Cesta k sobě samému (provizorní název)

Pokud je váš projekt teprve v plenkách a potřebuje doladit, ale přesto nás s ním už chcete seznámit, toto je místo pro vás.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 9
Registrován: srpen 21, 2010, 11:37 am
Bydliště: Ostrava

Cesta k sobě samému (provizorní název)

Příspěvek od Inspic » září 4, 2010, 2:26 pm

No, asi bych tu měl napsat něco o projektu, na kterém dělám, aby to nevypadalo, že se flákám  Projekt zatím nemá jméno a je v plenkách. Měl by být trošku větší, takže práce na něm potrvá dlouho, taky vzhledem k mému pracovnímu vytížení.
Jaké bude provedení? No, přesně nevím, ale vycházím z principů FF, takže náhodné souboje, soubojová obrazovka, družina až čtyř lidí apod.
Ohledně příběhu toho moc neprozradím, protože zatím toho sám moc nevím  Ale začátek naznačím. Hlavní hrdina (zatím se jmenuje Radan) se probouzí v jeskyni. Nepamatuje si nic a není si jistý ani svým jménem. Tím začíná jeho cesta za vzpomínkami, minulostí a vlastním já. Cestou potká pravé přátele, ale i ty zdánlivé. Žádný člověk není ani dobrý ani zlý a to bych chtěl implantovat do hry. Chtěl bych se pokusit, aby vedlejší úkoly nebyly jenom typu – přines-odnes-zabij, ale aby některé měly i svůj malý příběh.
Když si to tak zpětně čtu, tak jsem si na začátečníka ukousl pořádné sousto. No snad se jím neudusím. Možná, že v průběhu vývoje vzniknou i malé bonusové hry ze světa, které objasní některé věci (anebo taky ne), které pak budu uvolňovat.
Jakmile projekt dostane nějaké jméno, přenesu ho do fóra projektů, zatím budu průběžně doplňovat info tady a i nějaké ty screeny.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Re: Cesta k sobě samému (provizorní název)

Příspěvek od Vivi » září 4, 2010, 2:30 pm

V jakém makeru to tvoříš? (většina lidí, co to sem postuje na tohle zapomíná)
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 9
Registrován: srpen 21, 2010, 11:37 am
Bydliště: Ostrava

Re: Cesta k sobě samému (provizorní název)

Příspěvek od Inspic » září 4, 2010, 3:08 pm

No jo, skleróza :D Tvořím to v RMXP

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 361
Registrován: březen 3, 2010, 5:59 pm
Bydliště: Chomutov

Re: Cesta k sobě samému (provizorní název)

Příspěvek od komi » září 4, 2010, 3:13 pm

Teším se.
Obrázek
Komi
Moje stránky: http://rm2k3.svet-stranek.cz/
RM2K3 4ever ;-)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 655
Registrován: listopad 2, 2008, 5:31 pm

Re: Cesta k sobě samému (provizorní název)

Příspěvek od Maxicek » září 4, 2010, 10:24 pm

Držím palce, uvidíme co z toho vznikne.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 9
Registrován: srpen 21, 2010, 11:37 am
Bydliště: Ostrava

Mrtvý bod

Příspěvek od Inspic » leden 7, 2011, 2:04 pm

Asi bych měl informovat jak je na tom můj projekt. Odpověď je bohužel jednoduchá - uvízl na mrtvém bodě. Bohužel zaměstnání zabírá většinu mého času, takže jsem neměl čas se projektu věnovat. Navíc jsem se stěhoval, takže mé myšlenky byly zaměstnány a v neposlední řadě se projevila lenost. Chtěl bych se ale hecnout a postoupit dál a dokončit aspoň první kapitolu příběhu. Držte mi palce ať nade mnou lenost nezvítězí :-)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Cesta k sobě samému (provizorní název)

Příspěvek od JKlena » leden 7, 2011, 3:08 pm

Taky bych rád videl jak to dopadne :D Doufám, že nás všechny překvapíš bude z toho dobrá hra ;)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 586
Registrován: duben 7, 2010, 4:47 pm
Bydliště: někde v Praze

Re: Cesta k sobě samému (provizorní název)

Příspěvek od Poryg » leden 11, 2011, 2:37 pm

Chceš-li hec, tak ti dám hec:
Pokud na tom projektu nebudeš makat, Uvak si pro tebe přijde! (Viz. Lovecká sezóna)
http://www.ulozto.cz/7478224/lsdemo-zip


Ach, jak já byl šťastný, když jsem přišel na to, jak vytvořit svoji mapu :D
Ach, jak já byl šťastný, když jsem přišel na to, jak fungují switche a variably :D
Ach, kdepak jsou ty časy? Teď RM otevřu jednou za sto let... :(

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 9
Registrován: srpen 21, 2010, 11:37 am
Bydliště: Ostrava

Re: Cesta k sobě samému (provizorní název)

Příspěvek od Inspic » leden 14, 2011, 1:00 pm

Tož co je nového. Pomalu se rýsují další mapky a brzo sem hodím nějaké screeny. Bohužel práce na dialozích trochu vázne, takže demo zatím v nejbližší době nebude. Menu a podobné blbosti ještě nejsou, tomu se budu věnovat později až načerpám více zkušeností v práci s RPGM XP.

Pak mám prosbičku. Potřebuji jméno pro hlavního hrdinu. Zatím se jmenuje Radan, ale nepřijde mi to jako dobré jméno. Proto prosím o nějaké návrhy. Buď něco použiji, nebo se tím inspiruji. Prostě zkrátka HELP! :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 794
Registrován: únor 14, 2010, 10:07 pm
Bydliště: Slaný. To je kousek od Prahy.

Re: Cesta k sobě samému (provizorní název)

Příspěvek od legition » leden 14, 2011, 1:30 pm

Radan podle mého zní dobře
Obrázek


Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 361
Registrován: březen 3, 2010, 5:59 pm
Bydliště: Chomutov

Re: Cesta k sobě samému (provizorní název)

Příspěvek od komi » leden 14, 2011, 1:32 pm

Tady na foru je databaze jmen mrkni tam ;-) .
http://forum.rpg2heaven.cz/viewtopic.php?f=26&t=515
Obrázek
Komi
Moje stránky: http://rm2k3.svet-stranek.cz/
RM2K3 4ever ;-)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 9
Registrován: srpen 21, 2010, 11:37 am
Bydliště: Ostrava

Re: Cesta k sobě samému (provizorní název)

Příspěvek od Inspic » únor 21, 2011, 2:14 pm

Tak jak jsem na tom? Jedním slovem: BLBĚ. Projekt (zase) stojí. Jak jsem se hezky rozjel a udělal tři nové lokace, tak jsem si nechal ukradnout notebook i s daty. Naštěstí, to co jsem měl půvedně, zůstalo, ale nemůžu se dokopat k tomu, abych mapky obnovil. Rozhodl jsem se však na chvíli upustit od tohoto velkého projektu a vytvořit menší hru (přece jen jsem si na začátek ukousl velké sousto). Jednalo by se však o příběh z minulosti jedné z postav z hlavního projektu, takže mi spousta map zůstane. Myšlenka příběhu je jakžtakž hotová, teď jen zrobit tu omáčku kolem. Tak jdu se na to vrhnout.

P.S.: Pokud děláte na notebooku, který přenášíte doporučuji zálohovat data projektů, ať nedopadnete jako já :|


Zpět na Incubátor pro rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků