VX tilesety a charsety - jungle

Pochlubte se s vaší tvorbou nebo snad potřebujete nějaký specifický charset, obrázek, chipset či jinou grafiku a nemůžete ji sehnat ? Zeptejte se na to zrovna v této sekci !

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 38
Registrován: září 6, 2010, 5:38 pm

VX tilesety a charsety - jungle

Příspěvek od Aqiol » leden 5, 2011, 5:19 pm

potreboval bych do VX naky tilesety džungle pripadne i se stromovyma domama
taky bych potreboval naky chary exotickych zvirat z jungle: chameleon, tygr, papousek..........

google moc nepomohl :(

ted jsem si uvedomil ze ve vx nejsou tilesety lode ty bych taky potreboval pripadne jeste k ty lodi jeste nejakou stroskotanou na plazi
http://www.gauneri.cz/register/Aqiol - klikněte, zaregistrujte se a postupte na hodnost přívrženec. Pomůže mi to.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Re: VX tilesety a charsety - jungle

Příspěvek od Michalc » leden 5, 2011, 8:06 pm

Ono ale ve VX to je komplikovany, protoze do VX mas jen jeden volnej tileset (Tile E) a tam to asi vsecko nenarves...
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 38
Registrován: září 6, 2010, 5:38 pm

Re: VX tilesety a charsety - jungle

Příspěvek od Aqiol » leden 5, 2011, 10:34 pm

no s tou lodi by se to dalo vyřešit i nak jinak ale ta dřungle by se tam pravdepodobne vesla kdyby tam byl jeden nebo dva typi tech stromovejch domu a zbytek naky rostliny ale i kdyz jsem hledal dal tak jsem nasel jen dzungli do XPčka :( stromovy domy jsem sice taky nasel ale taky bohuzel jen do xpčka :(
http://www.gauneri.cz/register/Aqiol - klikněte, zaregistrujte se a postupte na hodnost přívrženec. Pomůže mi to.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: VX tilesety a charsety - jungle

Příspěvek od JKlena » leden 5, 2011, 10:54 pm

Protože VX je nahovno a říkám to pořád.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 35
Registrován: květen 19, 2010, 11:09 am
Bydliště: Kolín

Re: VX tilesety a charsety - jungle

Příspěvek od Zellmaster » leden 6, 2011, 6:26 am

Michalc píše:Ono ale ve VX to je komplikovany, protoze do VX mas jen jeden volnej tileset (Tile E) a tam to asi vsecko nenarves...

Tile swapper a máš tilesetů kolik chceš :-)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 852
Registrován: říjen 30, 2007, 2:56 pm
Bydliště: Pardubický kraj

Re: VX tilesety a charsety - jungle

Příspěvek od Lukaaash » leden 6, 2011, 5:00 pm

Hele já loď vyřešil tak, že jsem si udělal obrázek lodi z XP setu a obrázek nahodil do eventu. Bude to snad v dalším updatu ZR :twisted:
Tak se dá udělat cokoli ;)
ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: VX tilesety a charsety - jungle

Příspěvek od JKlena » leden 6, 2011, 7:02 pm

Na ten tile swapper sem nekoukal ale jestli to rozšiřuje maximum tilesetú ve VX tak právě vyřešil nejvěčí záhadu naší komunity :D

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 35
Registrován: květen 19, 2010, 11:09 am
Bydliště: Kolín

Re: VX tilesety a charsety - jungle

Příspěvek od Zellmaster » leden 6, 2011, 8:40 pm

JKlena píše:Na ten tile swapper sem nekoukal ale jestli to rozšiřuje maximum tilesetú ve VX tak právě vyřešil nejvěčí záhadu naší komunity :D

Tak funguje to jednoduše, nahraješ si do složky X tilesetů co chceš využívat (třeba ty z RMXP) a pomocí switche a callscriptu (opravdu velice jednoduše) si nahraješ nový tileset i s nastavenou průchodností a jejich změnu lze provádět v reálném čase...

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 38
Registrován: září 6, 2010, 5:38 pm

Re: VX tilesety a charsety - jungle

Příspěvek od Aqiol » leden 7, 2011, 5:45 pm

Aqiol píše:Rozhodoval jsem se mezi dvema pojektama - mezi XPčkovim a VXkovim a vybral jsem si ten XPčkovej takze ty tilesety prozatim nebudu potrebovat
taktez prosim docasne lock
http://www.gauneri.cz/register/Aqiol - klikněte, zaregistrujte se a postupte na hodnost přívrženec. Pomůže mi to.


Zpět na Vaše tvorba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků