The ruins

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 149
Registrován: prosinec 27, 2009, 10:44 am

The ruins

Příspěvek od marbon » leden 3, 2010, 9:59 am

Moje první hra tak nečekejte zázraky...

The ruins:
Po úvodním videu kde vás unese temný strážce, se ocitá ve věznici. Jste bez svých věcích(mezi nimi je i velmi důležitý dopis pro vás) a ještě vám unesli přítelkyni. Postupně se proplétáte věznicí naleznete spoustu klíčů. Až se dostanete k truhle kde je velmi důležitý dopis a vaše oblečení přečtete si dopis ve kterém je napsáno toto:

Drahý Marbone, pokud jsi čteš tento dopis
jsem už asi v nebesích. Ne neříkej to Adrianě,
už teď má dost starostí. Asi si myslíš že jsem to
pasl v domění že budete spolu. Ne vím že jsiněkde v vězení to protože jse Darhmul
dozvěděl kde jste. Je mi to líto, že jsem mu to
musel říci ale sérum pravdy je sérum pravdy...
Pokude budeš chtí vědět víc dojdi ke mě domů budou tam dveře které nejdou otevřít bez klíče
(proto ten klíč v obálce). Ptáš se jak ty dveře
poznáš? Je nad ním obraz s mapu světa.
Ardos

Takže víte své jméno a dozvěděli jste se o krutovládci Drahmulovi. Po té co dostanete z vězení máte navýběr ze souhvězdí a z povolání.
Až se dostanete k Ardosovu domu a otevřete dveře nalezne se vám pohled na velmi zvláštní nápisy napsané na zdech-jsou to nápisy ze kterých se dá utvořit velmi mocná magie pro zníčení Drahmula.

Co do hry šoupnu:
Script ve kterém bude parta chodit za vámi.
Kolečkové menu.
Klávesy "Y" = pauza hry.
Možnost si výběru hry do fullsreenu nebo ne.
S pomocí Grima udělaný systém zbraní(máte level 1 a jste oráče(nejmenší možný stupeň válečníka) tak můžete jenom nějaké zbraně atd..)
To je asi vše nevím jak se dávají screeny tak bez obrázků :( ale stejně by jste nic moc neviděli..

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 295
Registrován: únor 13, 2008, 4:41 pm

Příspěvek od Pinsius » leden 3, 2010, 11:36 am

Znie to zatiaž zaujímavo. Aký tam bude battle systém?Normálny či niečo stiahne??

Obrázky urobíš tak, že po spustení hrania stlačíš ALT+PRINT SCREEN a následne otvoríš Skicár kde dáš možnosť prilepiť, vtyvoríš obrázok. Na fórum to dáš tak, že pod tabužkou kde píšeš text je ďalšia s názvom Add an Attachment . Tam si vyberieš obrázok z PC, dáš k tomu nejaký popis a dáš odeslat alebo najprv add attachment...
Stare RM projekty zrušené (viď stare prispevky) a RPG Makeri už nerobim(asi 3. rok). Momentalne sa sustredim na všeobecne programovanie typu Java,C++,C.


Lubo 586 my old nick

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » leden 3, 2010, 4:49 pm

Este jednoduzseji udelas screeny, ze jednoduse stisknes Print Screen , v malování dáš CTRL + V a pak to ořízneš...
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Příspěvek od Vivi » leden 3, 2010, 5:16 pm

...a na fórum ho hodíš taky tak, že si dáš v příspěvku [img]-tady%20bude%20odkaz%20na%20obrázek[/img].
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 295
Registrován: únor 13, 2008, 4:41 pm

Příspěvek od Pinsius » leden 3, 2010, 5:28 pm

j to by potom musel hodiť na nejaký image hosting...
Stare RM projekty zrušené (viď stare prispevky) a RPG Makeri už nerobim(asi 3. rok). Momentalne sa sustredim na všeobecne programovanie typu Java,C++,C.


Lubo 586 my old nick

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Příspěvek od Vivi » leden 3, 2010, 6:58 pm

třeba na
Kód: Vybrat vše
www.imageshack.us
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 149
Registrován: prosinec 27, 2009, 10:44 am

Příspěvek od marbon » únor 12, 2010, 3:40 pm

Hra se ruší kvůli nedostatku času a nápadům to ale neznamená že končím s výtvářením v rpg makeru naopak teď dělám hru která bude o 100 procent lepší :D

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 852
Registrován: říjen 30, 2007, 2:56 pm
Bydliště: Pardubický kraj

Příspěvek od Lukaaash » únor 12, 2010, 4:46 pm

takže zamykám, mám i máznout? PM
ObrázekObrázek Obrázek


Zpět na Archiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků