Je čas o?ivit fórum...

Zde naleznete veškeré důležité informace a lze zde diskutovat na téma webových stránek.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 567
Registrován: květen 10, 2009, 7:49 pm
Bydliště: Sluneční soustava > planeta Země > Evropa > Česká republika > Moravskoslezský kraj...

Je čas o?ivit fórum...

Příspěvek od lekiller » květen 22, 2009, 6:02 pm

Lidi, vím ?e s tím nemusíte souhlasit, ale takhle to dál nejde... Je tu 5 aktivních lidí a to na fórum s takovýma ambicema není ani čtvrtina... Proto by to chtělo vytvořit nějakou reklamní kampaň, která by zahrnovala anonymní příspěvky do chatů typu "Chcete si vytvořit svou hru? Jednodu?e? Bez znalostí programování? Milujete ?ánr RPG? Nav?tivte www.rpg2heaven.ic.cz a připojte se k nám!"... a taky internetovou kampaň, kde by se zalo?ilo třeba 10 webů přes IC, WZ, atd... pou?ily by se ?ablony volně přístupné na netu, které by se tam pou?ily a daly by se tam odkazy na web a fórum... Co vy na to? Myslím ?e je to nezbytné, aby se to tu začalo hejbat... pi?te co a jak...
Dělám v RPG MAKERU XP
http://www.lekiller.ic.cz - MŮJ WEB

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 126
Registrován: prosinec 27, 2007, 10:46 am
Bydliště: Milovaná černá Ostrava

Příspěvek od Nord » květen 22, 2009, 6:05 pm

Osobne moc nemam rad spammerske techniky, az prilis mi to pripomina meho sefa...

5 je ponekud podhodnocene cislo

S Rebelem jsme se na toto tema uz bavili, jako zatim nejsnazsi cesta nam prijde vymena banneru

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 567
Registrován: květen 10, 2009, 7:49 pm
Bydliště: Sluneční soustava > planeta Země > Evropa > Česká republika > Moravskoslezský kraj...

Příspěvek od lekiller » květen 22, 2009, 7:06 pm

5 bylo obrazně
výměna bannerů? hmm a kolik? 1 za měsíc? (12 ročně, 144 za dvanáct let)
hmm, to by mohlo fungovat, ale spammerská technika je ten rychlej?í způsob... ale, ok je to jedno. Byl to jen návrh...
Dělám v RPG MAKERU XP
http://www.lekiller.ic.cz - MŮJ WEB

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 881
Registrován: srpen 25, 2008, 9:01 pm

Příspěvek od Sorc » květen 22, 2009, 10:15 pm

Pokusil jsem se rm a s tím i odkaz na tohle ofrum dostat do jednoho časopisu (název psát nebudu) jen?e nějak se nedostalo odpovědi ikdy? byslo v?e ji? téměř dohodnuté.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 567
Registrován: květen 10, 2009, 7:49 pm
Bydliště: Sluneční soustava > planeta Země > Evropa > Česká republika > Moravskoslezský kraj...

Příspěvek od lekiller » květen 23, 2009, 1:53 pm

njn ale to se dá udělat tak, stačí, kdy? se do nějaké dobré hry zakompletuje odkaz na tohle fórum a pak se ta hra po?le např. do časopisu level.
Dělám v RPG MAKERU XP
http://www.lekiller.ic.cz - MŮJ WEB

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 852
Registrován: říjen 30, 2007, 2:56 pm
Bydliště: Pardubický kraj

Příspěvek od Lukaaash » srpen 15, 2009, 9:31 pm

tak forum je určitě o?iveno, třeba tím, ?e u? je tu přes 5k příspěvků a to u? je co říct :!: :!:
ka?dý si tu najde svoje :twisted:
ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 881
Registrován: srpen 25, 2008, 9:01 pm

Příspěvek od Sorc » srpen 16, 2009, 9:02 am

Jenom?e je toho nejvíc ve volný diskusi. :?

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 692
Registrován: červen 6, 2007, 7:26 pm
Bydliště: Liberecký kraj

Příspěvek od Rebel » srpen 16, 2009, 12:41 pm

Výměnu bannerů jsem zkou?el, ale nikdo z kontaktovaných mi neodpověděl, zkou?el jsem asi 7 stránek, které měly banery.
((random(1)*2)-1)*(rrandom(1,x)) ;
((random(1)*2)-1) will give you -1 or 1
(rrandom(1,x))

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Příspěvek od JKlena » srpen 16, 2009, 2:01 pm

skuz gothicz.net mo?no by do teho ?li, alebo gameFan.cz, to je zbírka fan stránek, mo?no by aj vymenili, bannery...nevim... :) Na gothicz.net chodí hodne ludí aj takých co chcú robit módy, na G, a nekterý by sa mo?no pustili namísto teho do roboty s RM, a gamefan bude typujem, raz dva velká stránka...


Zpět na Diskuze k webu & Pravidla fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník