Telgradia

Pokud je váš projekt teprve v plenkách a potřebuje doladit, ale přesto nás s ním už chcete seznámit, toto je místo pro vás.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 9
Registrován: červen 6, 2012, 11:46 am

Telgradia

Příspěvek od teq » červen 6, 2012, 12:42 pm

Telgradia je puvodne svet delanej pro DrD, postupne prenasenej do RPG Makeru, bude to spise beh na dlouhou trat.

- Telgradia je svet ( materialni sfera ) jez je rozdeleny do 5ti kontinentu, Lignumia, Desolatia, Dolor, Aquatica, Glacia. Kazdy z kontinentu predstavuje jednu cast hry, nicmene s velkou pravdepodobnosti se muze stat ze to zabalim do jednoho kontinentu, jeste sam nevim jak velky sousto si chci naservirovat :)

- Soucasti hry budou take astralni sfery do kterych se muze hrac za urcitych okolnosti take dostat.

- Strujcem techto sfer je tzv. Struktor, coz je nadpozemska bytost, casto popisovana jako samotny vesmir, je to teda zhruba neco takovyho jako je na zemi buh ( s tim prichazi do hry nabozenstvi, kulty ap. )

- Hra bude obsahovat system karmy, jako je tomu treba ve Falloutu & znacnou moznost vlastniho rozhodovani, dejova lini se tedy bude ubirat takovym smerem jaky si sam hrac zvoli.

- Nebude to hra toho typu kdy hned na zacatku dostanes epickej ukol kterej tvori tvoji hlavni dejovou lini, nejaka hlavni storyline tam samozrejme bude, ale hrac si k ni bude muset najit cestu, takze to bude zacinat mozna ponekud nudne, ale alespon prirozeneji.

- NPC, itemy, questy i PC jez se muzou k hraci pripojit budou velmi ovlivneni jeho karmou, znamena to tedy +- to, ze v pripade ze bude hrac hrat stoprocentniho grazla, ma moznost pridat se k temny strane a bojovat po boku zla.

Telgradia bude neco co se vynasnazi mlady lidi presvedcit ze grafika neni vsecko a pro stary mazaky to bude nostalgicka vzpominka na stary casy, nechci to vsak nikam cpat, bude to spis takovej garage projekt :).

Vitam jakejkoliv ohlas, rad odpovim na jakejkoliv dotaz :).

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Telgradia

Příspěvek od JKlena » červen 6, 2012, 1:30 pm

Zajímalo by mně jaký bojový systém hodláš implementovat a případně jakej chystáš skill system. Něco kolem herní mechaniky jako takové.. ?

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: Telgradia

Příspěvek od Michalc » červen 6, 2012, 2:20 pm

Vypadá to zajímavě, ten koncept se mi líbí. Záleží na tom, jak dopadne ta nelineárnost, protože většina lidí, co něco takového tady zkoušela, skončila na tom, že se v tom nevyznali, nic nefungovalo, jak mělo, karma si děla co chtěla a tak podobně. No - snad to bude úspěšné... Těsím se na nějaký bližší info přímo k systémům, popřípadě obrázky a tak.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 9
Registrován: červen 6, 2012, 11:46 am

Re: Telgradia

Příspěvek od teq » červen 6, 2012, 2:32 pm

Ahoj kuci,

Ohledne bojovyho systemu - jsem odpurcem ABS a zastancem tahovy klasiky ( popr. FF styl ) takze budu s nejvetsi pravdepodobnosti uzivat implementovany BS kterej si maximalne drobnymi upravami vylepsim k obrazu svemu, ale nad timdle jsem jeste moc nepremyslel takze to neni definitivni.

Skill system - Urcite chci vyuzit veci z Dracaku, asi to nebude uplne totozny, nejsem si moc jistej jak to maj licensovany, kdyby na me nahodou nekdo prisel, ale s nejvetsi pravdepodobnosti budou ty mechanismy hodne podobny, z cehoz vyplyva ze i equipovani a staty budou vypadat trosku jinak nez je tomu v klasicky hre, hra bude obtiznejsi.

K mechanice - Chci pouzit system den/noc, nicmene popravde receno, jeste sem se timdletim technicky nezabyval avsak myslim ze to nebude neco co by neslo udelat - nektery eventy budou zaviset podobne jako na karme zrovna na dni/noci, ale spis okrajove, nechci z toho udelat otravnou zalezitost. Dale by tam melo byt nejake kovarstvi/krejcovina/drevarstvi, kdy si bude moct hrac vyrobit nejaky predmet, kdyz bude vedet jak na to :)

Napadu je hodne, ale momentalne delam jen mapicky a mrkam na Ruby, hlavne se chci vyvarovat toho aby ta hra nebyla precpana blbostma a nebylo tam toho zbytecne moc :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 529
Registrován: květen 21, 2012, 7:28 pm
Bydliště: Ústecký kraj

Re: Telgradia

Příspěvek od feryk » červen 6, 2012, 7:16 pm

Den a noc tam jde udělat úplně v pohodě a skvěle to lze implementovat do hry...sám používám v projektu den i noc,změny počasí apod... pravda je,že čim víc tam toho je,tim méně se v tom člověk orientuje :D ale držim palce,ať to doděláš ;)
Aktuální projekty v RM VXA:
: Bludný holanďan ... 100 % hotovo : http://uloz.to/xptFokkX/bludny-holandan-v1-03-exe
: TOW I: Escape from The Chaos ... 25 % hotovo

Více na https://www.feryk.cz
Fb: https://www.facebook.com/feryk.cz
Telegram: https://t.me/+ZsRVWyY3w-1mYjVk

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 9
Registrován: červen 6, 2012, 11:46 am

Re: Telgradia

Příspěvek od teq » červenec 1, 2012, 8:57 pm

Zdravim, momentalne se potacim s nekolika problemy v mem osobnim zivote a do toho ted chodim dvanactky, takze se ke hre dostavam cim dal tim mene, pokusim se vsak co nejdrive nahodit nejake demo - peace :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 794
Registrován: únor 14, 2010, 10:07 pm
Bydliště: Slaný. To je kousek od Prahy.

Re: Telgradia

Příspěvek od legition » září 24, 2012, 8:57 pm

výtej v kritckém bodě projektu, který dřiv nebo později nastal každému :D . Každopádně ti držíme palcea doufáme že tvorba ti bude pokračovat
Obrázek


Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 9
Registrován: červen 6, 2012, 11:46 am

Re: Telgradia

Příspěvek od teq » září 26, 2012, 5:00 pm

Ahoj, rozhodl jsem se ze to budu delat v VX:ACE, takze to co jsem mel jsem tam importoval a pokracuju v tom. To jen aby jste si nemysleli ze jsem se na to vyprdnul :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 794
Registrován: únor 14, 2010, 10:07 pm
Bydliště: Slaný. To je kousek od Prahy.

Re: Telgradia

Příspěvek od legition » září 26, 2012, 10:50 pm

Super +1, budeme rádi za každé další info co nám poskytneš :yes:
Obrázek


Obrázek


Zpět na Incubátor pro rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků