Dotazy a připomínky k tutoriálům

Jak řiká nadpis sekce. Tato sekce se věnuje tvorbě a úpravě grafiky. Neznamená to, že sem budete postovat vaše resources. Sekce je zaměřená víceméně na rady ohledně tvorby a tutoriály.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 194
Registrován: září 25, 2010, 10:59 pm

Dotazy a připomínky k tutoriálům

Příspěvek od Phoboss » říjen 10, 2010, 6:34 pm

Zdar a sílu lidi, tohle téma bude sloužit pro komentáře a žádosti ohledně tutoriálů, které zrovna vytvářím.
V příštích minutách čekejta Basic Tutorial pro Paint.Net a v brzké době přibudou další ohledně Gimpu, Photoshopu, iDraw a dalších, záleží na vás s čím budete chtít naučit.
Prosím do příspěvků s vlastními tutoriály mi nic nepište !!!!!! k tomu slouží tohle téma
ObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 194
Registrován: září 25, 2010, 10:59 pm

Re: Dotazy a připomínky k tutoriálům

Příspěvek od Phoboss » říjen 11, 2010, 4:24 pm

Tak dnešní lekci bych chtěl věnovat programu paint.net, popisu jednotlivých nástrojů a vrstvám, pokud bude čas vrhneme se i na něco konkrétního, jen mam za chvilku spicha s kamarádem a jestli se nevožerem tak to nejsme my, tak se modlete ať nepřijdu ve 4 ráno :D to bych toho moc neudělal (zítra práce zas ...)

jestli někoho zajímá něco konkrétního, mělo by to samozřejmě větší prioritu, tak se nebojte zeptat.

Grafice zdar!
ObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Dotazy a připomínky k tutoriálům

Příspěvek od JKlena » říjen 11, 2010, 4:43 pm

No mě zajímá jestli má funkci rozmázáni (GIMP má to značku takovej prst a ono to rozmazává farby do stracena, docela by se mi to hodilo... a taky jak udělat hezkej efekt díry v který je něco vraženýho...

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 194
Registrován: září 25, 2010, 10:59 pm

Re: Dotazy a připomínky k tutoriálům

Příspěvek od Phoboss » říjen 11, 2010, 5:09 pm

JKlena píše:No mě zajímá jestli má funkci rozmázáni (GIMP má to značku takovej prst a ono to rozmazává farby do stracena, docela by se mi to hodilo... a taky jak udělat hezkej efekt díry v který je něco vraženýho...

Tak to rozmazani jako nastroj co ja vim v paintu neni. Tu tyc (bo to neco) vrazenyho do zeme udelas hezky pomoci hry svetel a stinu, mrkni na nejakou fotku, nakresli si zakladni tvar a podle fotky pridej stin. Popisu lip az dorazim domu ;-)
ObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Dotazy a připomínky k tutoriálům

Příspěvek od JKlena » říjen 11, 2010, 5:45 pm

ono mne se spíš jedná o bránu, jak ti asi došlo a taky o effekt strých a otluČených kamenú, ale zato opracovaných (jakš takš) do kvádrú, proste to na čem stojí brána asi hezké neudělám :(

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 194
Registrován: září 25, 2010, 10:59 pm

Re: Dotazy a připomínky k tutoriálům

Příspěvek od Phoboss » říjen 12, 2010, 1:37 pm

JKlena píše:ono mne se spíš jedná o bránu, jak ti asi došlo a taky o effekt strých a otluČených kamenú, ale zato opracovaných (jakš takš) do kvádrú, proste to na čem stojí brána asi hezké neudělám :(

To nejak dame do kupy, posli mi obrazek jak si to predstavujes, udelej nacrtek tech kvadru (snaz se dodrzet alespon velikost a umisteni) az prijdu z prace tak se na to vrhnem(+/- kolem 6-7pm), tutorial muzu udelat potom ;-)
ObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 194
Registrován: září 25, 2010, 10:59 pm

Re: Dotazy a připomínky k tutoriálům

Příspěvek od Phoboss » říjen 12, 2010, 7:30 pm

Další tut (tentokrát povídání o nástrojích) je na světě :)
ObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Re: Dotazy a připomínky k tutoriálům

Příspěvek od JKlena » říjen 12, 2010, 7:40 pm

Phoboss píše:
JKlena píše:ono mne se spíš jedná o bránu, jak ti asi došlo a taky o effekt strých a otluČených kamenú, ale zato opracovaných (jakš takš) do kvádrú, proste to na čem stojí brána asi hezké neudělám :(

To nejak dame do kupy, posli mi obrazek jak si to predstavujes, udelej nacrtek tech kvadru (snaz se dodrzet alespon velikost a umisteni) az prijdu z prace tak se na to vrhnem(+/- kolem 6-7pm), tutorial muzu udelat potom ;-)


diki ale nebilo Času, ale kdyŽ chceš mohu ti poslat co zatim mam...

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 194
Registrován: září 25, 2010, 10:59 pm

Re: Dotazy a připomínky k tutoriálům

Příspěvek od Phoboss » říjen 12, 2010, 7:40 pm

JKlena píše:
Phoboss píše:
JKlena píše:ono mne se spíš jedná o bránu, jak ti asi došlo a taky o effekt strých a otluČených kamenú, ale zato opracovaných (jakš takš) do kvádrú, proste to na čem stojí brána asi hezké neudělám :(

To nejak dame do kupy, posli mi obrazek jak si to predstavujes, udelej nacrtek tech kvadru (snaz se dodrzet alespon velikost a umisteni) az prijdu z prace tak se na to vrhnem(+/- kolem 6-7pm), tutorial muzu udelat potom ;-)


diki ale nebilo Času, ale kdyŽ chceš mohu ti poslat co zatim mam...

sem s tim ;-)
ObrázekObrázekObrázek


Zpět na Tvoření grafiky, tutoriály a tipy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků