Sin osobnosti RPG2HEAVEN

Zde naleznete veškeré důležité informace a lze zde diskutovat na téma webových stránek.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Sin osobnosti RPG2HEAVEN

Příspěvek od Michalc » září 29, 2009, 4:54 pm

NEvim, jestli pisu na spravne misto, ale napadlo me, ze bysme mohli na webu zalozit takovou polozku "Sin osobnosti". Predstavte si, ciste teoreticky, ze za nakych deset let bude web fungovat, premisten, predelan, ale funkcni. Tehdy budou jine makery (rekneme RPG Maker 2015) a spousta z nas bude pryc. Rekneme ze Sorce to prestane bavit, ja odejdu kvuli studiu a podobne. A kdyz pak prijsou nejaky novacci, nikdo o nas nebude vedet.

A od toho by tu byla sin. Zapisovali by se tam vyherci soutezi, lidi co psali tutoriali nebo co pomohli foru a tak. A navstevnik si pak rekne: Aha, REBEL, tak ten to kdysi zalozil tak to byla osobnost. No proste by se to tam zapisovalo, protoze za deset let uz nebudou nase hry nejak popularni. My nebudem nesmrtelni, ale nas odkaz v sini by vydrzel do te doby, nez by se totalne znicil internet.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 692
Registrován: červen 6, 2007, 7:26 pm
Bydliště: Liberecký kraj

Příspěvek od Rebel » září 29, 2009, 5:09 pm

No já s RM tvorbou končím, a? dodělám F. Sagu. :D

Síň na foru mi přijde jako zbytečnost. IC jde pomaličku do kytek.
Můj odkaz bude moje hra, i kdy? z velké části vykradenou grafikou (snes) a hudbou za kterou si kredit nepřipisuju - hold RM, jednočlený tým a nedostatek času. Ale co se taky dá solo dělat, pokud u toho nechci být dal?ích 5 let. :twisted:
((random(1)*2)-1)*(rrandom(1,x)) ;
((random(1)*2)-1) will give you -1 or 1
(rrandom(1,x))

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » září 29, 2009, 5:50 pm

To je skoda, ze odejdes. A jestli se podela IC tak me napada leda ze to ozivim pres MUJWEB protoze komunita RM by se nemela rozpadnout. NO uvidime.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 692
Registrován: červen 6, 2007, 7:26 pm
Bydliště: Liberecký kraj

Příspěvek od Rebel » září 29, 2009, 7:13 pm

Nemluvim o rozpadnutí :o ! Komunita snad pojede dál. Ja u? si jen dál nebudu hrát s RM.
((random(1)*2)-1)*(rrandom(1,x)) ;
((random(1)*2)-1) will give you -1 or 1
(rrandom(1,x))

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » září 29, 2009, 7:29 pm

J, ale jestli odejdes ty a Grim, Nord ne ma cas, drago ani Saran se taky neozyvaji, tak tu zustane par lidi a bude po komunite.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 881
Registrován: srpen 25, 2008, 9:01 pm

Příspěvek od Sorc » září 29, 2009, 7:56 pm

Jj, mo?ná Remind umí je?tě docela dobře, o tom moc nevím, ale co ten zbytek? Samý lamy.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Příspěvek od Vivi » září 29, 2009, 8:16 pm

jestli tou lamou myslí? mě, tak to se vá?ně mýlí?. Já jsem toti? osel, to je veliký rozdíl.
Jen je ?koda, ?e Rebel si přestane hrát s makerem. :cry:
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1416
Registrován: červen 13, 2007, 11:05 am
Bydliště: Brno, snad někde na kopečku.

Příspěvek od Grim » září 29, 2009, 8:21 pm

Michalc píše:J, ale jestli odejdes ty a Grim, Nord ne ma cas, drago ani Saran se taky neozyvaji, tak tu zustane par lidi a bude po komunite.


Dodělám GW a budu se věnovat i nadál Makeru a fóru pokud mi to čas dovolí.
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1282
Registrován: duben 27, 2009, 6:54 pm
Bydliště: SR

Příspěvek od JKlena » září 30, 2009, 11:44 am

Podle mně síň osobností neni zlý nápad, a kdy? se u? bavíme o amatérech, přiznávam ?e nejsem nijaky expert ale udĚlat dobrou hru mi nedělá velkej problém, jen mně vá?ne nebaví na nečem dĚlat sám 100 let :D Kdyby se neěkdo dal na Príbeh hrdinu byl by sem rád, jeliko? to je dokonale premyslené, zquestované, atď. len je to hrozne dlhé a prepracované, co? si vy?aduje hodně času, sám bych to vá?ne nedodelal ani za 100 let a Stratený alchimista má byt e?te dlh?í,....co u?... Rád bych se do toho pustil, jen to ma celé nekolik závad:
1)Na bo?asi mam Vistu, která mi z nevim jakého dúvodu nechce spustit RMXP, pí?e to neco jak:(toto je z hlavy, nemam pri sebe no?as)Nepodarila sa konekcia s nTitle servrem, pí?e to aj na nenacracovaný aj na nacrecovaný RM

2)Málo času na tvorbu, kt. by trvala dlho.

3)Nikdo mi nepomo?e....

A myslim, ?e ludí co sú na tem podobne jak já je tu víc, a len kvuli tymto problémom si ka?dý myslí ?e sú to totálný loosery... :?

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 111
Registrován: červen 9, 2009, 7:20 pm
Bydliště: Vesmír-> Mléčná Dráha-> Sluneční soustava-> Země-> Evropa-> Česko-> Ústecký kraj

Příspěvek od seven73352 » září 30, 2009, 2:25 pm

To JKlena: je to sice off-topic, ale na vistě musí? RMXP spou?tět jako správce.
Moje městečko
Můj blog
Obrázek
My Japanese name is Akinari Furusawa.
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 881
Registrován: srpen 25, 2008, 9:01 pm

Příspěvek od Sorc » září 30, 2009, 2:40 pm

No, myslí? si, ?e tu je někdo kdo má na tvorbu tolik času kolik by si přál? Nebo ?e někdo někomu výrazněji pomáhá? Já o tom dost pochybuju.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » září 30, 2009, 3:11 pm

jn, cas neni a jedinej pokus o pomahani si byl velky czech RPG team, kterej se tak nejak rozpadl. Ja, sorc a max jsme sice tym, ale nepomahame si nejak moc vyrazne, vlastne ja sotva vim, o cem je sorcova hra a oni zas nevi skoro nic o moji...
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 692
Registrován: červen 6, 2007, 7:26 pm
Bydliště: Liberecký kraj

Příspěvek od Rebel » září 30, 2009, 3:28 pm

já bych se po F.Sage rád podíval na prográmek Multimedia Fusion 2 +, ale čas u? mi to určitě nedovolí :-) takové 2D RPG by bylo víc podle mého gusta. Kdo ví, třeba se o něj roz?íří i sekce na foru. V?ak, kdo řikal, ?e RPG2H musí být jen o RM. 8)
((random(1)*2)-1)*(rrandom(1,x)) ;
((random(1)*2)-1) will give you -1 or 1
(rrandom(1,x))

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 881
Registrován: srpen 25, 2008, 9:01 pm

Příspěvek od Sorc » září 30, 2009, 3:45 pm

Michalc píše:jn, cas neni a jedinej pokus o pomahani si byl velky czech RPG team, kterej se tak nejak rozpadl. Ja, sorc a max jsme sice tym, ale nepomahame si nejak moc vyrazne, vlastne ja sotva vim, o cem je sorcova hra a oni zas nevi skoro nic o moji...


No, ikdy?, pomáháme si dohromady na jednom projektu (víme o co jde, ale zatim nic neřikáme :), ?e) ale to s RM nemá nic společnýho.

 
Příspěvky: 157
Registrován: září 21, 2007, 10:33 pm
Bydliště: Práce

Příspěvek od remind » září 30, 2009, 3:52 pm

Můj největ?í nepřítel je čas :)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 661
Registrován: červen 19, 2008, 11:03 pm
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Neas » říjen 7, 2009, 9:23 am

Sorc píše:Jj, mo?ná Remind umí je?tě docela dobře, o tom moc nevím, ale co ten zbytek? Samý lamy.

Neříkej o ostatních ?e sou lamy, dokud si od nich nehrál ?ádnou hru.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 881
Registrován: srpen 25, 2008, 9:01 pm

Příspěvek od Sorc » říjen 7, 2009, 2:49 pm

Ty ?ije?? :D tak to sry.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 661
Registrován: červen 19, 2008, 11:03 pm
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Neas » říjen 7, 2009, 3:11 pm

LOL xD jo, je?tě ?iju xD :D teď sem nastoupil na novou ?kolu, tak?e poslední dobou toho moc nestíhám, na hře prakticky nepokračuju vpřed (tj, velmi, velmi, velmi pomalu), tak sem po?ádal Grima aby topic s ní na chvíli uzamknul, ale pořád je?tě ?iju xD
Snad se pokusim zúčastnit se tý nový soutě?e tady, ale vá?ně nevim nevim jak to budu stíhat, tak sem se oficiálně nepřihlásil. S časem sem na tom teď opravdu hodně ?patně, doufám ?e se to časem zlep?í :(

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » říjen 7, 2009, 3:15 pm

Nj, tak uvidime...

P.S.: Starej avatar se mi libil vic.
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Příspěvek od Vivi » říjen 8, 2009, 1:09 pm

Sasori z červených písků? Mě se síň osobností nazdá taková blbost, myslím ?e by to bylo dokonce u?itečný.
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » říjen 8, 2009, 1:55 pm

jj, vypada to na Akasuna no sasoriho...

No k sini, jj, ja si prave myslim, ze rebel chysta takovej svuj konec a malokdo, kdo sem pak prijde tu nekoho takoveho este najde, ale koukne an sin a rekne "aha, tak rebel tu byval a bez nej by to tu nevzniklo, tak byl asi docela dobrej" nebo tak...
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1329
Registrován: únor 7, 2009, 2:40 pm
Bydliště: Pardubický, nebo Jihomoravský kraj ¯\_(ツ)_/¯

Příspěvek od Vivi » říjen 8, 2009, 1:58 pm

Naruto RULEZZZZ

No, jen ?koda ?e Rebel končí. Ale má důvod.
Kdo ví proč, překoná jakékoli jak. -Nietzsche

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1915
Registrován: květen 18, 2009, 2:43 pm
Bydliště: České Budějovice - někde pod mostem xD

Příspěvek od Michalc » říjen 8, 2009, 2:08 pm

jj ale to uz odbihame od tematu...
Pomohl jsem ti? Pomoz i ty me. Jdi na --TUTO-- stranku a klikni na reklamu kterou tam uvidis. Tobe to zabere par vterin a me to pomuze.
Obrázek
Userbary - bannery - kraviny...
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Oficiální stránka hry Bratrstvo Vyvolávačú démonů: http://brotofde.blogspot.com/ - Tak nějak zrušeno

Obrázek
Můj nejnovější návrh WoW setu: Lvl 19 F1 Firebolt Mage Twink set

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 109
Registrován: únor 29, 2008, 11:32 pm

Příspěvek od Glorin » říjen 8, 2009, 8:03 pm

Pokud u? chcete Síň osobností tak bych jí spí? dal na stránku a né na fórum. Ale jak řekl Rebel, jeho hra bude jeho odkaz, a va?e projekty budou to kvůli čemu si vás lidé zapamatují. To, ?e pak budete v nějaké síni osobností, ačkoliv je to hezké, jim bude úplně jedno. Aspoň to je můj názor.
Faith and Destiny!
http://www.edisk.cz/stahni/93824/Faith_and_Destiny.rar_107.58MB.html
http://ulozto.cz/4713482/faith-and-destiny.rar
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Touch Of Life coming soon! Be ready!

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 661
Registrován: červen 19, 2008, 11:03 pm
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Neas » říjen 8, 2009, 9:05 pm

Vivi píše:Sasori z červených písků?

JJ, little Sasori :D Dal?í věc, za kterou sem Rebelovi, jeho BH a vlastně v?em na tomhle fóru vděčnej, bez vás bych nikdy nezačal koukat na anime a při?el tak o hodně zá?itků :) ok ok to zase odbočuju.. xD
Je?tě k té síni osobností: myslim, ?e máte částečně pravdu oba, nejhlavněj?í důvod, proč si nás lidi zapamatují, budou na?e hry a čím lep?í na?e hry budou, tím dýl si nás ostatní zapamatujou. Na druhou stranu ale síň slávy neodsuzuju.
Rěkněme, ?e v roce 2015 (za předpokladu, ?e v r.2012 nebude Apokalypsa :D ), bude někdo hrát F.ságu Řekne si: "jo jo, tuhle hru udělal nějakej Rebel, před několika lety. Je to dobrá hra, pěknej příběh a suprový systémy, tak?e ten Rebel byl asi hodně dobrej vývojář," ale ?e Rebelovi vděčíme za celý tohle fórum, u? se nikdo v té budoucnosti nedozví. Za těch X let budou nové RPGmakery, noví vývojáři a vlastně i tě?ko říct, jestli do té doby na?e hry pře?ijou. Proto by bylo dobré, kdyby se síň slávy zalo?ila, i kdyby v ní mělo být jen na několik řádků popsáno, co kdo pro tuto komunitu udělal a jaké hry kdy vytvořil. Odkaz nás v?ech tak přetrvá dýl :D

Další

Zpět na Diskuze k webu & Pravidla fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků