a bláznovství od sebe dělí jen slabá čára. Jde jen o to jak to skončí.“

Obrázek

Obrázek
HOTOVO 30%

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Michalc » červen 15, 2010, 9:39 pm

Jj, ten upir vypada dobre. Na me se mas sanci obratit taky, ja jsem tu porad. Jen si prosim trochu zmensi ten obrazek v podpisu. Nechci to prikazovat, me treba osobne to az tolik nevadi a nemam na to prava, ale na pocitacich s mensim rozlisenim to musi zabirat strasne mista...
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

 
Příspěvky: 113
Registrován: duben 19, 2010, 10:56 am
Bydliště: Praha

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Darkmoor » červen 15, 2010, 9:44 pm

Michalc píše:Jj, ten upir vypada dobre. Na me se mas sanci obratit taky, ja jsem tu porad. Jen si prosim trochu zmensi ten obrazek v podpisu. Nechci to prikazovat, me treba osobne to az tolik nevadi a nemam na to prava, ale na pocitacich s mensim rozlisenim to musi zabirat strasne mista...


Díky moc Michalci předem za pomoc. Ten obrázek zmenším, ale až tak zítra. Dnes už se ke compu nedostanu jsem tu přes mobil. Ale musim sám sebe pochválit. Na to, že jsem ten podpis dělal asi tak půlhodinky ten obrázek vypadá docela dobře. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

EDIT: Tak jsem poupravil ten svůj podpis. Doufám, že takhle už moc nevadí. :lol:
“Hrdinství a bláznovství od sebe dělí jen slabá čára. Jde jen o to jak to skončí.“

Obrázek

Obrázek
HOTOVO 30%

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 661
Registrován: červen 19, 2008, 11:03 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Neas » červen 16, 2010, 7:10 am

Příběh o upírovi se mi taky dost zamlouvá, ale hlasoval sem nakonec pro ten horor, který zavání adventurou 8)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1416
Registrován: červen 13, 2007, 11:05 am
Bydliště: Brno, snad někde na kopečku.

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Grim » červen 16, 2010, 7:24 am

Taky bych radeji doporucil pribeh o Upirovi, protoze mi prijde z 3 moznosti asi nejjednoduzsi.
Obrázek

 
Příspěvky: 113
Registrován: duben 19, 2010, 10:56 am
Bydliště: Praha

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Darkmoor » červen 16, 2010, 10:36 am

Grim píše:Taky bych radeji doporucil pribeh o Upirovi, protoze mi prijde z 3 moznosti asi nejjednoduzsi.


Fakt? Me osobne ten upir přijde jako zatím nejtěžší. :mrgreen: :D :mrgreen:
“Hrdinství a bláznovství od sebe dělí jen slabá čára. Jde jen o to jak to skončí.“

Obrázek

Obrázek
HOTOVO 30%

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Michalc » červen 16, 2010, 1:48 pm

Jn, s tou obtiznosti, v ty prvni je nevyhoda tech vic koncu, tady zas to dobyvani bude tezky a u treti bys musel delat vlastni grafiku a tak. Nakonec je to teda celkem jedno.

Jinak upirem bych zacal, i kdyz ty ostatni moznosti taky nezni vubec spatne. Ta treti hra je nic moc, nemam rad hry typu "Cau, my jsme ty hodni, oni jsou zly, my je zabijem". Radsi taktictejsi. Zacal bych upirem a pak bych jako druhej delal ten horror :D , ale je to i na tobe.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Vivi » červen 16, 2010, 2:53 pm

Já jsem pro upíra. Připadá mě ze všech 3 možností nejlepší. Hororová adventura by taky nebyla špatná, pro tu bych hlasoval hned potom. Na marvelovky moc nejsem, a akční hru tu již máme. Možná bych to nechal na později, dokud ty stávající neomrzí :D
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 852
Registrován: říjen 30, 2007, 2:56 pm
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Lukaaash » červen 16, 2010, 5:18 pm

Já hlasoval pro horor. Ten tu nikde není, nevidím ho tu svým ostře zk***eným zrakem. Adventuru bych bral, ty mám nejradši. Ale hlavně ať gamesu nějak nesprasíš - aby se dala hrát. Chce to taky hodně krve a tak :D

PS: Omlouvám se za svůj uboze ztrouchnivělý projev.
ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 881
Registrován: srpen 25, 2008, 9:01 pm

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Sorc » červen 16, 2010, 7:33 pm

Jsem pro upíra!

 
Příspěvky: 113
Registrován: duben 19, 2010, 10:56 am
Bydliště: Praha

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Darkmoor » červen 16, 2010, 8:04 pm

Lukaaash píše:Já hlasoval pro horor. Ten tu nikde není, nevidím ho tu svým ostře zk***eným zrakem. Adventuru bych bral, ty mám nejradši. Ale hlavně ať gamesu nějak nesprasíš - aby se dala hrát. Chce to taky hodně krve a tak :D

PS: Omlouvám se za svůj uboze ztrouchnivělý projev.


Lukaaashy ty jsi Genius. Právě jsi mě přivedl na bomba nápad. Až si to trochu sesumíruju tak vám později řeknu o co jde. :mrgreen:
“Hrdinství a bláznovství od sebe dělí jen slabá čára. Jde jen o to jak to skončí.“

Obrázek

Obrázek
HOTOVO 30%

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 852
Registrován: říjen 30, 2007, 2:56 pm
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Lukaaash » červen 16, 2010, 8:07 pm

Takže krve bude všude plno, budou různý puzzly, kolik krve nalít tam, kolik semhle... :D
že by?
ObrázekObrázek Obrázek

 
Příspěvky: 113
Registrován: duben 19, 2010, 10:56 am
Bydliště: Praha

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Darkmoor » červen 16, 2010, 8:13 pm

Lukaaash píše:Takže krve bude všude plno, budou různý puzzly, kolik krve nalít tam, kolik semhle... :D
že by?


O tu krev ani tak moc nejde. Ale puzzlu bude hodně to jsi se trefil správně. Ale s tou krví jsi mě přivedl na jinej nápad. Později uvidíš. Musim si to dát dohromady a technicky to promyslet a uvidíme. :twisted:
“Hrdinství a bláznovství od sebe dělí jen slabá čára. Jde jen o to jak to skončí.“

Obrázek

Obrázek
HOTOVO 30%

 
Příspěvky: 113
Registrován: duben 19, 2010, 10:56 am
Bydliště: Praha

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Darkmoor » červen 17, 2010, 4:38 pm

Takže, už jsem si to krapet sesumiroval. Napadlo me tohle:

Hra kde se skupinka lidi dostane do domu na ostrove. Z ostrova se neda utect. Nejspis do toho i krapet zapletu ducharinu. Cilem hry je prezit noc v tajuplnem dome a rozlustit pradavnou kletbu. Hra bude obsahovat jen reseni logickych puzzlu, takze necekejte žádný ABS nebo nejakej jinej boj. V podstate se bude jednat o psychologickej horor, ne vsechny postavy si dokazi udrzet pevne nervy. + behem hry budete hrát za všechny postavy ve hře. Takže v podstate nebude žádnej hl. hrdina.

Takže jak se vám líbí tento návrh?

PS: Nesmutnete, tahle hra neni nijak technicky komplikovana a nezabere mi tolik času. Takže se můžete těšit na přicházející Vzestup temnoty (název pro hru s upírem).

EDIT: Sorry za doublepost. :!:
“Hrdinství a bláznovství od sebe dělí jen slabá čára. Jde jen o to jak to skončí.“

Obrázek

Obrázek
HOTOVO 30%

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Michalc » červen 17, 2010, 4:42 pm

J, zni to dobre :yes: ! tesim se, uvidime, jak to bude vypadat.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 852
Registrován: říjen 30, 2007, 2:56 pm
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Lukaaash » červen 17, 2010, 4:47 pm

Super, zní to dobře, něco podobného jsem hrál snad i na mobil :)
ObrázekObrázek Obrázek

 
Příspěvky: 113
Registrován: duben 19, 2010, 10:56 am
Bydliště: Praha

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Darkmoor » červen 17, 2010, 4:49 pm

Lukaaash píše:Super, zní to dobře, něco podobného jsem hrál snad i na mobil :)


Hele nejmenovalo se to nejak Darkest Fear nebo nejak tak? Jak ten chlapek nesmel vstoupit do ty tmy.
“Hrdinství a bláznovství od sebe dělí jen slabá čára. Jde jen o to jak to skončí.“

Obrázek

Obrázek
HOTOVO 30%

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od Vivi » červen 17, 2010, 5:42 pm

Super! Už se na to těšim!
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Potřebuju pomoct

Příspěvek od JKlena » červen 18, 2010, 10:41 pm

Darkmoor píše:
Lukaaash píše:Super, zní to dobře, něco podobného jsem hrál snad i na mobil :)


Hele nejmenovalo se to nejak Darkest Fear nebo nejak tak? Jak ten chlapek nesmel vstoupit do ty tmy.


jop :wink:
a ked si spominal Že ti ide grafika, co robiš za štýli? pixelart? pripadne to ukaž! :)

Další

Zpět na Incubátor pro rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků