Vývoj hry BigFood - rady

Pokud je váš projekt teprve v plenkách a potřebuje doladit, ale přesto nás s ním už chcete seznámit, toto je místo pro vás.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 194
Registrován: září 25, 2010, 10:59 pm

Re: Vývoj hry BigFood - rady

Příspěvek od Phoboss » říjen 4, 2010, 6:07 pm

JKlena píše:By ses divil.
Jinak já se nepřihlásim pokud mi to nebude sedet k temu na čem dělám, i když jak se znám to nedodělám, i když sem dál než kdykoliv před tím.
A je OT, jelikož téma je o hře né o tématech souteží, ale já už končim, ešte mi tu nekto rozbije hubu :(

já nic z toho co jsem psal výše nemyslel nijak urážlivě / agresivně . Byl to jen můj pocit a názor, tak jsem ho napsal. o zuby bych se nebál ;-)
ObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Re: Vývoj hry BigFood - rady

Příspěvek od Vivi » říjen 4, 2010, 6:08 pm

Phobe, musíš se naučit jednu věc. MODEÁTORŮM SE NEODMLOUVÁ! (alespoň ne tady) (já už taky končím s OT)
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 194
Registrován: září 25, 2010, 10:59 pm

Re: Vývoj hry BigFood - rady

Příspěvek od Phoboss » říjen 4, 2010, 6:12 pm

Vivi píše:Phobe, musíš se naučit jednu věc. MODEÁTORŮM SE NEODMLOUVÁ! (alespoň ne tady) (já už taky končím s OT)

V tom případě by se ostatní měli naučit že se mnou se nemá cenu hádat. Forum jsem si oblíbil, jsou tu fajn lidi a člověk se toho dost dozví a naučí. Ale nikdo opakuji NIKDO mi nebude přikazovat co mám a co ne, a to ani na foru (a nejsem jeden z těch hajzlíků co dělají bordel (ano sem se to slovo hodí), pravidla dodržuju, pokud mi přijdou smysluplný, v tom vydím jen užitek ... ale já jsem takovej paličák, že jste to asi ještě neviděli ... takže nikdo takový, komu se neodmlouvá neexistuje, já si za svými názory stojím ;-)

a taky mě ta diskuze už přestává bavit, zabíháme ale úplně do jiný dimenze bo co :roll:

takže další topic už jen k našemu oblíbenému RPG , souhlad? :-))))) EDIT: oops souhlas ?
ObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 655
Registrován: listopad 2, 2008, 5:31 pm

Re: Vývoj hry BigFood - rady

Příspěvek od Maxicek » říjen 4, 2010, 6:22 pm

Phobe byls už na nějákem diskuzním fóru? To, co píšeš dál pod prvním postem opravdu není jedno. Nejsem moderátor a ani mi nevadí uvolněnější diskuze, ale tohle sem opravdu vůbec nepatří. K takovému pokecání slouží třeba chat, nebo tady na foru příslušené topicy. Tenhle topic je o radách ke hře BigFood, takže by tu měly být různé rady a návrhy (to by klidně mohlo být i v samotném topicu s hrou), věci jako projekt do soutěže nebo jaký dělá ICQ bordel sem nepatří. O messengerech tu máme topic ve volné diskuzy a k soutěži také, hned první sekce ve foru (novinky a oznámení? :D). Co kdyby se sem Michalc nepodíval a ani by s tebou nepočítal? :) Jinak tky končím s off topicem, nemá to tu co dělat, ani to neber nějak zle.

Jo, phobe, ještě k tomu co jsi teď napsal, moderátory poslouchat BUDEŠ, samozřejmě v rámci fora, třeba nepiš OT apod. To, že jsi paličák, je tvůj problém, musší se řídit pravidly a tím, co říkají moderátoři a admini, jinak by tu také vůbec nemuseli být, jsou tu aby udržovali pořádek. Promiň, tohle si neber osobně. Máme tu skvělou partu lidí, ale tímhle chováním tu nezapadneš. Na ICQ se s tebou povídá fajn, ale takhle se na foru rozhodně chovat nemůžeš. ;)
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 881
Registrován: srpen 25, 2008, 9:01 pm

Re: Vývoj hry BigFood - rady

Příspěvek od Sorc » říjen 4, 2010, 6:26 pm

A kdo musel nedávno mít přesnou podobu ohlašování bugů?

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 194
Registrován: září 25, 2010, 10:59 pm

Re: Vývoj hry BigFood - rady

Příspěvek od Phoboss » říjen 4, 2010, 6:30 pm

Maxicek píše:Phobe byls už na nějákem diskuzním fóru? To, co píšeš dál pod prvním postem opravdu není jedno. Nejsem moderátor a ani mi nevadí uvolněnější diskuze, ale tohle sem opravdu vůbec nepatří. K takovému pokecání slouží třeba chat, nebo tady na foru příslušené topicy. Tenhle topic je o radách ke hře BigFood, takže by tu měly být různé rady a návrhy (to by klidně mohlo být i v samotném topicu s hrou), věci jako projekt do soutěže nebo jaký dělá ICQ bordel sem nepatří. O messengerech tu máme topic ve volné diskuzy a k soutěži také, hned první sekce ve foru (novinky a oznámení? :D). Co kdyby se sem Michalc nepodíval a ani by s tebou nepočítal? :) Jinak tky končím s off topicem, nemá to tu co dělat, ani to neber nějak zle.

Jo, phobe, ještě k tomu co jsi teď napsal, moderátory poslouchat BUDEŠ, samozřejmě v rámci fora, třeba nepiš OT apod. To, že jsi paličák, je tvůj problém, musší se řídit pravidly a tím, co říkají moderátoři a admini, jinak by tu také vůbec nemuseli být, jsou tu aby udržovali pořádek. Promiň, tohle si neber osobně. Máme tu skvělou partu lidí, ale tímhle chováním tu nezapadneš. Na ICQ se s tebou povídá fajn, ale takhle se na foru rozhodně chovat nemůžeš. ;)


Maxi opravdu byl věř mi, s počítači dělám (ano dělám, ne hraju) už 20 let, povídal jsem si s lidmi na IRC kanálech a forech ještě než ze tu většina z vás narodila. a názor mám pořád stejný.
Ano moderátory a ostatní bigbosse budu poslouchat, ale jen v tom případě že že uznam jeho návrh jako smysluplný. tečka dál nemá cenu se tím zaobírat, zbytečně tu zaplácáme další stránky.
S tím že sem ta část o ICQ nepatří s tebou plně souhlasím.
Neboj na stránku se soutěží se zapíšu taky, ale před chvilkou jsem přišel z práce, a celou tu dobu tu mám práci s obhajobou mojí povahy ;-)

a konečná na téma já a OT, pokud kdokoliv cokoliv PM, ICQ, MAIL
ObrázekObrázekObrázek

Předchozí

Zpět na Incubátor pro rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků