Angels v XP

Pochlubte se s vaší tvorbou nebo snad potřebujete nějaký specifický charset, obrázek, chipset či jinou grafiku a nemůžete ji sehnat ? Zeptejte se na to zrovna v této sekci !

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 38
Registrován: září 6, 2010, 5:38 pm

Angels v XP

Příspěvek od Aqiol » listopad 29, 2010, 4:57 pm

Potřeboval bych předělat charsety Andělů v XP sám jsem je už zkoušel předělat (muj nejlepsi pokus (viz. prilohy) me to prijde moc umely zvlast ty kridla) ale nic moc na grafiku prostě nejsem.

Konkrétně charsety:
079-Angel01
080-Angel02
081-Angel03
082-Angel04
Potreboval bych:
a) předelani na muzske andely (zkraceni vlasu, odebrani strevicku atd)

b) předělání na temné anděly prosim pouze muze, zeny nepotrebuju (smazani svatozare, rudocervene pekelne vlasy,
cerna potrhana kridla, tmave zakrvacene obleceni)

c) předělání na padlé anděly opět prosím pouze muze (v podsate beze zmeny pouze odebrat svatozar, aby jim ze zad trcely zakrvacene pozustatky kridel které jim byly utrhnuty, a aby se nevznasely/nelitaly ale proste jen chodily)

Battlers předělávat nepotřebuju (tyhle charsety potřebuju do my hry, kterou tu mozna zverejnim a ta hra bude logicka tudiz se tam bojovat nebude) a xichty si snad nejak zvladnu udelat sam.

Snad se najde nekdo kdo mi s tim pomuze a predem dik už jen za snahu.
Přílohy
Angel04_ukazka.png
Muj nejlepší pokus - před
Angel04_ukazka.png (2.41 KiB) Zobrazeno 4390 krát
Dark_angel04_ukazka.png
Muj nejlepší pokus - po
Dark_angel04_ukazka.png (2.13 KiB) Zobrazeno 4390 krát
http://www.gauneri.cz/register/Aqiol - klikněte, zaregistrujte se a postupte na hodnost přívrženec. Pomůže mi to.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1416
Registrován: červen 13, 2007, 11:05 am
Bydliště: Brno, snad někde na kopečku.

Re: Angels v XP

Příspěvek od Grim » listopad 29, 2010, 7:04 pm

Takhle?

079-Angel01.png
Můj první pokus.
079-Angel01.png (4.57 KiB) Zobrazeno 4379 krát
082-Angel04.png
A další.
082-Angel04.png (13.14 KiB) Zobrazeno 4377 krát
081-Angel03.png
Předposlední.
081-Angel03.png (11.29 KiB) Zobrazeno 4376 krát
080-Angel02.png
Poslední.
080-Angel02.png (9.75 KiB) Zobrazeno 4373 krát
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 38
Registrován: září 6, 2010, 5:38 pm

Re: Angels v XP

Příspěvek od Aqiol » listopad 29, 2010, 8:29 pm

Dik moc urcite je využiju :tanec:. A pokud by se našel čas tak by se i moc hodil Angel02. Totiž, hráč bude ve hře hrát za anděly a buď bude možnost volby jestli bude hrát za dobro nebo za zlo a nebo proste v pribehu prejde z jedne strany k te druhe. A prave behem pribehu se bude zlepsovat a jak bude plnit ukoly tak bude na vyssi urovni andela a prave proto ty charsety.

PS:ty charsety jsou fakt good :yes: a doufám, že jednou budu v grafice taky tak dobrej, pro me je preci jenom lepsi delat si vse sam a nekopcit od cizich napr.: scripty, grafiku, systemy...... to uz z toho nemam takovej dobrej pocit, ze hra vzesla jen a jen z mych rukou

Edit: super tak mezi tim co jsem odepisoval se dostavil i posledni :tanec: :tanec: :tanec:
http://www.gauneri.cz/register/Aqiol - klikněte, zaregistrujte se a postupte na hodnost přívrženec. Pomůže mi to.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1416
Registrován: červen 13, 2007, 11:05 am
Bydliště: Brno, snad někde na kopečku.

Re: Angels v XP

Příspěvek od Grim » listopad 29, 2010, 8:35 pm

Rádo se stalo.
Obrázek


Zpět na Vaše tvorba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků